Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:27149:337TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Filová Simona
 
 
Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
-6-4-3  0301
2.Bláhová KateřinaŠpicarová Veronika9810  3011
3.Filová SimonaNesvačilová Petra-2-5-13  0312
4.Hájková AnnaWO    0313
5.Filová SimonaŠpicarová Veronika-9-11-8  0314
6.Bláhová KateřinaHájková Anna-5-4-8  0315
7.Nesvačilová PetraWO    0316
8.Filová SimonaHájková Anna-2-4-4  0317
9.Špicarová VeronikaWO    0318
10.Bláhová KateřinaNesvačilová Petra-77-1-8 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Kateřina12Špicarová Veronika11
Filová Simona03Nesvačilová Petra20
   Hájková Anna20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17297:241nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajíčková Zuzana
Melíšková Tereza
 
 
Kriegerová Helena
Füri Silvia
 
 
6-787 3110
2.Nosková AdélaKriegerová Helena-1-7-8  0311
3.Krajíčková ZuzanaFüri Silvia-7857 3121
4.Melíšková TerezaWO    3031
5.Krajíčková ZuzanaKriegerová Helena-6-2-2  0332
6.Nosková AdélaWO    3042
7.Melíšková TerezaFüri Silvia76-9-6-62343
8.Krajíčková ZuzanaWO    3053
9.Melíšková TerezaKriegerová Helena-7-8-8  0354
10.Nosková AdélaFüri Silvia-8-9-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nosková Adéla02Kriegerová Helena30
Krajíčková Zuzana11Füri Silvia21
Melíšková Tereza02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9374:270TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalinová Martina
Malá Kateřina
 
 
Částková Stanislava
Kyselá Zdeňka
 
 
4-856 3110
2.Kemlinková NelaOpánska Iveta9-8-111273220
3.Kalinová MartinaČástková Stanislava5104  3030
4.Malá KateřinaKyselá Zdeňka228  3040
5.Kalinová MartinaOpánska Iveta368  3050
6.Kemlinková NelaKyselá Zdeňka8-1-4-5 1351
7.Malá KateřinaČástková Stanislava352  3061
8.Kalinová MartinaKyselá Zdeňka-6-46933271
9.Malá KateřinaOpánska Iveta473  3081
10.Kemlinková NelaČástková Stanislava411-1111 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kemlinková Nela21Opánska Iveta03
Kalinová Martina30Částková Stanislava03
Malá Kateřina30Kyselá Zdeňka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:20335:296TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Füllsacková Barbora
Bulantová Pavla
 
 
-8-8-4  0301
2.Hošková StanislavaBulantová Pavla-7-1014-1 1302
3.Vlachová JanaFüllsacková Barbora-9-910-6 1303
4.Štanclová HelenaWO    3013
5.Vlachová JanaBulantová Pavla-8-4-7  0314
6.Hošková StanislavaWO    3024
7.Štanclová HelenaFüllsacková Barbora-7914-9103234
8.Vlachová JanaWO    3044
9.Štanclová HelenaBulantová Pavla-73-67-62345
10.Hošková StanislavaFüllsacková Barbora-13-24-5 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hošková Stanislava02Bulantová Pavla30
Vlachová Jana02Füllsacková Barbora21
Štanclová Helena11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Hummelová Jarmila
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:Hypšová Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Balková Růžena
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23348:375TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balková Růžena
Chalupová Ludmila
 
 
Maláková Olga
Boegner Britta
 
 
7-761 3110
2.Balková RůženaBoegner Britta-9-5-9  0311
3.Hypšová DanielaMalá Božena910-119 3121
4.Chalupová LudmilaMaláková Olga-6954 3131
5.Hypšová DanielaBoegner Britta-767-6-82332
6.Balková RůženaMaláková Olga-8-5-5  0333
7.Chalupová LudmilaMalá Božena-9-75663243
8.Hypšová DanielaMaláková Olga-39-7-7 1344
9.Chalupová LudmilaBoegner Britta10-511-8-12345
10.Balková RůženaMalá Božena-6-9-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Balková Růžena03Boegner Britta30
Hypšová Daniela12Malá Božena12
Chalupová Ludmila21Maláková Olga21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy