Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14469:390AC Sparta Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Rudolf
Lukinykh Ilya
 
 
Puk Jaroslav
Kalinová Martina
 
 
2-5711 3110
2.Newerla Jiří
Vacek Bohumil
 
 
Černý Jiří
Louženský Luboš
 
 
876  3020
3.Hruška RudolfPuk Jaroslav-1-7-6  0321
4.Newerla JiříKalinová Martina6410  3031
5.Vacek BohumilČerný Jiří1095  3041
6.Lukinykh IlyaLouženský Luboš547  3051
7.Newerla JiříPuk Jaroslav-5-9-7  0352
8.Vacek BohumilKalinová Martina8-510-13-122353
9.Lukinykh IlyaČerný Jiří387  3063
10.Hruška RudolfLouženský Luboš785  3073
11.Vacek BohumilPuk Jaroslav8-66-8-32374
12.Lukinykh IlyaKalinová Martina-3578 3184
13.Hruška RudolfČerný Jiří577  3094
14.Newerla JiříLouženský Luboš928  30104
15.Lukinykh IlyaPuk Jaroslav         
16.Hruška RudolfKalinová Martina         
17.Newerla JiříČerný Jiří         
18.Vacek BohumilLouženský Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Rudolf21Puk Jaroslav30
Newerla Jiří21Kalinová Martina12
Vacek Bohumil12Černý Jiří03
Lukinykh Ilya30Louženský Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35529:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Tomáš
Frýsová Lucie
 
 
Nebeský Jiří
Modl Josef
 
 
8-776 3110
2.Havlíček Ladislav
Koudelka Bohdan
 
 
Bukovský Petr
Bauer Václav
 
 
-5-2-3  0311
3.Frýsová LucieBukovský Petr97-8-483221
4.Sedláček TomášBauer Václav-71196 3131
5.Koudelka BohdanNebeský Jiří-3-7-4  0332
6.Havlíček LadislavModl Josef-9-2-4  0333
7.Sedláček TomášBukovský Petr2-992 3143
8.Koudelka BohdanBauer Václav-10-5-4  0344
9.Havlíček LadislavNebeský Jiří88-5-783254
10.Frýsová LucieModl Josef885  3064
11.Koudelka BohdanBukovský Petr-4-3-5  0365
12.Havlíček LadislavBauer Václav78-6-7-92366
13.Frýsová LucieNebeský Jiří-4779 3176
14.Sedláček TomášModl Josef978  3086
15.Havlíček LadislavBukovský Petr-2-8-6  0387
16.Frýsová LucieBauer Václav-9-96-6 1388
17.Sedláček TomášNebeský Jiří555  3098
18.Koudelka BohdanModl Josef-4-6-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýsová Lucie31Bukovský Petr22
Sedláček Tomáš40Bauer Václav31
Koudelka Bohdan04Nebeský Jiří13
Havlíček Ladislav13Modl Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33416:493TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Milan
Vobruba Aleš
 
 
Kuttler Karel
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
8-885 3110
2.Maršálek Petr
Ondráček Petr
 
 
Blaho Martin
Sutnar Bohuslav
 
 
-3-8812-92311
3.Ondráček PetrShivashankar Bharadwaj Mithun-8-6-7  0312
4.Svoboda MilanBlaho Martin-9-10-8  0313
5.Vobruba AlešKuttler Karel10-10-9-6 1314
6.Maršálek PetrSutnar Bohuslav-88-99103224
7.Svoboda MilanShivashankar Bharadwaj Mithun-4-7-5  0325
8.Vobruba AlešBlaho Martin-586-8-62326
9.Maršálek PetrKuttler Karel595  3036
10.Ondráček PetrSutnar Bohuslav-7-57-9 1337
11.Vobruba AlešShivashankar Bharadwaj Mithun-7-7-4  0338
12.Maršálek PetrBlaho Martin-99-10-8 1339
13.Ondráček PetrKuttler Karel-1-7-8  03310
14.Svoboda MilanSutnar Bohuslav         
15.Maršálek PetrShivashankar Bharadwaj Mithun         
16.Ondráček PetrBlaho Martin         
17.Svoboda MilanKuttler Karel         
18.Vobruba AlešSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Petr03Shivashankar Bharadwaj Mithun30
Svoboda Milan02Blaho Martin30
Vobruba Aleš03Kuttler Karel21
Maršálek Petr21Sutnar Bohuslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0334:127SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Kuboš Filip
 
 
Pantoflíček Miroslav
Fučík Dominik
 
 
636  3010
2.Procházka Michal
Svoboda Sebastian
 
 
Hadaš František
Černý Dušan
 
 
735  3020
3.Kuboš FilipPantoflíček Miroslav350  3030
4.Procházka MichalHadaš František134  3040
5.Svoboda SebastianČerný Dušan2411  3050
6.Novotný MiroslavFučík Dominik141  3060
7.Procházka MichalPantoflíček Miroslav4710  3070
8.Svoboda SebastianHadaš František3102  3080
9.Novotný MiroslavČerný Dušan353  3090
10.Kuboš FilipFučík Dominik290  30100
11.Svoboda SebastianPantoflíček Miroslav         
12.Novotný MiroslavHadaš František         
13.Kuboš FilipČerný Dušan         
14.Procházka MichalFučík Dominik         
15.Novotný MiroslavPantoflíček Miroslav         
16.Kuboš FilipHadaš František         
17.Procházka MichalČerný Dušan         
18.Svoboda SebastianFučík Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuboš Filip20Pantoflíček Miroslav02
Procházka Michal20Hadaš František02
Svoboda Sebastian20Černý Dušan02
Novotný Miroslav20Fučík Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30206:361VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Václav
Cooke Stephen
 
 
Patho Gabriel
Gálvez Ortiz Andres Sebastian
 
 
-10-5-2  0301
2.Kožaný Petr
Teuchmann Petr
 
 
Beňovič Marek
Vošický Otto
 
 
-12-615-11 1302
3.Teuchmann PetrGálvez Ortiz Andres Sebastian-2-6-1  0303
4.Staněk VáclavPatho Gabriel-3-4-5  0304
5.Kožaný PetrBeňovič Marek-8-8-9  0305
6.Cooke StephenVošický Otto-9-96-10 1306
7.Staněk VáclavGálvez Ortiz Andres Sebastian-2-3-3  0307
8.Kožaný PetrSzekeres Ľudovít-6-2-12  0308
9.Cooke StephenBeňovič Marek-9-7-7  0309
10.Teuchmann PetrVošický Otto-2-1-4  03010
11.Kožaný PetrGálvez Ortiz Andres Sebastian         
12.Cooke StephenSzekeres Ľudovít         
13.Teuchmann PetrBeňovič Marek         
14.Staněk VáclavVošický Otto         
15.Cooke StephenGálvez Ortiz Andres Sebastian         
16.Teuchmann PetrSzekeres Ľudovít         
17.Staněk VáclavBeňovič Marek         
18.Kožaný PetrVošický Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teuchmann Petr02Gálvez Ortiz Andres Sebastian20
Staněk Václav02Patho Gabriel10
Kožaný Petr02Beňovič Marek20
Cooke Stephen02Vošický Otto20
   Szekeres Ľudovít10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy