Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:30174:358VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Di Munno Daniel
Outrata Matěj
 
 
Szekeres Ľudovít
Vošický Otto
 
 
-7-10-8  0301
2.Mužík Martin
Kabát Adam
 
 
Housar Ondřej
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
-5-3-5  0302
3.Mužík MartinSzekeres Ľudovít-3-3-4  0303
4.Outrata MatějGálvez Ortiz Andres Sebastian-2-6-0  0304
5.Kabát AdamHousar Ondřej-3-3-3  0305
6.Di Munno DanielVošický Otto7-1-8-6 1306
7.Outrata MatějSzekeres Ľudovít-2-5-6  0307
8.Kabát AdamGálvez Ortiz Andres Sebastian-5-3-2  0308
9.Di Munno DanielHousar Ondřej847  3018
10.Mužík MartinVošický Otto-6-2-10  0319
11.Kabát AdamSzekeres Ľudovít-4-3-2  03110
12.Di Munno DanielGálvez Ortiz Andres Sebastian         
13.Mužík MartinHousar Ondřej         
14.Outrata MatějVošický Otto         
15.Di Munno DanielSzekeres Ľudovít         
16.Mužík MartinGálvez Ortiz Andres Sebastian         
17.Outrata MatějHousar Ondřej         
18.Kabát AdamVošický Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mužík Martin02Szekeres Ľudovít30
Outrata Matěj02Gálvez Ortiz Andres Sebastian20
Kabát Adam03Housar Ondřej11
Di Munno Daniel11Vošický Otto20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2353:198KST OBO Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Kobliha Pavel
 
 
Petržílek Petr
Pantoflíček Miroslav
 
 
713  3010
2.Cooke Stephen
Staněk Václav
 
 
Černý Dušan
Hadaš František
 
 
365  3020
3.Staněk VáclavPetržílek Petr9-410-11103230
4.Kobliha PavelHadaš František525  3040
5.Hronský VladimírČerný Dušan439  3050
6.Cooke StephenPantoflíček Miroslav384  3060
7.Kobliha PavelPetržílek Petr61212  3070
8.Hronský VladimírHadaš František496  3080
9.Cooke StephenČerný Dušan424  3090
10.Staněk VáclavPantoflíček Miroslav387  30100
11.Hronský VladimírPetržílek Petr715  30  
12.Cooke StephenHadaš František         
13.Staněk VáclavČerný Dušan         
14.Kobliha PavelPantoflíček Miroslav         
15.Cooke StephenPetržílek Petr         
16.Staněk VáclavHadaš František         
17.Kobliha PavelČerný Dušan         
18.Hronský VladimírPantoflíček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staněk Václav20Petržílek Petr02
Kobliha Pavel20Hadaš František02
Hronský Vladimír20Černý Dušan02
Cooke Stephen20Pantoflíček Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33497:557TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Michal
Svoboda Sebastian
 
 
Kuttler Karel
Rod Karel
 
 
-879-663210
2.Kuboš Filip
Nogoev Zholdoshbek
 
 
Blaho Martin
Černý Zdeněk
 
 
-11-10-6  0311
3.Nogoev ZholdoshbekČerný Zdeněk-9-3-8  0312
4.Kuboš FilipRod Karel1098  3022
5.Svoboda SebastianBlaho Martin-6-310-7 1323
6.Procházka MichalKuttler Karel5117  3033
7.Kuboš FilipČerný Zdeněk-6-2-8  0334
8.Svoboda SebastianRod Karel-5-1089-82335
9.Procházka MichalBlaho Martin3610  3045
10.Nogoev ZholdoshbekKuttler Karel-979-8-92346
11.Svoboda SebastianČerný Zdeněk-3-8-6  0347
12.Procházka MichalRod Karel11-9126 3157
13.Nogoev ZholdoshbekBlaho Martin10-54-7-62358
14.Kuboš FilipKuttler Karel-5-710-9 1359
15.Procházka MichalČerný Zdeněk-4-11-10  03510
16.Nogoev ZholdoshbekRod Karel12-6910 31  
17.Kuboš FilipBlaho Martin         
18.Svoboda SebastianKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nogoev Zholdoshbek03Černý Zdeněk40
Kuboš Filip12Rod Karel12
Svoboda Sebastian03Blaho Martin21
Procházka Michal31Kuttler Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37569:637KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Petr
Svoboda Milan
 
 
Modl Josef
Nebeský Jiří
 
 
9-711-883210
2.Tvrdý Adam
Vanžura Jaroslav
 
 
Bukovský Petr
Bauer Václav
 
 
-10-89-6 1311
3.Ondráček PetrBukovský Petr-2-2-5  0312
4.Vanžura JaroslavBauer Václav-7-7-8  0313
5.Svoboda MilanNebeský Jiří4-55-933223
6.Tvrdý AdamModl Josef1268  3033
7.Vanžura JaroslavBukovský Petr-6-57-8 1334
8.Svoboda MilanBauer Václav82-5-7103244
9.Tvrdý AdamNebeský Jiří1088  3054
10.Ondráček PetrModl Josef-103-6-7 1355
11.Svoboda MilanBukovský Petr-914-119-92356
12.Tvrdý AdamBauer Václav-57-26-22357
13.Ondráček PetrNebeský Jiří-3-7-12  0358
14.Vanžura JaroslavModl Josef11-11109 3168
15.Tvrdý AdamBukovský Petr8-8-810-152369
16.Ondráček PetrBauer Václav-4-5-7  03610
17.Vanžura JaroslavNebeský Jiří44-39 31  
18.Svoboda MilanModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Petr04Bukovský Petr40
Vanžura Jaroslav12Bauer Václav31
Svoboda Milan21Nebeský Jiří12
Tvrdý Adam22Modl Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:29644:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
Louženský Luboš
Černý Jiří
 
 
9-77-7-102301
2.Buriánek Václav
Koudelka Bohdan
 
 
Kalinová Martina
Pražáková Šárka
 
 
799  3011
3.Houf PetrLouženský Luboš8510  3021
4.Havlíček LadislavČerný Jiří-9910-5-62322
5.Koudelka BohdanPražáková Šárka6-48-4-82323
6.Buriánek VáclavKalinová Martina368  3033
7.Havlíček LadislavLouženský Luboš4-111-9-42334
8.Koudelka BohdanČerný Jiří-5-10-3  0335
9.Buriánek VáclavPražáková Šárka457  3045
10.Houf PetrKalinová Martina810-7-10-92346
11.Koudelka BohdanLouženský Luboš-8-35-2 1347
12.Buriánek VáclavČerný Jiří6313  3057
13.Houf PetrPražáková Šárka-810811 3167
14.Havlíček LadislavKalinová Martina611-117 3177
15.Buriánek VáclavLouženský Luboš335  3087
16.Houf PetrČerný Jiří359  3097
17.Havlíček LadislavPražáková Šárka-5-10-6  0398
18.Koudelka BohdanKalinová Martina-99-8-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houf Petr31Louženský Luboš22
Havlíček Ladislav13Černý Jiří22
Koudelka Bohdan04Pražáková Šárka22
Buriánek Václav40Kalinová Martina22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy