Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32329:447TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Rudolf
Jech Martin
 
 
Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
9-913-7-62301
2.Kleinander Michael
Lukinykh Ilya
 
 
Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
6-4-16-7 1302
3.Hruška RudolfBlaho Martin-7-7-1  0303
4.Kleinander MichaelShivashankar Bharadwaj Mithun-4-10-3  0304
5.Jech MartinKuttler Karel-7-716-9 1305
6.Lukinykh IlyaSutnar Bohuslav-8-69883215
7.Zdeněk JanBlaho Martin-5-6-8  0316
8.Jech MartinShivashankar Bharadwaj Mithun-2-6-8  0317
9.Lukinykh IlyaKuttler Karel-9-4-8  0318
10.Hruška RudolfSutnar Bohuslav-7-6-7  0319
11.Jech MartinBlaho Martin-9-8144-323110
12.Lukinykh IlyaShivashankar Bharadwaj Mithun-2-6-8  03  
13.Hruška RudolfKuttler Karel         
14.Zdeněk JanSutnar Bohuslav         
15.Lukinykh IlyaBlaho Martin         
16.Hruška RudolfShivashankar Bharadwaj Mithun         
17.Zdeněk JanKuttler Karel         
18.Jech MartinSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Rudolf02Blaho Martin30
Kleinander Michael01Shivashankar Bharadwaj Mithun20
Jech Martin03Kuttler Karel20
Lukinykh Ilya11Sutnar Bohuslav11
Zdeněk Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:93KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Petr
Tvrdík Petr
 
 
Petržílek Petr
Hadaš František
 
 
355  3010
2.Nebeský Jiří
Modl Josef
 
 
Fučíková Monika
Černý Dušan
 
 
164  3020
3.Nebeský JiříČerný Dušan318  3030
4.Bauer VáclavFučíková Monika111  3040
5.Tvrdík PetrHadaš František128  3050
6.Bukovský PetrPetržílek Petr121  3060
7.Bauer VáclavČerný Dušan363  3070
8.Tvrdík PetrFučíková Monika466  3080
9.Bukovský PetrHadaš František122  3090
10.Nebeský JiříPetržílek Petr123  30100
11.Tvrdík PetrČerný Dušan         
12.Bukovský PetrFučíková Monika         
13.Nebeský JiříHadaš František         
14.Bauer VáclavPetržílek Petr         
15.Bukovský PetrČerný Dušan         
16.Nebeský JiříFučíková Monika         
17.Bauer VáclavHadaš František         
18.Tvrdík PetrPetržílek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nebeský Jiří20Černý Dušan02
Bauer Václav20Fučíková Monika02
Tvrdík Petr20Hadaš František02
Bukovský Petr20Petržílek Petr02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33340:449VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barák Erik
Lebeda Lukáš
 
 
Patho Gabriel
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
-7-6-6  0301
2.Puk David
Kaňka Filip
 
 
Szekeres Ľudovít
Milota Martin
 
 
-10-9-2  0302
3.Lebeda LukášSzekeres Ľudovít-2-5-5  0303
4.Barák ErikGálvez Ortiz Andres Sebastian-3-6-4  0304
5.Kaňka FilipPatho Gabriel-55-8-7 1305
6.Puk DavidMilota Martin9-1086 3115
7.Barák ErikSzekeres Ľudovít-6-5-6  0316
8.Kaňka FilipGálvez Ortiz Andres Sebastian-10-6-9  0317
9.Puk DavidPatho Gabriel-6-94673227
10.Lebeda LukášMilota Martin795  3037
11.Kaňka FilipSzekeres Ľudovít-6-8-4  0338
12.Puk DavidGálvez Ortiz Andres Sebastian8-4-88-62339
13.Lebeda LukášPatho Gabriel-7-10-3  03310
14.Barák ErikMilota Martin         
15.Puk DavidSzekeres Ľudovít         
16.Lebeda LukášGálvez Ortiz Andres Sebastian         
17.Barák ErikPatho Gabriel         
18.Kaňka FilipMilota Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lebeda Lukáš12Szekeres Ľudovít30
Barák Erik02Gálvez Ortiz Andres Sebastian30
Kaňka Filip03Patho Gabriel21
Puk David21Milota Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12423:380SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Petr
Vobruba Aleš
 
 
Macek Jaroslav
Janeček Pavel
 
 
8-679 3110
2.Ondráček Petr
Svoboda Milan
 
 
Macek Lukáš
Zahálka Tobiáš
 
 
-9-1098103220
3.Ondráček PetrZahálka Tobiáš8-7-7983230
4.Svoboda MilanMacek Lukáš975  3040
5.Maršálek PetrMacek Jaroslav-7689 3150
6.Vobruba AlešJaneček Pavel89-11-8103260
7.Svoboda MilanZahálka Tobiáš-58910 3170
8.Maršálek PetrMacek Lukáš878  3080
9.Vobruba AlešMacek Jaroslav-7879 3190
10.Ondráček PetrJaneček Pavel-598-8732100
11.Maršálek PetrZahálka Tobiáš         
12.Vobruba AlešMacek Lukáš         
13.Ondráček PetrMacek Jaroslav         
14.Svoboda MilanJaneček Pavel         
15.Vobruba AlešZahálka Tobiáš         
16.Ondráček PetrMacek Lukáš         
17.Svoboda MilanMacek Jaroslav         
18.Maršálek PetrJaneček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondráček Petr20Zahálka Tobiáš02
Svoboda Milan20Macek Lukáš02
Maršálek Petr20Macek Jaroslav02
Vobruba Aleš20Janeček Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:26652:562SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Pavel
Kuboš Filip
 
 
Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
-27-4-10 1301
2.Procházka Michal
Svoboda Sebastian
 
 
Teuchmann Petr
Hronský Vladimír
 
 
WO    3011
3.Procházka MichalCooke Stephen-81110-8-92312
4.Svoboda SebastianHausmann Josef97-9-1383222
5.Procházka PavelHronský Vladimír7-8-1211-92323
6.Kuboš FilipTeuchmann Petr372  3033
7.Svoboda SebastianCooke Stephen-67-5-6 1334
8.Procházka PavelHausmann Josef106-5-3-62335
9.Kuboš FilipHronský Vladimír577  3045
10.Procházka MichalTeuchmann Petr3-744 3155
11.Procházka PavelCooke Stephen-96-7-6 1356
12.Kuboš FilipHausmann Josef-99116 3166
13.Procházka MichalHronský Vladimír778  3076
14.Svoboda SebastianTeuchmann Petr5711  3086
15.Kuboš FilipCooke Stephen6-695 3196
16.Procházka MichalHausmann Josef7-8-99-72397
17.Svoboda SebastianHronský Vladimír785  30107
18.Procházka PavelTeuchmann Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházka Michal22Cooke Stephen31
Svoboda Sebastian31Hausmann Josef22
Procházka Pavel03Hronský Vladimír13
Kuboš Filip40Teuchmann Petr03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy