Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:96AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Newerla Jiří
Havlický Aleš
 
 
Outrata Matěj
Mužík Martin
 
 
656  3010
2.Zdeněk Jan
Lukinykh Ilya
 
 

 
 
WO    3020
3.Newerla JiříMužík Martin254  3030
4.Lukinykh IlyaOutrata Matěj467  3040
5.Havlický AlešKabát Adam464  3050
6.Zdeněk JanWO    3060
7.Lukinykh IlyaMužík Martin266  3070
8.Havlický AlešOutrata Matěj674  3080
9.Zdeněk JanKabát Adam222  3090
10.Newerla JiříWO    30100
11.Havlický AlešMužík Martin         
12.Zdeněk JanOutrata Matěj         
13.Newerla JiříKabát Adam         
14.Lukinykh Ilya         
15.Zdeněk JanMužík Martin         
16.Newerla JiříOutrata Matěj         
17.Lukinykh IlyaKabát Adam         
18.Havlický Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Newerla Jiří10Mužík Martin02
Lukinykh Ilya20Outrata Matěj02
Havlický Aleš20Kabát Adam02
Zdeněk Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37733:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nogoev Zholdoshbek
Kuboš Filip
 
 
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
Beňovič Marek
 
 
-8-789-102301
2.Procházka Michal
Svoboda Sebastian
 
 
Vošický Otto
Milota Martin
 
 
-688-8-82302
3.Nogoev ZholdoshbekGálvez Ortiz Andres Sebastian-9-1099-82303
4.Procházka MichalBeňovič Marek8-610-1023213
5.Svoboda SebastianVošický Otto-9-119-8 1314
6.Kuboš FilipMilota Martin-9679 3124
7.Procházka MichalGálvez Ortiz Andres Sebastian-7711-8153234
8.Svoboda SebastianBeňovič Marek8-7-38-82335
9.Kuboš FilipVošický Otto78-135 3145
10.Nogoev ZholdoshbekMilota Martin5-525 3155
11.Svoboda SebastianGálvez Ortiz Andres Sebastian-9-8-4  0356
12.Kuboš FilipBeňovič Marek5117  3066
13.Nogoev ZholdoshbekVošický Otto-7810-883276
14.Procházka MichalMilota Martin922  3086
15.Kuboš FilipGálvez Ortiz Andres Sebastian-6-78-5 1387
16.Nogoev ZholdoshbekBeňovič Marek-10-3-8  0388
17.Procházka MichalVošický Otto-88-138-92389
18.Svoboda SebastianMilota Martin38-95 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nogoev Zholdoshbek22Gálvez Ortiz Andres Sebastian31
Procházka Michal31Beňovič Marek22
Svoboda Sebastian13Vošický Otto22
Kuboš Filip31Milota Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1334:136SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Milan
Tvrdý Adam
 
 
Petržílek Petr
Pantoflíček Miroslav
 
 
752  3010
2.Vobruba Aleš
Jamný Pavel
 
 
Černý Dušan
Hadaš František
 
 
152  3020
3.Flodr MilanPantoflíček Miroslav399  3030
4.Tvrdý AdamHadaš František522  3040
5.Vobruba AlešPetržílek Petr324  3050
6.Jamný PavelČerný Dušan-3432 3160
7.Tvrdý AdamPantoflíček Miroslav4106  3070
8.Vobruba AlešHadaš František300  3080
9.Jamný PavelPetržílek Petr973  3090
10.Flodr MilanČerný Dušan364  30100
11.Vobruba AlešPantoflíček Miroslav         
12.Jamný PavelHadaš František         
13.Flodr MilanPetržílek Petr         
14.Tvrdý AdamČerný Dušan         
15.Jamný PavelPantoflíček Miroslav         
16.Flodr MilanHadaš František         
17.Tvrdý AdamPetržílek Petr         
18.Vobruba AlešČerný Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flodr Milan20Pantoflíček Miroslav02
Tvrdý Adam20Hadaš František02
Vobruba Aleš20Petržílek Petr02
Jamný Pavel20Černý Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34310:462TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houf Petr
Havlíček Ladislav
 
 
Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
-4510-7103210
2.Frýsová Lucie
Koudelka Bohdan
 
 
Blaho Martin
Rod Karel
 
 
-210-7-10 1311
3.Frýsová LucieShivashankar Bharadwaj Mithun-4-9-6  0312
4.Houf PetrBlaho Martin-55-7-5 1313
5.Koudelka BohdanRod Karel-5-2-6  0314
6.Havlíček LadislavKuttler Karel-3-95-13 1315
7.Houf PetrShivashankar Bharadwaj Mithun-6-3-7  0316
8.Koudelka BohdanBlaho Martin9-3-9-3 1317
9.Havlíček LadislavRod Karel-7-3-6  0318
10.Frýsová LucieKuttler Karel-17-141123228
11.Koudelka BohdanShivashankar Bharadwaj Mithun-5-1-1  0329
12.Havlíček LadislavBlaho Martin-3-54-3 13210
13.Frýsová LucieRod Karel         
14.Houf PetrKuttler Karel         
15.Havlíček LadislavShivashankar Bharadwaj Mithun         
16.Frýsová LucieBlaho Martin         
17.Houf PetrRod Karel         
18.Koudelka BohdanKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýsová Lucie11Shivashankar Bharadwaj Mithun30
Houf Petr02Blaho Martin30
Koudelka Bohdan03Rod Karel20
Havlíček Ladislav03Kuttler Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31346:447KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Jan
Lebeda Lukáš
 
 
Nebeský Jiří
Modl Josef
 
 
9-6-9-10 1301
2.Puk David
Kaňka Filip
 
 
Bauer Václav
Bukovský Petr
 
 
-88-1111-52302
3.Kaňka FilipBukovský Petr-46-8-7 1303
4.Puk DavidBauer Václav-5-6-3  0304
5.Mašek JanNebeský Jiří95-78 3114
6.Lebeda LukášModl Josef-911-6-7 1315
7.Puk DavidBukovský Petr-3-3-4  0316
8.Mašek JanBauer Václav-9-6-8  0317
9.Lebeda LukášNebeský Jiří-9-11-5  0318
10.Kaňka FilipModl Josef869  3028
11.Mašek JanBukovský Petr-4-7-11  0329
12.Lebeda LukášBauer Václav-69-7-6 13210
13.Kaňka FilipNebeský Jiří9    10  
14.Puk DavidModl Josef         
15.Lebeda LukášBukovský Petr         
16.Kaňka FilipBauer Václav         
17.Puk DavidNebeský Jiří         
18.Mašek JanModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaňka Filip11Bukovský Petr30
Puk David02Bauer Václav30
Mašek Jan12Nebeský Jiří11
Lebeda Lukáš03Modl Josef11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy