Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:9265:227TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlčková Monika
Špicarová Ivana
 
 
Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
874  3010
2.Vrzalová JitkaAdamová Božena1098  3020
3.Špicarová IvanaZýková Renata574  3030
4.Vlčková MonikaZiková Hana143  3040
5.Špicarová IvanaAdamová Božena869  3050
6.Vrzalová JitkaZiková Hana656  3060
7.Vlčková MonikaZýková RenataWO    0361
8.Špicarová IvanaZiková Hana251  3071
9.Vlčková MonikaAdamová BoženaWO    0372
10.Vrzalová JitkaZýková Renata10-8-7-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vrzalová Jitka21Adamová Božena02
Špicarová Ivana30Zýková Renata11
Vlčková Monika10Ziková Hana03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Černá Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silva
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19284:343nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Matoušková Andrea
Strnadová Karolína
 
 
1089  3010
2.Adamčíková DanaPetříková Michaela5-75-8-92311
3.Stočesová SilvieStrnadová Karolína810-7-083221
4.Matoušková AndreaWO    0322
5.Stočesová SilviePetříková Michaela482  3032
6.Adamčíková DanaMatoušková Andrea75-87 3142
7.Strnadová KarolínaWO    0343
8.Stočesová SilvieMatoušková Andrea7-892 3153
9.Petříková MichaelaWO    0354
10.Adamčíková DanaStrnadová Karolína310-16-4-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana12Petříková Michaela11
Stočesová Silvie30Strnadová Karolína11
   Matoušková Andrea02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Opravilová Lucie
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:11311:269TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
-12675 3110
2.Scheubová JanaVydrová Lucie772  3020
3.Opravilová Scheubová LucieFraneková Věra-9-3-4  0321
4.Coubalová MartinaRosová Kateřina888  3031
5.Opravilová Scheubová LucieVydrová Lucie-9-7-4  0332
6.Scheubová JanaRosová Kateřina278  3042
7.Coubalová MartinaFraneková Věra-914109 3152
8.Opravilová Scheubová LucieRosová Kateřina-6-6-5  0353
9.Coubalová MartinaVydrová Lucie855  3063
10.Scheubová JanaFraneková Věra856  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Vydrová Lucie12
Opravilová Scheubová Lucie03Franeková Věra12
Coubalová Martina30Rosová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15369:310TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
764  3010
2.Slatinská NatašaJaroňová Karolína-10045 3120
3.Lösterová AnnaJungwirthová Andrea-11-105783230
4.Merhautová AlenaHandlová Natálie754  3040
5.Lösterová AnnaJaroňová Karolína8711  3050
6.Slatinská NatašaHandlová Natálie-12-8-5  0351
7.Merhautová AlenaJungwirthová Andrea-6-95-10 1352
8.Lösterová AnnaHandlová Natálie-9-99-6 1353
9.Merhautová AlenaJaroňová Karolína7-34-6-92354
10.Slatinská NatašaJungwirthová Andrea1185  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slatinská Nataša21Jaroňová Karolína12
Lösterová Anna21Jungwirthová Andrea12
Merhautová Alena12Handlová Natálie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15362:253SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
26-9-8113210
2.Jebavá LucieBlažková Anežka-2578 3120
3.Buchtová TerezaZávodská Katarína-9-108-9 1321
4.Seidlová MonikaWO    3031
5.Buchtová TerezaBlažková Anežka-8-3-5  0332
6.Jebavá LucieWO    3042
7.Seidlová MonikaZávodská Katarína5-98-10-72343
8.Buchtová TerezaWO    3053
9.Bendová AmálieBlažková Anežka11-12-8-7 1354
10.Jebavá LucieZávodská Katarína822  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jebavá Lucie20Blažková Anežka21
Buchtová Tereza02Závodská Katarína21
Seidlová Monika01   
Bendová Amálie01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23353:387TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Najbertová Lucie
 
 
Luňová Zuzana
Vránová Helena
 
 
-58-87-92301
2.Spilková IvanaKrompolcová Jana-3-76843211
3.Havlíková JanaLuňová Zuzana51010  3021
4.Najbertová LucieVránová Helena-5-7-5  0322
5.Havlíková JanaKrompolcová Jana-887-983232
6.Spilková IvanaVránová Helena9-57-5-62333
7.Najbertová LucieLuňová Zuzana-6-8-8  0334
8.Havlíková JanaVránová Helena-8988 3144
9.Najbertová LucieKrompolcová Jana9-8-8-12 1345
10.Spilková IvanaLuňová Zuzana-6-9-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Spilková Ivana12Krompolcová Jana12
Havlíková Jana30Luňová Zuzana21
Najbertová Lucie03Vránová Helena21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy