Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13366:289AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Handlová Natálie
 
 
Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
85-104 3110
2.Petříková KateřinaAdamová Božena3-9-77-72311
3.Handlová NatálieZýková Renata1134  3021
4.Jungwirthová AndreaHelisová Kateřina7-6-7-6 1322
5.Handlová NatálieAdamová Božena445  3032
6.Petříková KateřinaHelisová Kateřina-8-7-6  0333
7.Jungwirthová AndreaZýková Renata464  3043
8.Handlová NatálieHelisová Kateřina-99-9963253
9.Jungwirthová AndreaAdamová Božena-9477 3163
10.Petříková KateřinaZýková Renata897  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petříková Kateřina12Adamová Božena12
Handlová Natálie30Zýková Renata03
Jungwirthová Andrea21Helisová Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18306:303TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
Kačírková Martina
Blažková Anežka
 
 
-105-6-9 1301
2.Franeková VěraZávodská Katarína11-79-7-82302
3.Rosová KateřinaBlažková Anežka-2-8-9  0303
4.Vydrová LucieKačírková Martina964  3013
5.Rosová KateřinaZávodská Katarína-99-8-9 1314
6.Franeková VěraKačírková Martina152  3024
7.Vydrová LucieBlažková Anežka-4-9-7  0325
8.Rosová KateřinaKačírková Martina777  3035
9.Vydrová LucieZávodská Katarína-5-2-9  0336
10.Franeková VěraBlažková Anežka958  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franeková Věra21Závodská Katarína30
Rosová Kateřina12Blažková Anežka21
Vydrová Lucie12Kačírková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19381:350TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Luňová Zuzana
Vinklářová Veronika
 
 
-9-105-8 1301
2.Matoušková AndreaVránová Helena9-665 3111
3.Strnadová KarolínaVinklářová Veronika-97-10-6 1312
4.Dvořáková AnnaLuňová Zuzana8-8711 3122
5.Strnadová KarolínaVránová Helena-9995 3132
6.Matoušková AndreaLuňová Zuzana-7-8-9  0333
7.Dvořáková AnnaVinklářová Veronika474  3043
8.Strnadová KarolínaLuňová Zuzana-3-9-9  0344
9.Dvořáková AnnaVránová Helena47-10-9113254
10.Matoušková AndreaVinklářová Veronika-77-11563264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea21Vránová Helena03
Strnadová Karolína12Vinklářová Veronika12
Dvořáková Anna30Luňová Zuzana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11382:310TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlčková Monika
Špicarová Ivana
 
 
Šišková Gabriela
Najbertová Lucie
 
 
-991210 3110
2.Vrzalová JitkaŠišková Gabriela6-114-4-82311
3.Špicarová IvanaSpilková Ivana107-37 3121
4.Vlčková MonikaNajbertová Lucie1229  3031
5.Špicarová IvanaŠišková Gabriela127-34 3141
6.Vrzalová JitkaNajbertová Lucie-8-66-7 1342
7.Vlčková MonikaSpilková Ivana6-7412 3152
8.Špicarová IvanaNajbertová Lucie899  3062
9.Vlčková MonikaŠišková Gabriela99-54 3172
10.Vrzalová JitkaSpilková IvanaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vrzalová Jitka02Šišková Gabriela12
Špicarová Ivana30Spilková Ivana02
Vlčková Monika30Najbertová Lucie12
WO10WO01
W.O ze zdravotních důvodů



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16275:310TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Seidlová Monika
Jebavá Lucie
 
 
-107-9473210
2.Adamčíková DanaBendová Amálie411-8-10103220
3.Stočesová SilvieSeidlová Monika364  3030
4.Jebavá LucieWO    0331
5.Stočesová SilvieBendová Amálie6510  3041
6.Adamčíková DanaJebavá Lucie-10-88-6 1342
7.Seidlová MonikaWO    0343
8.Stočesová SilvieJebavá Lucie897  3053
9.Bendová AmálieWO    0354
10.Adamčíková DanaSeidlová Monika1084  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana21Bendová Amálie02
Stočesová Silvie30Seidlová Monika02
   Jebavá Lucie11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:Coubalová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Scheubová Jana
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13345:284TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
830  3010
2.Scheubová JanaSlatinská Nataša5-957 3120
3.Opravilová Scheubová LucieMerhautová Alena-3-8-9  0321
4.Coubalová MartinaLösterová Anna-10-561463231
5.Opravilová Scheubová LucieSlatinská Nataša-8-10-8  0332
6.Scheubová JanaLösterová Anna873  3042
7.Coubalová MartinaMerhautová Alena1265  3052
8.Opravilová Scheubová LucieLösterová Anna8-4-8-7 1353
9.Coubalová MartinaSlatinská Nataša733  3063
10.Scheubová JanaMerhautová Alena78-68 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Slatinská Nataša12
Opravilová Scheubová Lucie03Merhautová Alena12
Coubalová Martina30Lösterová Anna12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS