Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:36502:577AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausmann Josef
Kobliha Pavel
 
 
Vacek Bohumil
Zdeněk Jan
 
 
-9-8-8  0301
2.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Hruška Rudolf
Lukinykh Ilya
 
 
-6-5-9  0302
3.Staněk VáclavLukinykh Ilya-5-9-8  0303
4.Hronský VladimírVacek Bohumil995  3013
5.Kobliha PavelHruška Rudolf-5-3-3  0314
6.Hausmann JosefZdeněk Jan667  3024
7.Hronský VladimírLukinykh Ilya-3-98-10 1325
8.Kobliha PavelVacek Bohumil8-4-7-4 1326
9.Hausmann JosefHruška Rudolf-3856 3136
10.Staněk VáclavZdeněk Jan107-89 3146
11.Kobliha PavelLukinykh Ilya-5-67-9 1347
12.Hausmann JosefVacek Bohumil1087  3057
13.Staněk VáclavHruška Rudolf-2-7-5  0358
14.Hronský VladimírZdeněk Jan66-8-663268
15.Hausmann JosefLukinykh Ilya-836-1263278
16.Staněk VáclavVacek Bohumil-59-6-7 1379
17.Hronský VladimírHruška Rudolf-4-4-5  03710
18.Kobliha PavelZdeněk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Václav13Lukinykh Ilya31
Hronský Vladimír22Vacek Bohumil22
Kobliha Pavel03Hruška Rudolf31
Hausmann Josef40Zdeněk Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:103:30244:363SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Lukáš
Macek Jaroslav
 
 
Koňák Daniel
Kuboš Filip
 
 
-5-6-6  0301
2.Matoušek Daniel
Zahálka Tobiáš
 
 
Svoboda Sebastian
Procházka Michal
 
 
-7-7-6  0302
3.Macek JaroslavKuboš Filip-2-9-6  0303
4.Matoušek DanielKoňák Daniel-10-10-10  0304
5.Zahálka TobiášSvoboda Sebastian-3-4-4  0305
6.Macek LukášProcházka Michal-10-12-14  0306
7.Matoušek DanielKuboš Filip-8-10-7  0307
8.Zahálka TobiášKoňák Daniel-5-9-1  0308
9.Macek LukášSvoboda Sebastian866  3018
10.Macek JaroslavProcházka Michal-8-6-7  0319
11.Zahálka TobiášKuboš Filip-6-5-8  03110
12.Macek LukášKoňák Daniel         
13.Macek JaroslavSvoboda Sebastian         
14.Matoušek DanielProcházka Michal         
15.Macek LukášKuboš Filip         
16.Macek JaroslavKoňák Daniel         
17.Matoušek DanielSvoboda Sebastian         
18.Zahálka TobiášProcházka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Macek Jaroslav02Kuboš Filip30
Matoušek Daniel02Koňák Daniel20
Zahálka Tobiáš03Svoboda Sebastian11
Macek Lukáš11Procházka Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14449:356VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
Houf Petr
Havlíček Ladislav
 
 
494  3010
2.Szekeres Ľudovít
Milota Martin
 
 
Frýsová Lucie
Sedláček Tomáš
 
 
3-7-5-6 1311
3.Szekeres ĽudovítSedláček Tomáš78-106 3121
4.Gálvez Ortiz Andres SebastianFrýsová Lucie-8737 3131
5.Milota MartinHouf Petr5138  3041
6.Patho GabrielHavlíček Ladislav276  3051
7.Gálvez Ortiz Andres SebastianSedláček Tomáš5-11513 3161
8.Milota MartinFrýsová Lucie11-4-2-3 1362
9.Patho GabrielHouf Petr5-1166 3172
10.Szekeres ĽudovítHavlíček Ladislav556  3082
11.Milota MartinSedláček Tomáš-2-7-6  0383
12.Patho GabrielFrýsová Lucie-5467 3193
13.Szekeres ĽudovítHouf Petr563  30103
14.Gálvez Ortiz Andres SebastianHavlíček Ladislav657  30  
15.Patho GabrielSedláček Tomáš         
16.Szekeres ĽudovítFrýsová Lucie         
17.Gálvez Ortiz Andres SebastianHouf Petr         
18.Milota MartinHavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szekeres Ľudovít30Sedláček Tomáš12
Gálvez Ortiz Andres Sebastian20Frýsová Lucie12
Milota Martin12Houf Petr03
Patho Gabriel30Havlíček Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha DVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30145:338TTC Elizza Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadaš František
Černý Dušan
 
 
Puk Jaroslav
Černý Jiří
 
 
-2-6-1  0301
2.Černá Pavla
Petržílek Petr
 
 
Louženský Luboš
Rosa Vladimír
 
 
-7-2-4  0302
3.Černá PavlaPuk Jaroslav-0-5-5  0303
4.Černý DušanČerný Jiří-0-2-3  0304
5.Hadaš FrantišekLouženský Luboš-3-3-10  0305
6.Petržílek PetrRosa Vladimír-5-6-6  0306
7.Černý DušanPuk Jaroslav-4-4-6  0307
8.Hadaš FrantišekČerný Jiří-8-4-4  0308
9.Petržílek PetrLouženský Luboš-7-7-8  0309
10.Černá PavlaRosa Vladimír-4-27-6 13010
11.Hadaš FrantišekPuk Jaroslav         
12.Petržílek PetrČerný Jiří         
13.Černá PavlaLouženský Luboš         
14.Černý DušanRosa Vladimír         
15.Petržílek PetrPuk Jaroslav         
16.Černá PavlaČerný Jiří         
17.Černý DušanLouženský Luboš         
18.Hadaš FrantišekRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černá Pavla02Puk Jaroslav20
Černý Dušan02Černý Jiří20
Hadaš František02Louženský Luboš20
Petržílek Petr02Rosa Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:24518:482TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Tvrdík Petr
Bukovský Petr
 
 
6-97-983210
2.Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
Modl Josef
Nebeský Jiří
 
 
-10-57783220
3.Blaho MartinTvrdík Petr-8-12-7  0321
4.Kuttler KarelBukovský Petr-1010-9893231
5.Sutnar BohuslavBauer Václav-4-4-5  0332
6.Shivashankar Bharadwaj MithunNebeský Jiří6312  3042
7.Kuttler KarelTvrdík Petr-2-10-4  0343
8.Sutnar BohuslavBukovský Petr-3-8-5  0344
9.Shivashankar Bharadwaj MithunBauer Václav253  3054
10.Blaho MartinNebeský Jiří-9898 3164
11.Sutnar BohuslavTvrdík Petr6-7-8-6 1365
12.Shivashankar Bharadwaj MithunBukovský Petr958  3075
13.Blaho MartinBauer Václav-108-9493285
14.Kuttler KarelNebeský Jiří755  3095
15.Shivashankar Bharadwaj MithunTvrdík Petr388  30105
16.Blaho MartinBukovský Petr         
17.Kuttler KarelBauer Václav         
18.Sutnar BohuslavNebeský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blaho Martin21Tvrdík Petr31
Kuttler Karel21Bukovský Petr12
Sutnar Bohuslav03Bauer Václav12
Shivashankar Bharadwaj Mithun40Nebeský Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy