Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34528:574AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Filip
Mašek Jan
 
 
Kleinander Michael
Hruška Rudolf
 
 
8-9-10-4 1301
2.Puk David
Petrtýl Šimon
 
 
Vacek Bohumil
Lukinykh Ilya
 
 
88-58 3111
3.Kaňka FilipLukinykh Ilya-812-116-82312
4.Petrtýl ŠimonVacek Bohumil-9-7-5  0313
5.Mašek JanHruška Rudolf-14-1079-72314
6.Puk DavidKleinander Michael7-987 3124
7.Petrtýl ŠimonLukinykh Ilya77-4-5-72325
8.Mašek JanVacek Bohumil11-6-9-11 1326
9.Puk DavidHruška Rudolf-810-5-3 1327
10.Kaňka FilipKleinander Michael9126  3037
11.Mašek JanLukinykh Ilya-4-1023-82338
12.Puk DavidVacek Bohumil-9-8-8  0339
13.Kaňka FilipHruška Rudolf-9-78593249
14.Petrtýl ŠimonKleinander Michael-4-711-5 13410
15.Puk DavidLukinykh Ilya         
16.Kaňka FilipVacek Bohumil         
17.Petrtýl ŠimonHruška Rudolf         
18.Mašek JanKleinander Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaňka Filip21Lukinykh Ilya30
Petrtýl Šimon03Vacek Bohumil30
Mašek Jan03Hruška Rudolf21
Puk David12Kleinander Michael12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:30464:494TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Modl Josef
Hlaváč Jiří
 
 
Buriánek Václav
Frýsová Lucie
 
 
-4-910-6 1301
2.Bukovský Petr
Nebeský Jiří
 
 
Houf Petr
Koudelka Bohdan
 
 
747  3011
3.Bukovský PetrFrýsová Lucie498  3021
4.Hlaváč JiříBuriánek Václav9-9-8-5 1322
5.Nebeský JiříHouf Petr-7-5-8  0323
6.Modl JosefKoudelka Bohdan595  3033
7.Hlaváč JiříFrýsová Lucie-9-3-8  0334
8.Nebeský JiříBuriánek Václav-611-8-9 1335
9.Modl JosefHouf Petr-89-10-11 1336
10.Bukovský PetrKoudelka Bohdan1416  3046
11.Nebeský JiříFrýsová Lucie-7-78-7 1347
12.Modl JosefBuriánek Václav-7-1-7  0348
13.Bukovský PetrHouf Petr667  3058
14.Hlaváč JiříKoudelka Bohdan-9-48-9 1359
15.Modl JosefFrýsová Lucie8-6-9-8 13510
16.Bukovský PetrBuriánek Václav         
17.Hlaváč JiříHouf Petr         
18.Nebeský JiříKoudelka Bohdan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovský Petr30Frýsová Lucie31
Hlaváč Jiří03Buriánek Václav30
Nebeský Jiří03Houf Petr21
Modl Josef13Koudelka Bohdan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10411:308TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Rod Karel
 
 
Maršálek Petr
Ondráček Petr
 
 
119-36 3110
2.Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
Vobruba Aleš
Svoboda Milan
 
 
-6-118893220
3.Sutnar BohuslavVobruba Aleš5-645 3130
4.Kuttler KarelSvoboda Milan22-115 3140
5.Rod KarelMaršálek Petr-5318 3150
6.Blaho MartinOndráček Petr648  3060
7.Kuttler KarelVobruba Aleš-8-9-6  0361
8.Rod KarelSvoboda Milan995  3071
9.Blaho MartinMaršálek Petr1058  3081
10.Sutnar BohuslavOndráček Petr649  3091
11.Rod KarelVobruba Aleš-821112 31101
12.Blaho MartinSvoboda Milan         
13.Sutnar BohuslavMaršálek Petr         
14.Kuttler KarelOndráček Petr         
15.Blaho MartinVobruba Aleš         
16.Sutnar BohuslavSvoboda Milan         
17.Kuttler KarelMaršálek Petr         
18.Rod KarelOndráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sutnar Bohuslav20Vobruba Aleš12
Kuttler Karel11Svoboda Milan02
Rod Karel30Maršálek Petr02
Blaho Martin20Ondráček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30121:330SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petržílek Petr
Pantoflíček Miroslav
 
 
Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
-1-2-6  0301
2.Hadaš František
Černý Dušan
 
 
Kuboš Filip
Nogoev Zholdoshbek
 
 
-7-6-7  0302
3.Petržílek PetrKuboš Filip-7-7-9  0303
4.Hadaš FrantišekProcházka Michal-3-0-1  0304
5.Pantoflíček MiroslavNogoev Zholdoshbek-5-6-6  0305
6.Fučíková MonikaProcházka Pavel-1-3-2  0306
7.Hadaš FrantišekKuboš Filip-6-8-1  0307
8.Pantoflíček MiroslavProcházka Michal-6-3-4  0308
9.Fučíková MonikaNogoev Zholdoshbek-1-4-2  0309
10.Petržílek PetrProcházka Pavel-2-1-4  03010
11.Pantoflíček MiroslavKuboš Filip         
12.Fučíková MonikaProcházka Michal         
13.Petržílek PetrNogoev Zholdoshbek         
14.Hadaš FrantišekProcházka Pavel         
15.Fučíková MonikaKuboš Filip         
16.Petržílek PetrProcházka Michal         
17.Hadaš FrantišekNogoev Zholdoshbek         
18.Pantoflíček MiroslavProcházka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petržílek Petr02Kuboš Filip20
Hadaš František02Procházka Michal20
Pantoflíček Miroslav02Nogoev Zholdoshbek20
Fučíková Monika02Procházka Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16517:413VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beňovič Marek
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
Cooke Stephen
Kožaný Petr
 
 
613-109 3110
2.Vošický Otto
Milota Martin
 
 
Staněk Václav
Kobliha Pavel
 
 
6-784 3120
3.Gálvez Ortiz Andres SebastianCooke Stephen6-1099 3130
4.Beňovič MarekKožaný Petr4-986 3140
5.Vošický OttoStaněk Václav7210  3050
6.Milota MartinKobliha Pavel-68-9-9 1351
7.Beňovič MarekCooke Stephen9-596 3161
8.Vošický OttoKožaný Petr-1110210 3171
9.Milota MartinStaněk Václav2411  3081
10.Gálvez Ortiz Andres SebastianKobliha Pavel6-877 3191
11.Vošický OttoCooke Stephen64-7-4-52392
12.Milota MartinKožaný Petr7-710-10-52393
13.Gálvez Ortiz Andres SebastianStaněk Václav214  30103
14.Beňovič MarekKobliha Pavel         
15.Milota MartinCooke Stephen         
16.Gálvez Ortiz Andres SebastianKožaný Petr         
17.Beňovič MarekStaněk Václav         
18.Vošický OttoKobliha Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gálvez Ortiz Andres Sebastian30Cooke Stephen12
Beňovič Marek20Kožaný Petr12
Vošický Otto21Staněk Václav03
Milota Martin12Kobliha Pavel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy