Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18295:250TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
-79-7-6 1301
2.Zýková RenataAdamčíková Dana810-8-9-72302
3.Adamová BoženaStočesová Silvie-8-6-5  0303
4.Helisová KateřinaWO    3013
5.Adamová BoženaAdamčíková Dana-7-7-5  0314
6.Zýková RenataWO    3024
7.Helisová KateřinaStočesová Silvie-9-8-6  0325
8.Adamová BoženaWO    3035
9.Helisová KateřinaAdamčíková Dana7711  3045
10.Zýková RenataStočesová Silvie-8-5-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata02Adamčíková Dana21
Adamová Božena02Stočesová Silvie30
Helisová Kateřina11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:21250:291TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlčková Monika
Špicarová Ivana
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
-9-6-4  0301
2.Nesvačilová PetraOpravilová Scheubová Lucie1188  3011
3.Špicarová IvanaScheubová Jana-8-9-8  0312
4.Vlčková MonikaCoubalová Martina-7-5-8  0313
5.Špicarová IvanaOpravilová Scheubová Lucie438  3023
6.Nesvačilová PetraCoubalová Martina-5-6-2  0324
7.Vlčková MonikaScheubová Jana-7-11-9  0325
8.Špicarová IvanaCoubalová Martina-9-10-6  0326
9.Vlčková MonikaOpravilová Scheubová Lucie456  3036
10.Nesvačilová PetraScheubová Jana-9-5-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nesvačilová Petra12Opravilová Scheubová Lucie03
Špicarová Ivana12Scheubová Jana30
Vlčková Monika12Coubalová Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Dvořáková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena SpartaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17270:326TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Matoušková Andrea
 
 
Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
-61198 3110
2.Dvořáková AnnaCharvátová Zuzana369  3020
3.Matoušková AndreaSlatinská Nataša45-9-9113230
4.Merhautová AlenaWO    0331
5.Matoušková AndreaCharvátová Zuzana867  3041
6.Dvořáková AnnaMerhautová Alena10-28-873251
7.Slatinská NatašaWO    0352
8.Matoušková AndreaMerhautová Alena-86-4-10 1353
9.Charvátová ZuzanaWO    0354
10.Dvořáková AnnaSlatinská Nataša749  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Anna30Charvátová Zuzana02
Matoušková Andrea21Slatinská Nataša02
   Merhautová Alena11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22239:348SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
Jebavá Lucie
Loukotová Regina
 
 
145-910 3110
2.Rosová KateřinaJebavá Lucie-7-6-6  0311
3.Vydrová LucieSeidlová Monika-143-693221
4.Loukotová ReginaWO    0322
5.Vydrová LucieJebavá Lucie-8-55-9 1323
6.Rosová KateřinaLoukotová Regina8-5-4-1 1324
7.Seidlová MonikaWO    0325
8.Vydrová LucieLoukotová Regina-101078 3135
9.Jebavá LucieWO    0336
10.Rosová KateřinaBřezáková Helena7510  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rosová Kateřina12Jebavá Lucie20
Vydrová Lucie21Seidlová Monika01
   Loukotová Regina11
   Březáková Helena01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17354:343nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
Šišková Gabriela
Dvořáková Lucie
 
 
-9-10-8  0301
2.Handlová NatálieHavlíková Jana1038  3011
3.Jaroňová KarolínaDvořáková Lucie-6-5-10  0312
4.Jungwirthová AndreaŠišková Gabriela577  3022
5.Jaroňová KarolínaHavlíková Jana7-89-10-72323
6.Handlová NatálieŠišková Gabriela11104  3033
7.Jungwirthová AndreaDvořáková Lucie-5-9-6  0334
8.Jaroňová KarolínaŠišková Gabriela11-87-9103244
9.Jungwirthová AndreaHavlíková Jana10-89-7-102345
10.Handlová NatálieDvořáková Lucie1176  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Handlová Natálie30Havlíková Jana21
Jaroňová Karolína12Dvořáková Lucie21
Jungwirthová Andrea12Šišková Gabriela03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:28293:389TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Martina
Blažková Anežka
 
 
Luňová Zuzana
Vránová Helena
 
 
-9-6-7  0301
2.Závodská KatarínaLuňová Zuzana-6-98-9 1302
3.Kačírková MartinaVinklářová Veronika-59-13-52303
4.Blažková AnežkaVránová Helena9-9-3-6 1304
5.Kačírková MartinaLuňová Zuzana5-6-4-9 1305
6.Závodská KatarínaVránová Helena-3-10-1  0306
7.Blažková AnežkaVinklářová Veronika116-89 3116
8.Kačírková MartinaVránová Helena-4-558-122317
9.Blažková AnežkaLuňová Zuzana-9-6-6  0318
10.Závodská KatarínaVinklářová Veronika-5-13-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Závodská Katarína03Luňová Zuzana30
Kačírková Martina03Vinklářová Veronika21
Blažková Anežka12Vránová Helena30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy