Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5376:198VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szekeres Ľudovít
Vošický Otto
 
 
Zahálka Tobiáš
Zahálková Jana
 
 
415  3010
2.Beňovič Marek
Milota Martin
 
 
Macek Lukáš
Macek Jaroslav
 
 
753  3020
3.Szekeres ĽudovítMacek Lukáš-8426 3130
4.Milota MartinMacek Jaroslav4-1073 3140
5.Vošický OttoZahálka Tobiáš535  3050
6.Beňovič MarekZahálková Jana453  3060
7.Milota MartinMacek Lukáš8-10-2-5 1361
8.Vošický OttoMacek Jaroslav077  3071
9.Beňovič MarekZahálka Tobiáš215  3081
10.Szekeres ĽudovítZahálková Jana444  3091
11.Vošický OttoMacek Lukáš869  30101
12.Beňovič MarekMacek Jaroslav164  30  
13.Szekeres ĽudovítZahálka Tobiáš         
14.Milota MartinZahálková Jana         
15.Beňovič MarekMacek Lukáš         
16.Szekeres ĽudovítMacek Jaroslav         
17.Milota MartinZahálka Tobiáš         
18.Vošický OttoZahálková Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szekeres Ľudovít20Macek Lukáš12
Milota Martin11Macek Jaroslav02
Vošický Otto30Zahálka Tobiáš02
Beňovič Marek20Zahálková Jana02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:103:32187:378KST OBO Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučíková Monika
Hadaš František
 
 
Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
-9-0-4  0301
2.Petržílek Petr
Fučík Marek
 
 
Hronský Vladimír
Teuchmann Petr
 
 
-7-3-7  0302
3.Petržílek PetrCooke Stephen-5-5-1  0303
4.Fučíková MonikaHausmann Josef-5-2-7  0304
5.Hadaš FrantišekHronský Vladimír-4-6-4  0305
6.Fučík MarekTeuchmann Petr-6-3-9  0306
7.Fučíková MonikaCooke Stephen-1-7-4  0307
8.Hadaš FrantišekHausmann Josef-3-6-5  0308
9.Fučík MarekHronský Vladimír-3-1-4  0309
10.Petržílek PetrTeuchmann Petr11-124-983219
11.Hadaš FrantišekCooke Stephen-2-3-5  03110
12.Fučík MarekHausmann Josef         
13.Petržílek PetrHronský Vladimír         
14.Fučíková MonikaTeuchmann Petr         
15.Fučík MarekCooke Stephen         
16.Petržílek PetrHausmann Josef         
17.Fučíková MonikaHronský Vladimír         
18.Hadaš FrantišekTeuchmann Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petržílek Petr11Cooke Stephen30
Fučíková Monika02Hausmann Josef20
Hadaš František03Hronský Vladimír20
Fučík Marek02Teuchmann Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17533:357TJ Sokol Petrovice I. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shivashankar Bharadwaj Mithun
Kuttler Karel
 
 
Kuboš Filip
Koňák Daniel
 
 
9-8810 3110
2.Blaho Martin
Rod Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Kuttler KarelKuboš Filip6-910-773230
4.Shivashankar Bharadwaj MithunKoňák Daniel67-10-8-82331
5.Rod KarelNogoev Zholdoshbek-10-12-7  0332
6.Blaho MartinWO    3042
7.Shivashankar Bharadwaj MithunKuboš Filip4-1395 3152
8.Rod KarelKoňák Daniel-812-9-13 1353
9.Blaho MartinNogoev Zholdoshbek-9797 3163
10.Kuttler KarelWO    3073
11.Rod KarelKuboš Filip663  3083
12.Blaho MartinKoňák Daniel397  3093
13.Kuttler KarelNogoev Zholdoshbek-6-87-9 1394
14.Shivashankar Bharadwaj MithunWO    30104
15.Blaho MartinKuboš Filip         
16.Kuttler KarelKoňák Daniel         
17.Shivashankar Bharadwaj MithunNogoev Zholdoshbek         
18.Rod Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuttler Karel11Kuboš Filip03
Shivashankar Bharadwaj Mithun11Koňák Daniel21
Rod Karel12Nogoev Zholdoshbek21
Blaho Martin20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24577:527KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleissig Petr
Modl Josef
 
 
Kulhanek Ivo
Vanžura Jaroslav
 
 
77-137 3110
2.Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
Tvrdý Adam
Ondráček Petr
 
 
68-48 3120
3.Nebeský JiříKulhanek Ivo-3-7-3  0321
4.Modl JosefOndráček Petr8-108-8-52322
5.Bauer VáclavTvrdý Adam-7-3-8  0323
6.Tvrdík PetrVanžura Jaroslav887  3033
7.Modl JosefKulhanek Ivo-8-6-7  0334
8.Bauer VáclavOndráček Petr748  3044
9.Tvrdík PetrTvrdý Adam9-1033 3154
10.Nebeský JiříVanžura Jaroslav99-710 3164
11.Bauer VáclavKulhanek Ivo-1071010 3174
12.Tvrdík PetrOndráček Petr264  3084
13.Nebeský JiříTvrdý Adam-81110-10-122385
14.Modl JosefVanžura Jaroslav-14-65-10 1386
15.Tvrdík PetrKulhanek Ivo-7853 3196
16.Nebeský JiříOndráček Petr984  30106
17.Modl JosefTvrdý Adam-5-6-7  03  
18.Bauer VáclavVanžura Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nebeský Jiří22Kulhanek Ivo22
Modl Josef03Ondráček Petr13
Bauer Václav21Tvrdý Adam21
Tvrdík Petr40Vanžura Jaroslav12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32591:596TTC Elizza Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Lukáš
Kalinová Martina
 
 
Buriánek Václav
Koudelka Bohdan
 
 
-4-3-4  0301
2.Puk David
Kaňka Filip
 
 
Havlíček Ladislav
Houf Petr
 
 
968  3011
3.Kalinová MartinaBuriánek Václav-3-99-9 1312
4.Kaňka FilipHavlíček Ladislav887  3022
5.Puk DavidHouf Petr-4-66-10 1323
6.Lebeda LukášKoudelka Bohdan10-1010-1293233
7.Kaňka FilipBuriánek Václav-12-4-8  0334
8.Puk DavidHavlíček Ladislav-7547 3144
9.Lebeda LukášHouf Petr-775-7103254
10.Kalinová MartinaKoudelka Bohdan-83-6-6 1355
11.Puk DavidBuriánek Václav-6-8-7  0356
12.Lebeda LukášHavlíček Ladislav-7-85773266
13.Kalinová MartinaHouf Petr-11-6-9  0367
14.Kaňka FilipKoudelka Bohdan846  3077
15.Lebeda LukášBuriánek Václav-2-6-11  0378
16.Kalinová MartinaHavlíček Ladislav778  3088
17.Kaňka FilipHouf Petr7-587 3198
18.Puk DavidKoudelka Bohdan848  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalinová Martina13Buriánek Václav40
Kaňka Filip31Havlíček Ladislav04
Puk David22Houf Petr22
Lebeda Lukáš31Koudelka Bohdan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy