Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:7376:236VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vošický Otto
Patho Gabriel
 
 
Zdeněk Jan
Hruška Rudolf
 
 
369  3010
2.Milota Martin
Szekeres Ľudovít
 
 
Havlický Aleš
Newerla Jiří
 
 
68-87 3120
3.Szekeres ĽudovítNewerla Jiří154  3030
4.Milota MartinHruška Rudolf-2-4-4  0331
5.Patho GabrielZdeněk Jan395  3041
6.Vošický OttoHavlický Aleš145  3051
7.Milota MartinNewerla Jiří-4-59-8 1352
8.Patho GabrielHruška Rudolf185  3062
9.Vošický OttoZdeněk Jan765  3072
10.Szekeres ĽudovítHavlický Aleš245  3082
11.Beňovič MarekNewerla Jiří584  3092
12.Vošický OttoHruška Rudolf941  30102
13.Szekeres ĽudovítZdeněk Jan         
14.Milota MartinHavlický Aleš         
15.Vošický OttoNewerla Jiří         
16.Szekeres ĽudovítHruška Rudolf         
17.Milota MartinZdeněk Jan         
18.Beňovič MarekHavlický Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szekeres Ľudovít20Newerla Jiří12
Milota Martin02Hruška Rudolf12
Patho Gabriel20Zdeněk Jan02
Vošický Otto30Havlický Aleš02
Beňovič Marek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23515:477KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleissig Petr
Modl Josef
 
 
Kožaný Petr
Cooke Stephen
 
 
12-2-9-11 1301
2.Bukovský Petr
Bauer Václav
 
 
Kobliha Pavel
Staněk Václav
 
 
566  3011
3.Nebeský JiříCooke Stephen-5-11-2  0312
4.Modl JosefKožaný Petr-9876 3122
5.Bauer VáclavStaněk Václav4511  3032
6.Bukovský PetrKobliha Pavel5-1498 3142
7.Modl JosefCooke Stephen9-8-9-3 1343
8.Bauer VáclavKožaný Petr74-6-243253
9.Bukovský PetrStaněk Václav664  3063
10.Nebeský JiříKobliha Pavel-7-6-7  0364
11.Bauer VáclavCooke Stephen-4-7-5  0365
12.Bukovský PetrKožaný Petr555  3075
13.Nebeský JiříStaněk Václav9-967 3185
14.Modl JosefKobliha Pavel8-117-383295
15.Bukovský PetrCooke Stephen-8939 31105
16.Nebeský JiříKožaný Petr         
17.Modl JosefStaněk Václav         
18.Bauer VáclavKobliha Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nebeský Jiří12Cooke Stephen31
Modl Josef21Kožaný Petr03
Bauer Václav21Staněk Václav03
Bukovský Petr40Kobliha Pavel12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32260:405SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrtýl Šimon
Lebeda Lukáš
 
 
Svoboda Sebastian
Procházka Michal
 
 
-7-9-7  0301
2.Puk David
Mašek Jan
 
 
Procházka Pavel
Nogoev Zholdoshbek
 
 
6-9-6-10 1302
3.Kaňka FilipSvoboda Sebastian8-48-3-102303
4.Lebeda LukášProcházka Michal89-7-593213
5.Barák ErikProcházka Pavel-4-3-4  0314
6.Petrtýl ŠimonNogoev Zholdoshbek-6-6-5  0315
7.Lebeda LukášSvoboda Sebastian-4-5-7  0316
8.Barák ErikProcházka Michal-7-4-6  0317
9.Petrtýl ŠimonProcházka Pavel-3-5-3  0318
10.Kaňka FilipNogoev Zholdoshbek-7-10-6  0319
11.Puk DavidSvoboda Sebastian-5-6-11  03110
12.Petrtýl ŠimonProcházka Michal         
13.Kaňka FilipProcházka Pavel         
14.Lebeda LukášNogoev Zholdoshbek         
15.Petrtýl ŠimonSvoboda Sebastian         
16.Kaňka FilipProcházka Michal         
17.Lebeda LukášProcházka Pavel         
18.Puk DavidNogoev Zholdoshbek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaňka Filip02Svoboda Sebastian30
Lebeda Lukáš11Procházka Michal11
Barák Erik02Procházka Pavel20
Petrtýl Šimon02Nogoev Zholdoshbek20
Puk David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28642:599TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ladislav
Koudelka Bohdan
 
 
Kulhanek Ivo
Vanžura Jaroslav
 
 
7-58-7-92301
2.Buriánek Václav
Frýsová Lucie
 
 
Maršálek Petr
Vobruba Aleš
 
 
9-679 3111
3.Frýsová LucieVobruba Aleš378  3021
4.Havlíček LadislavVanžura Jaroslav-12-98-5 1322
5.Koudelka BohdanMaršálek Petr9-6-411-52323
6.Buriánek VáclavKulhanek Ivo-5779 3133
7.Havlíček LadislavVobruba Aleš-7-3-7  0334
8.Koudelka BohdanVanžura Jaroslav-7-119-5 1335
9.Buriánek VáclavMaršálek Petr-6-1078103245
10.Frýsová LucieKulhanek Ivo451  3055
11.Koudelka BohdanVobruba Aleš-73-6-6 1356
12.Buriánek VáclavVanžura Jaroslav7910  3066
13.Frýsová LucieMaršálek Petr1059  3076
14.Havlíček LadislavKulhanek Ivo127-10-10-92377
15.Buriánek VáclavVobruba Aleš-94128 3187
16.Frýsová LucieVanžura Jaroslav647  3097
17.Havlíček LadislavMaršálek Petr33-5-101032107
18.Koudelka BohdanKulhanek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýsová Lucie40Vobruba Aleš22
Havlíček Ladislav13Vanžura Jaroslav22
Koudelka Bohdan03Maršálek Petr13
Buriánek Václav40Kulhanek Ivo12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy