Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:26296:375TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Kačírková Martina
Blažková Anežka
 
 
-758-5-52301
2.Ziková HanaZávodská Katarína-2-8-4  0302
3.Adamová BoženaBlažková Anežka-9-5-6  0303
4.Zýková RenataKačírková Martina7-6-8-3 1304
5.Adamová BoženaZávodská Katarína-6566 3114
6.Ziková HanaKačírková Martina-3-2-3  0315
7.Zýková RenataBlažková Anežka97-7-6-72316
8.Adamová BoženaKačírková Martina119-8-6-102317
9.Zýková RenataZávodská Katarína65-74 3127
10.Ziková HanaBlažková Anežka-4-7-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ziková Hana03Závodská Katarína12
Adamová Božena12Blažková Anežka30
Zýková Renata12Kačírková Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:25354:392AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklářová Veronika
Luňová Zuzana
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
-5-98-7 1301
2.Vránová HelenaJaroňová Karolína-10-674103211
3.Vinklářová VeronikaHandlová Natálie-4-14-9  0312
4.Luňová ZuzanaJungwirthová Andrea-64-6-8 1313
5.Vinklářová VeronikaJaroňová Karolína-7-79-6 1314
6.Vránová HelenaJungwirthová Andrea10-9-10-9 1315
7.Luňová ZuzanaHandlová Natálie-37-45-72316
8.Vinklářová VeronikaJungwirthová Andrea-784-783226
9.Luňová ZuzanaJaroňová Karolína1028  3036
10.Vránová HelenaHandlová Natálie-76-6-2 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena12Jaroňová Karolína12
Vinklářová Veronika12Handlová Natálie30
Luňová Zuzana12Jungwirthová Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:26367:411TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
Franeková Věra
Vydrová Lucie
 
 
6-8-8-8 1301
2.Najbertová LucieVydrová Lucie-4-879-62302
3.Šišková GabrielaFraneková Věra-8-8-7  0303
4.Havlíková JanaRosová Kateřina899  3013
5.Šišková GabrielaVydrová Lucie-5811-11-132314
6.Najbertová LucieRosová Kateřina-778-7-92315
7.Havlíková JanaFraneková Věra-9-7-6  0316
8.Šišková GabrielaRosová Kateřina-115-6873226
9.Havlíková JanaVydrová Lucie5-6-109-92327
10.Najbertová LucieFraneková Věra-9-3-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Najbertová Lucie03Vydrová Lucie30
Šišková Gabriela12Franeková Věra30
Havlíková Jana12Rosová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24317:360TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
-612-10793210
2.Jebavá LucieMatoušková Andrea1-735 3120
3.Bendová AmáliePetříková Michaela6-7-910-102321
4.Seidlová MonikaStrnadová Karolína-8-7-9  0322
5.Bendová AmálieMatoušková Andrea-5-6-6  0323
6.Jebavá LucieStrnadová Karolína5710  3033
7.Seidlová MonikaPetříková Michaela12-8-4-5 1334
8.Bendová AmálieStrnadová Karolína-5-3-7  0335
9.Seidlová MonikaMatoušková Andrea-9-9-9  0336
10.Jebavá LuciePetříková Michaela-10-56-2 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jebavá Lucie21Matoušková Andrea21
Bendová Amálie03Petříková Michaela30
Seidlová Monika03Strnadová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13343:217TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
Špicarová Ivana
Vrzalová Jitka
 
 
574  3010
2.Slatinská NatašaŠpicarová Ivana-6-9-9  0311
3.Lösterová AnnaVrzalová Jitka49-12-8-82312
4.Merhautová AlenaWO    3022
5.Lösterová AnnaŠpicarová Ivana-7-9-9  0323
6.Slatinská NatašaWO    3033
7.Merhautová AlenaVrzalová Jitka4112  3043
8.Lösterová AnnaWO    3053
9.Merhautová AlenaŠpicarová Ivana6-1224 3163
10.Slatinská NatašaVrzalová Jitka-910-9-2 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slatinská Nataša02Špicarová Ivana21
Lösterová Anna02Vrzalová Jitka21
Merhautová Alena20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS