Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:22417:399TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Havlíková Jana
Spilková Ivana
 
 
65-6-1053210
2.Zýková RenataŠišková Gabriela-79-38123220
3.Helisová KateřinaHavlíková Jana-106-6563230
4.Adamová BoženaSpilková Ivana-610-69-82331
5.Helisová KateřinaŠišková Gabriela6510  3041
6.Zýková RenataSpilková Ivana-105-8-8 1342
7.Adamová BoženaHavlíková Jana-92-8-3 1343
8.Helisová KateřinaSpilková Ivana-11-810783253
9.Adamová BoženaŠišková Gabriela-10-86743263
10.Zýková RenataHavlíková Jana-8-8-8  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zýková Renata12Šišková Gabriela03
Helisová Kateřina30Havlíková Jana21
Adamová Božena12Spilková Ivana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12377:292TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Krompolcová Jana
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
-676-573210
2.Vránová HelenaJebavá Lucie64-52 3120
3.Luňová ZuzanaBuchtová Tereza543  3030
4.Krompolcová JanaSeidlová Monika109-9-593240
5.Luňová ZuzanaJebavá Lucie5-7-9-12 1341
6.Vránová HelenaSeidlová Monika7-10103 3151
7.Krompolcová JanaBuchtová Tereza682  3061
8.Luňová ZuzanaSeidlová Monika327  3071
9.Krompolcová JanaJebavá Lucie10-5-7-8 1372
10.Vránová HelenaBuchtová Tereza768  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena30Jebavá Lucie21
Luňová Zuzana21Buchtová Tereza03
Krompolcová Jana21Seidlová Monika03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:27320:392TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závodská Katarína
Kačírková Martina
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
-13-610-4 1301
2.Závodská KatarínaLösterová Anna-49-138-152302
3.Kačírková MartinaSlatinská Nataša6-738 3112
4.Filová SimonaMerhautová Alena-1-4-3  0313
5.Kačírková MartinaLösterová Anna-9-5-9  0314
6.Závodská KatarínaMerhautová Alena-9-7-6  0315
7.Filová SimonaSlatinská Nataša-4-7-4  0316
8.Kačírková MartinaMerhautová Alena4-4-11-8 1317
9.Filová SimonaLösterová Anna10-10-8-10 1318
10.Závodská KatarínaSlatinská Nataša6-58-1133228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Závodská Katarína12Lösterová Anna30
Kačírková Martina12Slatinská Nataša12
Filová Simona03Merhautová Alena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13321:239AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Handlová Natálie
 
 
Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
-6-7-8  0301
2.Jaroňová KarolínaScheubová Jana8-7-67-62302
3.Jungwirthová AndreaOpravilová Scheubová Lucie887  3012
4.Handlová NatálieWO    3022
5.Jungwirthová AndreaScheubová Jana-9-69-8 1323
6.Jaroňová KarolínaWO    3033
7.Handlová NatálieOpravilová Scheubová Lucie-8987 3143
8.Jungwirthová AndreaWO    3053
9.Handlová NatálieScheubová Jana-6-9-4  0354
10.Jaroňová KarolínaOpravilová Scheubová Lucie889  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jaroňová Karolína11Scheubová Jana30
Jungwirthová Andrea11Opravilová Scheubová Lucie03
Handlová Natálie11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19329:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
-4-7-8  0301
2.Franeková VěraStočesová Silvie9-3-811-92302
3.Rosová KateřinaAdamčíková Dana-2-5-8  0303
4.Vydrová LucieHypšová Daniela1017  3013
5.Rosová KateřinaStočesová Silvie-6-8-4  0314
6.Franeková VěraHypšová Daniela556  3024
7.Vydrová LucieAdamčíková Dana-67-10693234
8.Rosová KateřinaHypšová Daniela785  3044
9.Vydrová LucieStočesová Silvie-99-9-4 1345
10.Franeková VěraAdamčíková Dana3-125-653255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franeková Věra21Stočesová Silvie30
Rosová Kateřina12Adamčíková Dana12
Vydrová Lucie21Hypšová Daniela03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9372:280TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
7125  3010
2.Matoušková AndreaHájková Anna89-1112 3120
3.Strnadová KarolínaŠpicarová Ivana53-55 3130
4.Dvořáková AnnaNesvačilová Petra847  3040
5.Strnadová KarolínaHájková Anna7-98-7113250
6.Matoušková AndreaNesvačilová Petra695  3060
7.Dvořáková AnnaŠpicarová Ivana-3978 3170
8.Strnadová KarolínaNesvačilová Petra79-74 3180
9.Dvořáková AnnaHájková AnnaWO    3090
10.Matoušková AndreaŠpicarová Ivana-6-13-6  0391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Andrea21Hájková Anna02
Strnadová Karolína30Špicarová Ivana12
Dvořáková Anna20Nesvačilová Petra03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy