Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2347:152AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Newerla Jiří
Havlický Aleš
 
 
Černý Dušan
Hadaš František
 
 
2511  3010
2.Zdeněk Jan
Hruška Rudolf
 
 
Pantoflíček Miroslav
Fučík Dominik
 
 
252  3020
3.Newerla JiříPantoflíček Miroslav745  3030
4.Hruška RudolfHadaš František445  3040
5.Havlický AlešČerný Dušan763  3050
6.Zdeněk JanFučík Dominik433  3060
7.Hruška RudolfPantoflíček Miroslav-8664 3170
8.Havlický AlešHadaš František347  3080
9.Zdeněk JanČerný Dušan-7533 3190
10.Newerla JiříFučík Dominik223  30100
11.Havlický AlešPantoflíček Miroslav         
12.Zdeněk JanHadaš František         
13.Newerla JiříČerný Dušan         
14.Hruška RudolfFučík Dominik         
15.Zdeněk JanPantoflíček Miroslav         
16.Newerla JiříHadaš František         
17.Hruška RudolfČerný Dušan         
18.Havlický AlešFučík Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Newerla Jiří20Pantoflíček Miroslav02
Hruška Rudolf20Hadaš František02
Havlický Aleš20Černý Dušan02
Zdeněk Jan20Fučík Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11415:332VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szekeres Ľudovít
Vošický Otto
 
 
Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
617  3010
2.Beňovič Marek
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
Rod Karel
Blaho Martin
 
 
7-68-963220
3.Szekeres ĽudovítShivashankar Bharadwaj Mithun4108  3030
4.Gálvez Ortiz Andres SebastianRod Karel410-67 3140
5.Beňovič MarekBlaho Martin67-99 3150
6.Vošický OttoKuttler Karel689  3060
7.Gálvez Ortiz Andres SebastianShivashankar Bharadwaj Mithun-4-7-11  0361
8.Beňovič MarekRod Karel578  3071
9.Vošický OttoBlaho Martin31110  3081
10.Szekeres ĽudovítKuttler Karel3109  3091
11.Beňovič MarekShivashankar Bharadwaj Mithun-3-8-8  0392
12.Vošický OttoRod Karel-8866 31102
13.Szekeres ĽudovítBlaho Martin         
14.Gálvez Ortiz Andres SebastianKuttler Karel         
15.Vošický OttoShivashankar Bharadwaj Mithun         
16.Szekeres ĽudovítRod Karel         
17.Gálvez Ortiz Andres SebastianBlaho Martin         
18.Beňovič MarekKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szekeres Ľudovít20Shivashankar Bharadwaj Mithun21
Gálvez Ortiz Andres Sebastian11Rod Karel03
Beňovič Marek21Blaho Martin02
Vošický Otto30Kuttler Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:40532:620TTC Elizza Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Lukáš
Matoušek Daniel
 
 
Pražáková Šárka
Kalinová Martina
 
 
-8767 3110
2.Outrata Matěj
Mužík Martin
 
 
Louženský Luboš
Černý Jiří
 
 
-5-5-7  0311
3.Mužík MartinPražáková Šárka-810-11-8 1312
4.Outrata MatějKalinová Martina-410-7893222
5.Matoušek DanielLouženský Luboš-6-68-8 1323
6.Macek LukášČerný Jiří4-842 3133
7.Outrata MatějPražáková Šárka-7-3-4  0334
8.Matoušek DanielKalinová Martina-8-3-4  0335
9.Macek LukášLouženský Luboš858  3045
10.Mužík MartinČerný Jiří-2-9-7  0346
11.Matoušek DanielPražáková Šárka4-68-783256
12.Macek LukášKalinová Martina8-5-6943266
13.Mužík MartinLouženský Luboš-105-10-8 1367
14.Outrata MatějČerný Jiří-8-6-4  0368
15.Macek LukášPražáková Šárka5-2-67123278
16.Mužík MartinKalinová Martina-49-6-10 1379
17.Outrata MatějLouženský Luboš-6-8-2  03710
18.Matoušek DanielČerný Jiří-7-5-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mužík Martin04Pražáková Šárka22
Outrata Matěj13Kalinová Martina22
Matoušek Daniel12Louženský Luboš31
Macek Lukáš40Černý Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:32529:548TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Kobliha Pavel
 
 
Buriánek Václav
Frýsová Lucie
 
 
6-10-8-4 1301
2.Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
682  3011
3.Kobliha PavelBuriánek Václav-811-4-5 1312
4.Hronský VladimírFrýsová Lucie5-3-8-6 1313
5.Cooke StephenHouf Petr724  3023
6.Hausmann JosefHavlíček Ladislav843  3033
7.Hronský VladimírBuriánek Václav-5913-3-62334
8.Cooke StephenFrýsová Lucie-136-4-8 1335
9.Hausmann JosefHouf Petr797  3045
10.Kobliha PavelHavlíček Ladislav-38-4-7 1346
11.Cooke StephenBuriánek Václav5-9-10543256
12.Hausmann JosefFrýsová Lucie-98-5-8 1357
13.Kobliha PavelHouf Petr-7-137-8 1358
14.Hronský VladimírHavlíček Ladislav-9-79-5 1359
15.Hausmann JosefBuriánek Václav1139  3069
16.Kobliha PavelFrýsová Lucie-4-7-3  03610
17.Hronský VladimírHouf Petr-8-4-8  03  
18.Cooke StephenHavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kobliha Pavel04Buriánek Václav22
Hronský Vladimír03Frýsová Lucie40
Cooke Stephen21Houf Petr12
Hausmann Josef31Havlíček Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8401:287SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuboš Filip
Svoboda Sebastian
 
 
Tvrdý Adam
Flodr Milan
 
 
-11757 3110
2.Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
Jamný Pavel
Ondráček Petr
 
 
44-89 3120
3.Kuboš FilipFlodr Milan633  3030
4.Procházka PavelJamný Pavel964  3040
5.Procházka MichalTvrdý Adam987  3050
6.Svoboda SebastianOndráček Petr8-1078 3160
7.Procházka PavelFlodr Milan8-3310 3170
8.Procházka MichalJamný Pavel438  3080
9.Svoboda SebastianTvrdý Adam-510-8-6 1381
10.Kuboš FilipOndráček Petr85-77 3191
11.Procházka MichalFlodr Milan844  30101
12.Svoboda SebastianJamný Pavel56   20  
13.Kuboš FilipTvrdý Adam         
14.Procházka PavelOndráček Petr         
15.Svoboda SebastianFlodr Milan         
16.Kuboš FilipJamný Pavel         
17.Procházka PavelTvrdý Adam         
18.Procházka MichalOndráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuboš Filip20Flodr Milan03
Procházka Pavel20Jamný Pavel02
Procházka Michal30Tvrdý Adam11
Svoboda Sebastian11Ondráček Petr02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy