Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20321:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
-3-8-7  0301
2.Zýková RenataBuchtová Tereza8-9-5673211
3.Helisová KateřinaJebavá Lucie-35810 3121
4.Adamová BoženaSeidlová Monika-7-11-8  0322
5.Helisová KateřinaBuchtová Tereza813  3032
6.Zýková RenataSeidlová Monika-48-5-6 1333
7.Adamová BoženaJebavá Lucie-6-66-8 1334
8.Helisová KateřinaSeidlová Monika10-109-973244
9.Adamová BoženaBuchtová Tereza1297  3054
10.Zýková RenataJebavá Lucie-4-6-4  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata12Buchtová Tereza03
Helisová Kateřina30Jebavá Lucie21
Adamová Božena12Seidlová Monika21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25338:374TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Šišková Gabriela
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
-3-86993210
2.Najbertová LucieLösterová Anna-7-7-7  0311
3.Šišková GabrielaSlatinská Nataša-8-9-5  0312
4.Dvořáková LucieMerhautová Alena563  3022
5.Šišková GabrielaLösterová Anna-1059-9-92323
6.Najbertová LucieMerhautová Alena-5-10-9  0324
7.Dvořáková LucieSlatinská Nataša59-10-9-92325
8.Šišková GabrielaMerhautová Alena-4-5-3  0326
9.Dvořáková LucieLösterová Anna9-96-893236
10.Najbertová LucieSlatinská Nataša6-4-9-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Najbertová Lucie03Lösterová Anna21
Šišková Gabriela03Slatinská Nataša30
Dvořáková Lucie21Merhautová Alena21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19303:309TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Vinklářová Veronika
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
2118  3010
2.Vinklářová VeronikaOpravilová Scheubová Lucie56-69 3120
3.Krompolcová JanaScheubová Jana-58-10-7 1321
4.Luňová ZuzanaCoubalová Martina-76-10-8 1322
5.Krompolcová JanaOpravilová Scheubová Lucie766  3032
6.Vinklářová VeronikaCoubalová Martina-3-8-6  0333
7.Luňová ZuzanaScheubová Jana-9-4-7  0334
8.Krompolcová JanaCoubalová Martina8-6-9-7 1335
9.Luňová ZuzanaOpravilová Scheubová Lucie753  3045
10.Vinklářová VeronikaScheubová Jana-6-8-10  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vinklářová Veronika12Opravilová Scheubová Lucie03
Krompolcová Jana12Scheubová Jana30
Luňová Zuzana12Coubalová Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21316:349TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažková Anežka
Kačírková Martina
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
7-610-7-52301
2.Závodská KatarínaHypšová Daniela868  3011
3.Kačírková MartinaAdamčíková Dana-4-6-10  0312
4.Blažková AnežkaStočesová Silvie-7-57-7 1313
5.Kačírková MartinaHypšová Daniela4-1065 3123
6.Závodská KatarínaStočesová Silvie-7-4-6  0324
7.Blažková AnežkaAdamčíková Dana-798-653234
8.Kačírková MartinaStočesová Silvie-6-6-2  0335
9.Blažková AnežkaHypšová Daniela597  3045
10.Závodská KatarínaAdamčíková Dana66-5-5-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Závodská Katarína12Hypšová Daniela03
Kačírková Martina12Adamčíková Dana21
Blažková Anežka21Stočesová Silvie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14386:359AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
77-10-7-92301
2.Jaroňová KarolínaJežková Kateřina9-8-78103211
3.Handlová NatálieŠpicarová Ivana976  3021
4.Jungwirthová AndreaNesvačilová Petra7-6-8973231
5.Handlová NatálieJežková Kateřina1092  3041
6.Jaroňová KarolínaNesvačilová Petra10-10-8-7 1342
7.Jungwirthová AndreaŠpicarová Ivana10710  3052
8.Handlová NatálieNesvačilová Petra998  3062
9.Jungwirthová AndreaJežková Kateřina11-978 3172
10.Jaroňová KarolínaŠpicarová Ivana-1-67-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jaroňová Karolína12Ježková Kateřina03
Handlová Natálie30Špicarová Ivana12
Jungwirthová Andrea30Nesvačilová Petra12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:18383:342TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
124-7-9-92301
2.Franeková VěraDvořáková Anna-8956 3111
3.Rosová KateřinaPetříková Michaela-6-7-6  0312
4.Vydrová LucieStrnadová Karolína794  3022
5.Rosová KateřinaDvořáková Anna8-68-7103232
6.Franeková VěraStrnadová Karolína827  3042
7.Vydrová LuciePetříková Michaela-9210-643252
8.Rosová KateřinaStrnadová Karolína-7-64-6 1353
9.Vydrová LucieDvořáková Anna56-4-4-92354
10.Franeková VěraPetříková Michaela-9374 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franeková Věra30Dvořáková Anna12
Rosová Kateřina12Petříková Michaela12
Vydrová Lucie21Strnadová Karolína12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy