Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:29272:388AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
-4-7-8  0301
2.Zýková RenataJaroňová Karolína10-4-5-4 1302
3.Helisová KateřinaHandlová Natálie-6-5510-92303
4.Adamová BoženaJungwirthová Andrea-8-7-7  0304
5.Helisová KateřinaJaroňová Karolína8-9-7-3 1305
6.Zýková RenataJungwirthová Andrea-611-11593215
7.Adamová BoženaHandlová Natálie-69-5-6 1316
8.Ziková HanaJungwirthová Andrea-5-5-7  0317
9.Adamová BoženaJaroňová Karolína-5-4-6  0318
10.Zýková RenataHandlová Natálie-9-7-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata12Jaroňová Karolína30
Helisová Kateřina02Handlová Natálie30
Adamová Božena03Jungwirthová Andrea21
Ziková Hana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18337:337nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažková Anežka
Závodská Katarína
 
 
Franeková Věra
Vydrová Lucie
 
 
6-155-353210
2.Závodská KatarínaVydrová Lucie-11766 3120
3.Blažková AnežkaFraneková Věra-5-5-13  0321
4.Kačírková MartinaRosová Kateřina12-99-10-62322
5.Blažková AnežkaVydrová Lucie377  3032
6.Závodská KatarínaRosová Kateřina689  3042
7.Kačírková MartinaFraneková Věra-4-5-6  0343
8.Blažková AnežkaRosová Kateřina1237  3053
9.Kačírková MartinaVydrová Lucie6-7-3-8 1354
10.Závodská KatarínaFraneková Věra-11-4-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závodská Katarína21Vydrová Lucie12
Blažková Anežka21Franeková Věra30
Kačírková Martina03Rosová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18287:241TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklářová Veronika
Luňová Zuzana
 
 
Matoušková Andrea
Dvořáková Anna
 
 
-77-5-5 1301
2.Vránová HelenaMatoušková Andrea6-5-5-7 1302
3.Vinklářová VeronikaDvořáková Anna-5-8-9  0303
4.Luňová ZuzanaWO    3013
5.Vinklářová VeronikaMatoušková Andrea-67-4-7 1314
6.Vránová HelenaWO    3024
7.Luňová ZuzanaDvořáková Anna-11-8-10  0325
8.Vinklářová VeronikaWO    3035
9.Luňová ZuzanaMatoušková Andrea866  3045
10.Vránová HelenaDvořáková Anna-6-6-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena02Matoušková Andrea21
Vinklářová Veronika02Dvořáková Anna30
Luňová Zuzana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18320:340nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
Vrzalová Jitka
Špicarová Ivana
 
 
-6-13-5  0301
2.Šišková GabrielaNesvačilová Petra899  3011
3.Spilková IvanaVrzalová Jitka14-666 3121
4.Havlíková JanaŠpicarová Ivana6-7-9-7 1322
5.Spilková IvanaNesvačilová Petra765  3032
6.Šišková GabrielaŠpicarová Ivana-19-8-6 1333
7.Havlíková JanaVrzalová Jitka873  3043
8.Spilková IvanaŠpicarová Ivana-3-109-2 1344
9.Havlíková JanaNesvačilová Petra-97-9993254
10.Šišková GabrielaVrzalová Jitka-4-6-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šišková Gabriela12Nesvačilová Petra03
Spilková Ivana21Vrzalová Jitka12
Havlíková Jana21Špicarová Ivana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23305:357TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
9-8-67-82301
2.Jebavá LucieHypšová Daniela767  3011
3.Bendová AmálieStočesová Silvie-5-4-6  0312
4.Seidlová MonikaAdamčíková Dana-8-6-7  0313
5.Bendová AmálieHypšová Daniela4-663 3123
6.Jebavá LucieAdamčíková Dana76-9-9-92324
7.Seidlová MonikaStočesová Silvie-2-2-7  0325
8.Bendová AmálieAdamčíková Dana-5-2-4  0326
9.Seidlová MonikaHypšová Daniela-61437 3136
10.Jebavá LucieStočesová Silvie-6810-6-32337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie12Hypšová Daniela03
Bendová Amálie12Stočesová Silvie30
Seidlová Monika12Adamčíková Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19286:293TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
-11-4-7  0301
2.Slatinská NatašaOpravilová Scheubová Lucie569  3011
3.Lösterová AnnaScheubová Jana-47-4-8 1312
4.Merhautová AlenaCoubalová Martina-99-46-132313
5.Lösterová AnnaOpravilová Scheubová Lucie67-77 3123
6.Slatinská NatašaCoubalová Martina-2-6-4  0324
7.Merhautová AlenaScheubová Jana-9-4-8  0325
8.Lösterová AnnaCoubalová Martina-5-8-4  0326
9.Merhautová AlenaOpravilová Scheubová Lucie448  3036
10.Slatinská NatašaScheubová JanaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slatinská Nataša11Opravilová Scheubová Lucie03
Lösterová Anna12Scheubová Jana20
Merhautová Alena12Coubalová Martina30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS