Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6383:181KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Václav
Bukovský Petr
 
 
Newerla Jiří
Havlický Aleš
 
 
11-874 3110
2.Fleissig Petr
Modl Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Nebeský JiříNewerla Jiří9-9-63103230
4.Bauer VáclavHavlický Aleš637  3040
5.Bukovský PetrZdeněk Jan-9842 3150
6.Fleissig PetrWO    3060
7.Bauer VáclavNewerla Jiří926  3070
8.Bukovský PetrHavlický Aleš322  3080
9.Modl JosefZdeněk Jan-8-107543290
10.Nebeský JiříWO    30100
11.Bukovský PetrNewerla Jiří596  30  
12.Modl JosefHavlický Aleš         
13.Nebeský JiříZdeněk Jan         
14.Bauer Václav         
15.Modl JosefNewerla Jiří         
16.Nebeský JiříHavlický Aleš         
17.Bauer VáclavZdeněk Jan         
18.Bukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nebeský Jiří10Newerla Jiří02
Bauer Václav20Havlický Aleš02
Bukovský Petr20Zdeněk Jan02
Modl Josef10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2342:191TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Louženský Luboš
Černý Jiří
 
 
558  3010
2.Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
Kemlink David
Lebeda Lukáš
 
 
74-105 3120
3.Kuttler KarelČerný Jiří895  3030
4.Rod KarelLouženský Luboš447  3040
5.Blaho MartinLebeda Lukáš443  3050
6.Shivashankar Bharadwaj MithunKemlink David445  3060
7.Rod KarelČerný Jiří664  3070
8.Blaho MartinLouženský Luboš666  3080
9.Shivashankar Bharadwaj MithunLebeda Lukáš565  3090
10.Kuttler KarelKemlink David-2779 31100
11.Blaho MartinČerný Jiří         
12.Shivashankar Bharadwaj MithunLouženský Luboš         
13.Kuttler KarelLebeda Lukáš         
14.Rod KarelKemlink David         
15.Shivashankar Bharadwaj MithunČerný Jiří         
16.Kuttler KarelLouženský Luboš         
17.Rod KarelLebeda Lukáš         
18.Blaho MartinKemlink David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuttler Karel20Černý Jiří02
Rod Karel20Louženský Luboš02
Blaho Martin20Lebeda Lukáš02
Shivashankar Bharadwaj Mithun20Kemlink David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30124:333TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Dominik
Fučíková Monika
 
 
Buriánek Václav
Koudelka Bohdan
 
 
-2-5-1  0301
2.Hadaš František
Pantoflíček Miroslav
 
 
Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
-8-4-6  0302
3.Fučíková MonikaBuriánek Václav-4-2-3  0303
4.Hadaš FrantišekHouf Petr-4-4-5  0304
5.Pantoflíček MiroslavHavlíček Ladislav-6-6-6  0305
6.Fučík DominikKoudelka Bohdan-1-2-4  0306
7.Hadaš FrantišekBuriánek Václav-3-2-6  0307
8.Pantoflíček MiroslavHouf Petr-12-8-2  0308
9.Fučík DominikHavlíček Ladislav-2-2-6  0309
10.Fučíková MonikaKoudelka Bohdan-2-4-2  03010
11.Pantoflíček MiroslavBuriánek Václav-2-49-3 13  
12.Fučík DominikHouf Petr         
13.Fučíková MonikaHavlíček Ladislav         
14.Hadaš FrantišekKoudelka Bohdan         
15.Fučík DominikBuriánek Václav         
16.Fučíková MonikaHouf Petr         
17.Hadaš FrantišekHavlíček Ladislav         
18.Pantoflíček MiroslavKoudelka Bohdan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fučíková Monika02Buriánek Václav20
Hadaš František02Houf Petr20
Pantoflíček Miroslav02Havlíček Ladislav20
Fučík Dominik02Koudelka Bohdan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14494:363VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gálvez Ortiz Andres Sebastian
Beňovič Marek
 
 
Tvrdý Adam
Ondráček Petr
 
 
5-857 3110
2.Szekeres Ľudovít
Milota Martin
 
 
Jamný Pavel
Kulhanek Ivo
 
 
3-338 3120
3.Gálvez Ortiz Andres SebastianOndráček Petr-7696 3130
4.Milota MartinTvrdý Adam-8104-7-122331
5.Szekeres ĽudovítJamný Pavel887  3041
6.Beňovič MarekKulhanek Ivo6-85-5-62342
7.Milota MartinOndráček Petr-85-10-9 1343
8.Vošický OttoTvrdý Adam7-814 3153
9.Beňovič MarekJamný Pavel279  3063
10.Gálvez Ortiz Andres SebastianKulhanek Ivo877  3073
11.Vošický OttoOndráček Petr-9255 3183
12.Beňovič MarekTvrdý Adam566  3093
13.Gálvez Ortiz Andres SebastianJamný Pavel676  30103
14.Milota MartinKulhanek Ivo         
15.Beňovič MarekOndráček Petr         
16.Gálvez Ortiz Andres SebastianTvrdý Adam         
17.Milota MartinJamný Pavel         
18.Vošický OttoKulhanek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gálvez Ortiz Andres Sebastian30Ondráček Petr12
Milota Martin02Tvrdý Adam12
Szekeres Ľudovít10Jamný Pavel03
Beňovič Marek21Kulhanek Ivo11
Vošický Otto20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30222:378KST OBO Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Outrata Matěj
Di Munno Daniel
 
 
Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
-6-5-4  0301
2.Mužík Martin
Zahálka Tobiáš
 
 
Hronský Vladimír
Kobliha Pavel
 
 
-6-9-5  0302
3.Zahálka TobiášCooke Stephen10-5-7-5 1303
4.Mužík MartinHausmann Josef-4-1-3  0304
5.Outrata MatějKobliha Pavel-5-5-6  0305
6.Di Munno DanielHronský Vladimír-3-695-62306
7.Mužík MartinCooke Stephen-3-5-4  0307
8.Outrata MatějHausmann Josef-6-3-5  0308
9.Di Munno DanielKobliha Pavel-8-27-4 1309
10.Zahálka TobiášHronský Vladimír476  3019
11.Outrata MatějCooke Stephen-5-5-3  03110
12.Di Munno DanielHausmann Josef-2-6-3  03  
13.Zahálka TobiášKobliha Pavel         
14.Mužík MartinHronský Vladimír         
15.Di Munno DanielCooke Stephen         
16.Zahálka TobiášHausmann Josef         
17.Mužík MartinKobliha Pavel         
18.Outrata MatějHronský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahálka Tobiáš11Cooke Stephen30
Mužík Martin02Hausmann Josef20
Outrata Matěj03Kobliha Pavel20
Di Munno Daniel02Hronský Vladimír11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy