Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6359:223Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavá Tereza
Maršíková Eliška
 
 
Částková Stanislava
Kozáková Květoslava
 
 
653  3010
2.Maršíková EliškaBenátská Galina-4969 3120
3.Kadavá TerezaKozáková Květoslava125  3030
4.Zuzáková AnežkaČástková Stanislava666  3040
5.Kadavá TerezaBenátská Galina294  3050
6.Maršíková EliškaČástková Stanislava7-587 3160
7.Zuzáková AnežkaKozáková Květoslava2-847 3170
8.Kadavá TerezaČástková Stanislava623  3080
9.Zuzáková AnežkaBenátská Galina595  3090
10.Maršíková EliškaKozáková Květoslava67-9-8-62391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maršíková Eliška21Benátská Galina03
Kadavá Tereza30Kozáková Květoslava12
Zuzáková Anežka30Částková Stanislava03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:13264:265TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Kriegerová Helena
Bartůšková Jarmila
 
 
10-5-5383210
2.Kriegerová HelenaWO    0311
3.Bulantová PavlaBartůšková Jarmila556  3021
4.Füllsacková BarboraFüri Silvia344  3031
5.Bulantová PavlaKriegerová Helena-131384 3141
6.Füri SilviaWO    0342
7.Füllsacková BarboraBartůšková Jarmila434  3052
8.Bulantová PavlaFüri Silvia-5343 3162
9.Füllsacková BarboraKriegerová Helena888  3072
10.Bartůšková JarmilaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bulantová Pavla30Kriegerová Helena02
Füllsacková Barbora30Bartůšková Jarmila02
   Füri Silvia02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26261:366TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Maláková Olga
 
 
Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
-3-35-5 1301
2.Maláková OlgaŠpicarová Veronika1087  3011
3.Malá BoženaHájková Anna-11-3-1  0312
4.Boegner BrittaNesvačilová Petra7-8-8-7 1313
5.Malá BoženaŠpicarová Veronika-3-97-9 1314
6.Maláková OlgaNesvačilová Petra-4-6810-32315
7.Boegner BrittaHájková Anna-4-2-2  0316
8.Malá BoženaNesvačilová Petra-5-9-5  0317
9.Boegner BrittaŠpicarová Veronika-4-99433227
10.Maláková OlgaHájková Anna-4-4-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maláková Olga12Špicarová Veronika12
Malá Božena03Hájková Anna30
Boegner Britta12Nesvačilová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13354:292TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Veselíková Pavla
 
 
Bláhová Kateřina
Horká Nela
 
 
7-707 3110
2.Veselíková PavlaKosťová Natálie657  3020
3.Vlachová JanaZubíková Zdeňka68-14-10-122321
4.Hošková StanislavaHorká Nela-2-7-9  0322
5.Vlachová JanaKosťová Natálie-7-87683232
6.Veselíková PavlaHorká Nela799  3042
7.Hošková StanislavaZubíková Zdeňka373  3052
8.Vlachová JanaHorká Nela-3-8-5  0353
9.Hošková StanislavaKosťová Natálie445  3063
10.Veselíková PavlaZubíková Zdeňka6-979 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veselíková Pavla30Kosťová Natálie03
Vlachová Jana12Zubíková Zdeňka12
Hošková Stanislava21Horká Nela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14358:241TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalinová Martina
Pražáková Šárka
 
 
Krajíčková Zuzana
Fabiánová Natálie
 
 
-55-8573210
2.Uzlová VeronikaKrajíčková Zuzana-7-8-9  0311
3.Pražáková ŠárkaFabiánová Natálie-967-13-112312
4.Kalinová MartinaWO    3022
5.Pražáková ŠárkaKrajíčková Zuzana2410  3032
6.Uzlová VeronikaWO    3042
7.Kalinová MartinaFabiánová Natálie-510-5-9 1343
8.Pražáková ŠárkaWO    3053
9.Kalinová MartinaKrajíčková Zuzana4611  3063
10.Uzlová VeronikaFabiánová Natálie-9-84-6 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uzlová Veronika02Krajíčková Zuzana12
Pražáková Šárka11Fabiánová Natálie30
Kalinová Martina11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS