Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33550:564KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Bohumil
Lukinykh Ilya
 
 
Modl Josef
Nebeský Jiří
 
 
6-9-88-62301
2.Hruška Rudolf
Jech Martin
 
 
Bauer Václav
Černý Pavel
 
 
-7-8-10  0302
3.Vacek BohumilČerný Pavel-7-7-4  0303
4.Jech MartinBauer Václav-10-3-10  0304
5.Hruška RudolfNebeský Jiří-6887 3114
6.Lukinykh IlyaModl Josef845  3024
7.Kleinander MichaelČerný Pavel8-34-6-62325
8.Hruška RudolfBauer Václav8-556 3135
9.Lukinykh IlyaNebeský Jiří9146  3045
10.Vacek BohumilModl Josef10-961 3155
11.Hruška RudolfČerný Pavel-9-5-6  0356
12.Lukinykh IlyaBauer Václav-775-5-52357
13.Vacek BohumilNebeský Jiří487  3067
14.Kleinander MichaelModl Josef-9-108-9 1368
15.Lukinykh IlyaČerný Pavel10-13-49-102369
16.Vacek BohumilBauer Václav3-8-2-9 13610
17.Kleinander MichaelNebeský Jiří5-710-8832  
18.Hruška RudolfModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacek Bohumil22Černý Pavel40
Jech Martin01Bauer Václav31
Hruška Rudolf21Nebeský Jiří03
Lukinykh Ilya22Modl Josef12
Kleinander Michael02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30241:378TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Filip
Puk David
 
 
Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
8-9-4-7 1301
2.Barák Erik
Mašek Jan
 
 
Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
1-7-12-9 1302
3.Puk DavidShivashankar Bharadwaj Mithun-5-4-4  0303
4.Kaňka FilipBlaho Martin-6-7-7  0304
5.Barák ErikKuttler Karel8-6-5-5 1305
6.Mašek JanSutnar Bohuslav-5115-5-122306
7.Kaňka FilipShivashankar Bharadwaj Mithun-6-9-8  0307
8.Barák ErikBlaho Martin-3-0-2  0308
9.Mašek JanKuttler Karel-1-1-1  0309
10.Puk DavidSutnar Bohuslav8-10-7-6 13010
11.Barák ErikShivashankar Bharadwaj Mithun-7-3-4  03  
12.Mašek JanBlaho Martin         
13.Puk DavidKuttler Karel         
14.Kaňka FilipSutnar Bohuslav         
15.Mašek JanShivashankar Bharadwaj Mithun         
16.Puk DavidBlaho Martin         
17.Kaňka FilipKuttler Karel         
18.Barák ErikSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Puk David02Shivashankar Bharadwaj Mithun20
Kaňka Filip02Blaho Martin20
Barák Erik02Kuttler Karel20
Mašek Jan02Sutnar Bohuslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:100TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýsová Lucie
Sedláček Tomáš
 
 
Fučíková Monika
Petržílek Petr
 
 
331  3010
2.Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
Hadaš František
Pantoflíček Miroslav
 
 
236  3020
3.Frýsová LucieFučíková Monika112  3030
4.Houf PetrPetržílek Petr532  3040
5.Havlíček LadislavHadaš František523  3050
6.Sedláček TomášPantoflíček Miroslav536  3060
7.Houf PetrFučíková Monika233  3070
8.Havlíček LadislavPetržílek Petr524  3080
9.Sedláček TomášHadaš František486  3090
10.Frýsová LuciePantoflíček Miroslav511  30100
11.Havlíček LadislavFučíková Monika         
12.Sedláček TomášPetržílek Petr         
13.Frýsová LucieHadaš František         
14.Houf PetrPantoflíček Miroslav         
15.Sedláček TomášFučíková Monika         
16.Frýsová LuciePetržílek Petr         
17.Houf PetrHadaš František         
18.Havlíček LadislavPantoflíček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frýsová Lucie20Fučíková Monika02
Houf Petr20Petržílek Petr02
Havlíček Ladislav20Hadaš František02
Sedláček Tomáš20Pantoflíček Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Maršálek Petr
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32349:450VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Pavel
Vanžura Jaroslav
 
 
Patho Gabriel
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
-6-5-4  0301
2.Maršálek Petr
Vobruba Aleš
 
 
Vošický Otto
Szekeres Ľudovít
 
 
7-77-7-82302
3.Jamný PavelSzekeres Ľudovít-68-4-1 1303
4.Vanžura JaroslavGálvez Ortiz Andres Sebastian-1010-7-9 1304
5.Maršálek PetrVošický Otto-77-7-7 1305
6.Vobruba AlešPatho Gabriel878  3015
7.Vanžura JaroslavSzekeres Ľudovít-4-3-5  0316
8.Maršálek PetrGálvez Ortiz Andres Sebastian-4-5-7  0317
9.Vobruba AlešVošický Otto-874-1323227
10.Jamný PavelPatho Gabriel-7-8-7  0328
11.Maršálek PetrSzekeres Ľudovít-2-8-6  0329
12.Vobruba AlešGálvez Ortiz Andres Sebastian7-7-119-523210
13.Jamný PavelVošický Otto         
14.Vanžura JaroslavPatho Gabriel         
15.Vobruba AlešSzekeres Ľudovít         
16.Jamný PavelGálvez Ortiz Andres Sebastian         
17.Vanžura JaroslavVošický Otto         
18.Maršálek PetrPatho Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jamný Pavel02Szekeres Ľudovít30
Vanžura Jaroslav02Gálvez Ortiz Andres Sebastian30
Maršálek Petr03Vošický Otto11
Vobruba Aleš21Patho Gabriel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11423:324KST OBO Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Hausmann Josef
 
 
Macek Lukáš
Buřil Petr
 
 
777  3010
2.Kobliha Pavel
Staněk Václav
 
 
Macek Jaroslav
Matoušek Daniel
 
 
695  3020
3.Staněk VáclavMacek Lukáš-87-10-6 1321
4.Kobliha PavelMacek Jaroslav-109-8763231
5.Hronský VladimírMatoušek Daniel963  3041
6.Hausmann JosefBuřil Petr727  3051
7.Kobliha PavelMacek Lukáš-1310-763261
8.Hronský VladimírMacek Jaroslav577  3071
9.Hausmann JosefMatoušek Daniel1177  3081
10.Staněk VáclavBuřil Petr54-76 3191
11.Hronský VladimírMacek Lukáš-7-7-8  0392
12.Hausmann JosefMacek Jaroslav946  30102
13.Staněk VáclavMatoušek Daniel-794-9-523  
14.Kobliha PavelBuřil Petr         
15.Hausmann JosefMacek Lukáš         
16.Staněk VáclavMacek Jaroslav         
17.Kobliha PavelMatoušek Daniel         
18.Hronský VladimírBuřil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staněk Václav11Macek Lukáš21
Kobliha Pavel20Macek Jaroslav03
Hronský Vladimír21Matoušek Daniel02
Hausmann Josef30Buřil Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy