Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30111:331AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Vacek Bohumil
Hruška Rudolf
 
 
WO    0301
2.Mužík Martin
Di Munno Daniel
 
 
Kleinander Michal
Lukinykh Ilya
 
 
-6-2-7  0302
3.Zahálka TobiášHruška Rudolf-3-6-5  0303
4.Mužík MartinVacek Bohumil-4-4-4  0304
5.Kleinander MichalWO    0305
6.Di Munno DanielLukinykh Ilya-5-6-10  0306
7.Mužík MartinHruška Rudolf-5-3-7  0307
8.Vacek BohumilWO    0308
9.Di Munno DanielKleinander Michal-6-5-7  0309
10.Zahálka TobiášLukinykh Ilya-7-5-4  03010
11.Hruška Rudolf         
12.Di Munno DanielVacek Bohumil         
13.Zahálka TobiášKleinander Michal         
14.Mužík MartinLukinykh Ilya         
15.Di Munno DanielHruška Rudolf         
16.Zahálka TobiášVacek Bohumil         
17.Mužík MartinKleinander Michal         
18.Lukinykh Ilya         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zahálka Tobiáš02Hruška Rudolf20
Mužík Martin02Vacek Bohumil10
Di Munno Daniel02Kleinander Michal10
   Lukinykh Ilya20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23562:481VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
Koňák Daniel
Kuboš Filip
 
 
-9558 3110
2.Szekeres Ľudovít
Milota Martin
 
 
Procházka Michal
Šrytr Petr
 
 
6-964 3120
3.Szekeres ĽudovítKoňák Daniel7-778 3130
4.Gálvez Ortiz Andres SebastianKuboš Filip14-5-6683240
5.Patho GabrielProcházka Michal8-9-84-92341
6.Milota MartinŠrytr Petr87-14-7-72342
7.Gálvez Ortiz Andres SebastianKoňák Daniel-10998 3152
8.Patho GabrielKuboš Filip-10101014 3162
9.Milota MartinProcházka Michal-8-11-5  0363
10.Szekeres ĽudovítŠrytr Petr4-1014 3173
11.Patho GabrielKoňák Daniel71-4-953283
12.Milota MartinKuboš Filip-2-4-3  0384
13.Szekeres ĽudovítProcházka Michal4-1035 3194
14.Gálvez Ortiz Andres SebastianŠrytr Petr435  30104
15.Milota MartinKoňák Daniel         
16.Szekeres ĽudovítKuboš Filip         
17.Gálvez Ortiz Andres SebastianProcházka Michal         
18.Patho GabrielŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szekeres Ľudovít30Koňák Daniel03
Gálvez Ortiz Andres Sebastian30Kuboš Filip12
Patho Gabriel21Procházka Michal21
Milota Martin03Šrytr Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30121:333SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Dušan
Hadaš František
 
 
Svoboda Milan
Tvrdý Adam
 
 
-7-5-3  0301
2.Fučík Marek
Fučík Dominik
 
 
Maršálek Petr
Vanžura Jaroslav
 
 
-3-1-1  0302
3.Pantoflíček MiroslavTvrdý Adam-7-5-12  0303
4.Hadaš FrantišekSvoboda Milan-1-0-5  0304
5.Petržílek PetrMaršálek Petr-6-7-2  0305
6.Fučík DominikVanžura Jaroslav-3-4-3  0306
7.Černá PavlaTvrdý Adam-6-4-1  0307
8.Petržílek PetrSvoboda Milan-3-6-2  0308
9.Fučík DominikMaršálek Petr-0-2-3  0309
10.Pantoflíček MiroslavVanžura Jaroslav-3-9-7  03010
11.Petržílek PetrTvrdý Adam         
12.Fučík DominikSvoboda Milan         
13.Pantoflíček MiroslavMaršálek Petr         
14.Černá PavlaVanžura Jaroslav         
15.Fučík DominikTvrdý Adam         
16.Pantoflíček MiroslavSvoboda Milan         
17.Černá PavlaMaršálek Petr         
18.Petržílek PetrVanžura Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pantoflíček Miroslav02Tvrdý Adam20
Hadaš František01Svoboda Milan20
Petržílek Petr02Maršálek Petr20
Fučík Dominik02Vanžura Jaroslav20
Černá Pavla01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31434:503nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaho Martin
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
-78-8523210
2.
 
 
Koudelka Bohdan
Sedláček Tomáš
 
 
WO    0311
3.Blaho MartinSedláček Tomáš-6-4-5  0312
4.Shivashankar Bharadwaj MithunHavlíček Ladislav566  3022
5.Houf PetrWO    0323
6.Sutnar BohuslavKoudelka Bohdan5-974 3133
7.Shivashankar Bharadwaj MithunSedláček Tomáš-8-6119-52334
8.Havlíček LadislavWO    0335
9.Sutnar BohuslavHouf Petr-610-3-8 1336
10.Blaho MartinKoudelka Bohdan865  3046
11.Sedláček TomášWO    0347
12.Sutnar BohuslavHavlíček Ladislav386  3057
13.Blaho MartinHouf Petr244  3067
14.Shivashankar Bharadwaj MithunKoudelka Bohdan535  3077
15.Sutnar BohuslavSedláček Tomáš-6-6-4  0378
16.Blaho MartinHavlíček Ladislav-10523 3188
17.Shivashankar Bharadwaj MithunHouf Petr158  3098
18.Koudelka BohdanWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blaho Martin31Sedláček Tomáš30
Shivashankar Bharadwaj Mithun31Havlíček Ladislav03
Sutnar Bohuslav22Houf Petr12
   Koudelka Bohdan03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33559:576nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Petr
Bauer Václav
 
 
Puk Jaroslav
Louženský Luboš
 
 
478  3010
2.Nebeský Jiří
Hlaváč Jiří
 
 
Puk David
Pražáková Šárka
 
 
-8-7-6  0311
3.Nebeský JiříPražáková Šárka-117-7483221
4.Bauer VáclavPuk David378  3031
5.Bukovský PetrLouženský Luboš571  3041
6.Hlaváč JiříPuk Jaroslav-4-5-6  0342
7.Bauer VáclavPražáková Šárka56-910 3152
8.Bukovský PetrPuk David17-12-6-72353
9.Hlaváč JiříLouženský Luboš-7-2-5  0354
10.Nebeský JiříPuk Jaroslav-5-8-3  0355
11.Bukovský PetrPražáková Šárka96-84 3165
12.Hlaváč JiříPuk David-3-5-2  0366
13.Nebeský JiříLouženský Luboš-667-8103276
14.Bauer VáclavPuk Jaroslav-3-9-8  0377
15.Hlaváč JiříPražáková Šárka-5-2-8  0378
16.Nebeský JiříPuk David99-9-11-92379
17.Bauer VáclavLouženský Luboš668  3089
18.Bukovský PetrPuk Jaroslav1189  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nebeský Jiří22Pražáková Šárka13
Bauer Václav31Puk David31
Bukovský Petr31Louženský Luboš13
Hlaváč Jiří04Puk Jaroslav31
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy