Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37648:631AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Frýsová Lucie
 
 
Kleinander Michal
Kleinander Michael
 
 
-812-9813210
2.Houf Petr
Koudelka Bohdan
 
 
Lukinykh Ilya
Vacek Bohumil
 
 
-9-4-5  0311
3.Frýsová LucieKleinander Michal-5-95-9 1312
4.Houf PetrLukinykh Ilya6-966 3122
5.Koudelka BohdanVacek Bohumil-96-7-11 1323
6.Buriánek VáclavKleinander Michael2-6411 3133
7.Houf PetrKleinander Michal-4-610-5 1334
8.Koudelka BohdanLukinykh Ilya-6-8-6  0335
9.Buriánek VáclavVacek Bohumil465  3045
10.Frýsová LucieKleinander Michael696  3055
11.Koudelka BohdanKleinander Michal-5-9-3  0356
12.Buriánek VáclavLukinykh Ilya5410  3066
13.Frýsová LucieVacek Bohumil99-109 3176
14.Houf PetrKleinander Michael-6-795-42377
15.Buriánek VáclavKleinander Michal6-8-6853287
16.Frýsová LucieLukinykh Ilya8-9-91-52388
17.Houf PetrVacek Bohumil7-94-6-92389
18.Koudelka BohdanKleinander Michael9-9-9-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýsová Lucie22Kleinander Michal31
Houf Petr13Lukinykh Ilya22
Koudelka Bohdan04Vacek Bohumil22
Buriánek Václav40Kleinander Michael22



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:37380:533SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Filip
Puk David
 
 
Tvrdý Adam
Svoboda Milan
 
 
-3114-7-62301
2.Louženský Luboš
Podrazký Adam
 
 
Ondráček Petr
Vobruba Aleš
 
 
-4-2-5  0302
3.Louženský LubošSvoboda Milan-3-4-6  0303
4.Podrazký AdamVobruba Aleš-2-7-3  0304
5.Kaňka FilipTvrdý Adam-811-6-6 1305
6.Puk DavidOndráček Petr87-5-663215
7.Podrazký AdamSvoboda Milan-6-4-2  0316
8.Kaňka FilipVobruba Aleš10-8-9783226
9.Puk DavidTvrdý Adam-5-10-6  0327
10.Louženský LubošOndráček Petr11-7-7893237
11.Kaňka FilipSvoboda Milan7-398 3147
12.Puk DavidVobruba Aleš-6-4-4  0348
13.Louženský LubošTvrdý Adam-8-8-10  0349
14.Podrazký AdamOndráček Petr-9-4-5  03410
15.Puk DavidSvoboda Milan         
16.Louženský LubošVobruba Aleš         
17.Podrazký AdamTvrdý Adam         
18.Kaňka FilipOndráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Louženský Luboš12Svoboda Milan21
Podrazký Adam03Vobruba Aleš21
Kaňka Filip21Tvrdý Adam30
Puk David12Ondráček Petr12
11 - Oprava zápisu Kaňka - Svoboda 3-1



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:32531:548SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Petr
Nebeský Jiří
 
 
Kuboš Filip
Šrytr Petr
 
 
-9-8-9  0301
2.Bauer Václav
Černý Pavel
 
 
Procházka Pavel
Nogoev Zholdoshbek
 
 
5108  3011
3.Nebeský JiříKuboš Filip-2-9-8  0312
4.Bauer VáclavNogoev Zholdoshbek7-777 3122
5.Černý PavelŠrytr Petr-7-79-5 1323
6.Bukovský PetrProcházka Pavel334  3033
7.Bauer VáclavKuboš Filip11-7-9-5 1334
8.Černý PavelNogoev Zholdoshbek-87-5-4 1335
9.Bukovský PetrŠrytr Petr-9894 3145
10.Nebeský JiříProcházka Pavel1256  3055
11.Černý PavelKuboš Filip-9-6311-32356
12.Bukovský PetrNogoev Zholdoshbek9-5-11-6 1357
13.Nebeský JiříŠrytr Petr-3-9-7  0358
14.Bauer VáclavProcházka Pavel567  3068
15.Bukovský PetrKuboš Filip27-9-9-52369
16.Nebeský JiříNogoev Zholdoshbek127-4-4-423610
17.Bauer VáclavŠrytr Petr         
18.Černý PavelProcházka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nebeský Jiří13Kuboš Filip40
Bauer Václav21Nogoev Zholdoshbek31
Černý Pavel03Šrytr Petr21
Bukovský Petr22Procházka Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16488:354TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Hronský Vladimír
Cooke Stephen
 
 
7-1186 3110
2.Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
Staněk Václav
Moravka Tomáš
 
 
552  3020
3.Blaho MartinCooke Stephen7-6812 3130
4.Kuttler KarelHronský Vladimír5-644 3140
5.Sutnar BohuslavStaněk Václav-97-8-6 1341
6.Shivashankar Bharadwaj MithunMoravka Tomáš614  3051
7.Kuttler KarelCooke Stephen-3-8-9  0352
8.Sutnar BohuslavHronský Vladimír13-92-12-82353
9.Shivashankar Bharadwaj MithunStaněk Václav636  3063
10.Blaho MartinMoravka Tomáš322  3073
11.Sutnar BohuslavCooke Stephen-5-4-7  0374
12.Shivashankar Bharadwaj MithunHronský Vladimír6-6107 3184
13.Blaho MartinStaněk Václav431  3094
14.Kuttler KarelMoravka Tomáš383  30104
15.Shivashankar Bharadwaj MithunCooke Stephen         
16.Blaho MartinHronský Vladimír         
17.Kuttler KarelStaněk Václav         
18.Sutnar BohuslavMoravka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blaho Martin30Cooke Stephen21
Kuttler Karel21Hronský Vladimír12
Sutnar Bohuslav03Staněk Václav12
Shivashankar Bharadwaj Mithun30Moravka Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha DVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:33426:456SK Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petržílek Petr
Černý Dušan
 
 
Macek Lukáš
Outrata Matěj
 
 
-6-6-2  0301
2.Fučíková Monika
Černá Pavla
 
 

 
 
WO    3011
3.Černá PavlaMacek Lukáš-3-2-2  0312
4.Fučíková MonikaOutrata Matěj-3-4-4  0313
5.Petržílek PetrKabát Adam74-69 3123
6.Černý DušanWO    3033
7.Fučíková MonikaMacek Lukáš-2-1-3  0334
8.Petržílek PetrOutrata Matěj5-1-2-8 1335
9.Černý DušanKabát Adam897  3045
10.Černá PavlaWO    3055
11.Petržílek PetrMacek Lukáš-1-6-3  0356
12.Černý DušanOutrata Matěj-611-8-6 1357
13.Hadaš FrantišekKabát Adam5-93-793267
14.Fučíková MonikaWO    3077
15.Černý DušanMacek Lukáš-3-4-5  0378
16.Hadaš FrantišekOutrata Matěj-6-5-3  0379
17.Fučíková MonikaKabát Adam-14-128-7 13710
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černá Pavla01Macek Lukáš40
Fučíková Monika03Outrata Matěj40
Petržílek Petr12Kabát Adam13
Černý Dušan12   
Hadaš František11   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy