Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
Kozáková Květoslava
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21328:385nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Stanislava
Kyselá Zdeňka
 
 
Maršíková Eliška
Zuzáková Anežka
 
 
-8-99933210
2.Benátská GalinaZuzáková Anežka-811-9-6 1311
3.Částková StanislavaMaršíková Eliška76-6-8113221
4.Kyselá ZdeňkaMaršíková Jitka-3-3-4  0322
5.Částková StanislavaZuzáková Anežka89-7-4-42323
6.Benátská GalinaMaršíková Jitka-4-4-1  0324
7.Kyselá ZdeňkaMaršíková Eliška88-89 3134
8.Částková StanislavaMaršíková Jitka-5-4-5  0335
9.Kyselá ZdeňkaZuzáková Anežka-76117 3145
10.Benátská GalinaMaršíková Eliška13712  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benátská Galina12Zuzáková Anežka21
Částková Stanislava12Maršíková Eliška03
Kyselá Zdeňka21Maršíková Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7355:217TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
Nováková Hana
Bulantová Pavla
 
 
-51089 3110
2.Jeřábková DanaNováková Hana375  3020
3.Bartůšková JarmilaBulantová Pavla-11710-793230
4.Kriegerová HelenaWO    3040
5.Bartůšková JarmilaNováková Hana7118  3050
6.Jeřábková DanaWO    3060
7.Kriegerová HelenaBulantová Pavla-8-8-6  0361
8.Bartůšková JarmilaWO    3071
9.Kriegerová HelenaNováková Hana578  3081
10.Jeřábková DanaBulantová Pavla10-895 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jeřábková Dana20Nováková Hana03
Bartůšková Jarmila20Bulantová Pavla12
Kriegerová Helena11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10367:244TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Boegner Britta
Maláková Olga
 
 
5-1265 3110
2.Nesvačilová PetraHanzlíčková Martina246  3020
3.Rohová MichaelaMaláková Olga7-10410 3130
4.Špicarová IvanaBoegner Britta7-87-5-72331
5.Rohová MichaelaHanzlíčková Martina643  3041
6.Hájková AnnaBoegner Britta561  3051
7.Špicarová IvanaMaláková Olga-6-9-8  0352
8.Rohová MichaelaBoegner Britta5-58-1053262
9.Špicarová IvanaHanzlíčková Martina333  3072
10.Hájková AnnaMaláková Olga581  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvačilová Petra10Hanzlíčková Martina03
Rohová Michaela30Maláková Olga12
Špicarová Ivana12Boegner Britta12
Hájková Anna20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27196:342TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Hošková Stanislava
Veselíková Pavla
 
 
9-8-87-62301
2.Kosťová NatálieŠtanclová Helena9-3-4-8 1302
3.Bláhová KateřinaVeselíková Pavla-9-9-4  0303
4.Zubíková ZdeňkaHošková Stanislava-43-7-2 1304
5.Bláhová KateřinaŠtanclová HelenaWO    0305
6.Kosťová NatálieHošková Stanislava-5-5-6  0306
7.Zubíková ZdeňkaVeselíková Pavla-7-6-4  0307
8.Bláhová KateřinaHošková StanislavaWO    0308
9.Zubíková ZdeňkaŠtanclová Helena467  3018
10.Kosťová NatálieVeselíková Pavla-3-5-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kosťová Natálie03Štanclová Helena11
Bláhová Kateřina01Veselíková Pavla30
Zubíková Zdeňka12Hošková Stanislava20
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:52Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:215AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabiánová Natálie
Jaroňová Karolína
 
 
Kalinová Martina
Uzlová Veronika
 
 
684  3010
2.Krajíčková ZuzanaKemlinková Nela403  3020
3.Jaroňová KarolínaUzlová Veronika813  3030
4.Fabiánová NatálieKalinová Martina510-57 3140
5.Jaroňová KarolínaKemlinková Nela725  3050
6.Krajíčková ZuzanaKalinová Martina-610-11823260
7.Fabiánová NatálieUzlová Veronika9107  3070
8.Jaroňová KarolínaKalinová Martina574  3080
9.Fabiánová NatálieKemlinková Nela1045  3090
10.Krajíčková ZuzanaUzlová Veronika3-775 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krajíčková Zuzana30Kemlinková Nela03
Jaroňová Karolína30Uzlová Veronika03
Fabiánová Natálie30Kalinová Martina03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy