Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:19403:409TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažková Anežka
Kačírková Martina
 
 
Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
-98-36-52301
2.Závodská KatarínaAdamová Božena8-3-211113211
3.Kačírková MartinaZýková Renata-1010-6973221
4.Blažková AnežkaHelisová Kateřina-9-67-8 1322
5.Kačírková MartinaAdamová Božena7-739 3132
6.Závodská KatarínaHelisová Kateřina7-6-310-92333
7.Blažková AnežkaZýková Renata-8787 3143
8.Kačírková MartinaHelisová Kateřina9-1-106-72344
9.Blažková AnežkaAdamová Božena6-968 3154
10.Závodská KatarínaZýková Renata9910  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Závodská Katarína21Adamová Božena03
Kačírková Martina21Zýková Renata03
Blažková Anežka21Helisová Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:27346:381TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Petříková Kateřina
 
 
Vinklářová Veronika
Luňová Zuzana
 
 
-4-103-9 1301
2.Handlová NatálieKrompolcová Jana108-6-923211
3.Jungwirthová AndreaVinklářová Veronika8-4-95-102312
4.Petříková KateřinaLuňová Zuzana6-78-9-82313
5.Jungwirthová AndreaKrompolcová Jana-11-59-6 1314
6.Handlová NatálieLuňová Zuzana-84-10-6 1315
7.Petříková KateřinaVinklářová Veronika-4-5-9  0316
8.Jungwirthová AndreaLuňová Zuzana-7-7-10  0317
9.Petříková KateřinaKrompolcová Jana-5-6-7  0318
10.Handlová NatálieVinklářová Veronika210-102 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Handlová Natálie21Krompolcová Jana21
Jungwirthová Andrea03Vinklářová Veronika21
Petříková Kateřina03Luňová Zuzana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:524:21425:413nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
-5-759-62301
2.Včeláková JiřinaHavlíková Jana-10-81112-72302
3.Rosová KateřinaSpilková Ivana74-99 3112
4.Vydrová LucieŠišková Gabriela289  3022
5.Rosová KateřinaHavlíková Jana-597-853232
6.Pražáková ŠárkaŠišková Gabriela-56-109-62333
7.Vydrová LucieSpilková Ivana-5777 3143
8.Rosová KateřinaŠišková Gabriela4-12-7693253
9.Vydrová LucieHavlíková Jana9-78-9-82354
10.Pražáková ŠárkaSpilková Ivana8-6-7-9 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Včeláková Jiřina01Havlíková Jana21
Rosová Kateřina30Spilková Ivana12
Vydrová Lucie21Šišková Gabriela12
Pražáková Šárka02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9378:297TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Andrea
Petříková Michaela
 
 
Seidlová Monika
Jebavá Lucie
 
 
-5-169-10 1301
2.Petříková MichaelaBuchtová Tereza87-79 3111
3.Matoušková AndreaSeidlová Monika899  3021
4.Dvořáková AnnaJebavá Lucie-681110 3131
5.Matoušková AndreaBuchtová Tereza422  3041
6.Petříková MichaelaJebavá Lucie10105  3051
7.Dvořáková AnnaSeidlová Monika864  3061
8.Matoušková AndreaJebavá Lucie811-9-7-92362
9.Dvořáková AnnaBuchtová Tereza781  3072
10.Petříková MichaelaSeidlová Monika4-557 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petříková Michaela30Buchtová Tereza03
Matoušková Andrea21Seidlová Monika03
Dvořáková Anna30Jebavá Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:22245:355TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Vrzalová Jitka
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
-6-64-3 1301
2.Špicarová IvanaSlatinská Nataša677  3011
3.Vrzalová JitkaLösterová Anna4712  3021
4.Merhautová AlenaWO    0322
5.Vrzalová JitkaSlatinská Nataša8-8-4-4 1323
6.Špicarová IvanaMerhautová Alena13-4-612-92324
7.Lösterová AnnaWO    0325
8.Vrzalová JitkaMerhautová Alena-11-7-12  0326
9.Slatinská NatašaWO    0327
10.Špicarová IvanaLösterová Anna11-1097 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špicarová Ivana21Slatinská Nataša11
Vrzalová Jitka12Lösterová Anna02
   Merhautová Alena20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Scheubová Jana
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19332:341nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
784  3010
2.Adamčíková DanaScheubová Jana-978-993220
3.Stočesová SilvieOpravilová Scheubová Lucie9-654 3130
4.Hypšová DanielaCoubalová Martina-7-5-9  0331
5.Stočesová SilvieScheubová Jana-7-6-8  0332
6.Adamčíková DanaCoubalová Martina9-88-6-72333
7.Hypšová DanielaOpravilová Scheubová Lucie-89-6-9 1334
8.Stočesová SilvieCoubalová Martina-8698 3144
9.Hypšová DanielaScheubová Jana-5-4-7  0345
10.Adamčíková DanaOpravilová Scheubová Lucie796  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana21Scheubová Jana21
Stočesová Silvie21Opravilová Scheubová Lucie12
Hypšová Daniela03Coubalová Martina21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS