Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13470:336TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Rod Karel
 
 
Zdeněk Jan
Kleinander Michael
 
 
5-939 3110
2.Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
Hruška Rudolf
Vacek Bohumil
 
 
62-74 3120
3.Blaho MartinHruška Rudolf453  3030
4.Kuttler KarelVacek Bohumil6-77-883240
5.Sutnar BohuslavKleinander Michael8-8811 3150
6.Rod KarelZdeněk Jan-8947 3160
7.Kuttler KarelHruška Rudolf137  3070
8.Sutnar BohuslavVacek Bohumil-9-11-11  0371
9.Rod KarelKleinander Michael-958-11-82372
10.Blaho MartinZdeněk Jan950  3082
11.Sutnar BohuslavHruška Rudolf489  3092
12.Rod KarelVacek Bohumil96-103 31102
13.Blaho MartinKleinander Michael         
14.Kuttler KarelZdeněk Jan         
15.Rod KarelHruška Rudolf         
16.Blaho MartinVacek Bohumil         
17.Kuttler KarelKleinander Michael         
18.Sutnar BohuslavZdeněk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blaho Martin20Hruška Rudolf03
Kuttler Karel20Vacek Bohumil12
Sutnar Bohuslav21Kleinander Michael11
Rod Karel21Zdeněk Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:3093:330KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Dušan
Hadaš František
 
 
Modl Josef
Hlaváč Jiří
 
 
-1-5-9  0301
2.Fučík Dominik
Fučíková Monika
 
 
Bukovský Petr
Nebeský Jiří
 
 
-1-3-3  0302
3.Fučík DominikBukovský Petr-0-2-1  0303
4.Černý DušanNebeský Jiří-5-7-1  0304
5.Hadaš FrantišekHlaváč Jiří-6-3-4  0305
6.Fučíková MonikaModl Josef-4-3-0  0306
7.Černý DušanBukovský Petr-3-1-1  0307
8.Hadaš FrantišekNebeský Jiří-5-5-4  0308
9.Fučíková MonikaHlaváč Jiří-3-5-3  0309
10.Fučík DominikModl Josef-1-1-3  03010
11.Hadaš FrantišekBukovský Petr         
12.Fučíková MonikaNebeský Jiří         
13.Fučík DominikHlaváč Jiří         
14.Černý DušanModl Josef         
15.Fučíková MonikaBukovský Petr         
16.Fučík DominikNebeský Jiří         
17.Černý DušanHlaváč Jiří         
18.Hadaš FrantišekModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fučík Dominik02Bukovský Petr20
Černý Dušan02Nebeský Jiří20
Hadaš František02Hlaváč Jiří20
Fučíková Monika02Modl Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19537:425VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beňovič Marek
Vošický Otto
 
 
Louženský Luboš
Kemlink David
 
 
667  3010
2.Milota Martin
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
Puk Jaroslav
Rosa Vladimír
 
 
2-9-7-5 1311
3.Gálvez Ortiz Andres SebastianPuk Jaroslav734  3021
4.Beňovič MarekRosa Vladimír7-993 3131
5.Vošický OttoLouženský Luboš516  3041
6.Milota MartinKemlink David-66-67-72342
7.Beňovič MarekPuk Jaroslav-76-99-92343
8.Vošický OttoRosa Vladimír-74-8933253
9.Milota MartinLouženský Luboš-89-6573263
10.Gálvez Ortiz Andres SebastianKemlink David896  3073
11.Vošický OttoPuk Jaroslav-311-9-8 1374
12.Milota MartinRosa Vladimír-911-28123284
13.Gálvez Ortiz Andres SebastianLouženský Luboš332  3094
14.Beňovič MarekKemlink David543  30104
15.Milota MartinPuk Jaroslav-12-7-7  03  
16.Gálvez Ortiz Andres SebastianRosa Vladimír         
17.Beňovič MarekLouženský Luboš         
18.Vošický OttoKemlink David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gálvez Ortiz Andres Sebastian30Puk Jaroslav21
Beňovič Marek21Rosa Vladimír03
Vošický Otto21Louženský Luboš03
Milota Martin21Kemlink David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:109:32290:420SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Outrata Matěj
Di Munno Daniel
 
 
Svoboda Milan
Ondráček Petr
 
 
-7-5-8  0301
2.Macek Jaroslav
Macek Lukáš
 
 
Vanžura Jaroslav
Flodr Milan
 
 
-4-8-5  0302
3.Di Munno DanielSvoboda Milan-5-7-7  0303
4.Macek JaroslavOndráček Petr-4-5-7  0304
5.Outrata MatějVanžura Jaroslav-9-7-6  0305
6.Macek LukášFlodr Milan6109  3015
7.Macek JaroslavSvoboda Milan-9-12-4  0316
8.Outrata MatějOndráček Petr-7-10-3  0317
9.Macek LukášVanžura Jaroslav-755-8133227
10.Di Munno DanielFlodr Milan-0-5-1  0328
11.Outrata MatějSvoboda Milan-5-4-2  0329
12.Macek LukášOndráček Petr259  3039
13.Di Munno DanielVanžura Jaroslav-5-5-5  03310
14.Macek JaroslavFlodr Milan         
15.Macek LukášSvoboda Milan         
16.Di Munno DanielOndráček Petr         
17.Macek JaroslavVanžura Jaroslav         
18.Outrata MatějFlodr Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Di Munno Daniel03Svoboda Milan30
Macek Jaroslav02Ondráček Petr21
Outrata Matěj03Vanžura Jaroslav21
Macek Lukáš30Flodr Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33422:492SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Kobliha Pavel
 
 
Svoboda Sebastian
Procházka Michal
 
 
8-710-8123210
2.Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
Šrytr Petr
Kuboš Filip
 
 
8-78-2-62311
3.Hronský VladimírKuboš Filip-8-8-8  0312
4.Kobliha PavelProcházka Michal-6-129-9 1313
5.Hausmann JosefSvoboda Sebastian-101042 3123
6.Cooke StephenŠrytr Petr-10-5-7  0324
7.Kobliha PavelKuboš Filip-5-10-9  0325
8.Hausmann JosefProcházka Michal-493-12-102326
9.Cooke StephenSvoboda Sebastian6-9-7-7 1327
10.Hronský VladimírŠrytr Petr610-1-6-82328
11.Hausmann JosefKuboš Filip-910-44-42329
12.Cooke StephenProcházka Michal-8-8-5  03210
13.Hronský VladimírSvoboda Sebastian         
14.Kobliha PavelŠrytr Petr         
15.Cooke StephenKuboš Filip         
16.Hronský VladimírProcházka Michal         
17.Kobliha PavelSvoboda Sebastian         
18.Hausmann JosefŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hronský Vladimír02Kuboš Filip30
Kobliha Pavel02Procházka Michal30
Hausmann Josef12Svoboda Sebastian11
Cooke Stephen03Šrytr Petr20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy