Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31635:624TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Culek Igor
Homolka Miroslav
 
 
Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
-7767 3110
2.Hlaváč Jiří
Voříšek Jan
 
 
Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
8-367 3120
3.Culek IgorOtruba Marek7-8-10563230
4.Hlaváč JiříVaško Zdeněk11-10-8-11 1331
5.Voříšek JanBartl Michal-1213-63-92332
6.Homolka MiroslavBudjač René7710  3042
7.Hlaváč JiříOtruba Marek6-4-3-8 1343
8.Voříšek JanVaško Zdeněk335  3053
9.Homolka MiroslavBartl Michal-8-8-7  0354
10.Culek IgorBudjač René-135410 3164
11.Voříšek JanOtruba Marek795  3074
12.Homolka MiroslavVaško Zdeněk-3-3-1  0375
13.Culek IgorBartl Michal10-4-79163285
14.Hlaváč JiříBudjač René-102-97-62386
15.Homolka MiroslavOtruba Marek-10-1-7  0387
16.Culek IgorVaško Zdeněk1237  3097
17.Hlaváč JiříBartl Michal10-1-7-1 1398
18.Voříšek JanBudjač René1278  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Culek Igor40Otruba Marek22
Hlaváč Jiří04Vaško Zdeněk22
Voříšek Jan31Bartl Michal31
Homolka Miroslav13Budjač René13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22684:567TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Rokyta Jan
 
 
Klíma Karel
Pail Jáchym
 
 
76-13-973210
2.Svoboda Zbyněk
Procházka Oldřich
 
 
Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
47-89 3120
3.Šafář FrantišekKlíma Karel88-3-9-72321
4.Rokyta JanPail Jáchym-7119-8-42322
5.Procházka OldřichHurník Vladimír10-9-91083232
6.Svoboda ZbyněkŠtěpán Petr5128  3042
7.Rokyta JanKlíma Karel64-106 3152
8.Procházka OldřichPail Jáchym531  3062
9.Svoboda ZbyněkHurník Vladimír5-455 3172
10.Šafář FrantišekŠtěpán Petr-83107 3182
11.Procházka OldřichKlíma Karel743  3092
12.Svoboda ZbyněkPail Jáchym-7879 31102
13.Šafář FrantišekHurník Vladimír-5-4-3  03103
14.Brand Roman st.Štěpán Petr1078  30113
15.Svoboda ZbyněkKlíma Karel-8-54-9 13114
16.Šafář FrantišekPail Jáchym888  30124
17.Brand Roman st.Hurník Vladimír766  30134
18.Procházka OldřichŠtěpán Petr84-99 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šafář František22Klíma Karel22
Rokyta Jan11Pail Jáchym13
Procházka Oldřich40Hurník Vladimír13
Svoboda Zbyněk31Štěpán Petr04
Brand Roman st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:Stütz Rainer
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11670:471KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Novobilský Jan
 
 
Kršek Stanislav
Sadílek Stanislav
 
 
337  3010
2.Dobrovolný Rostislav
Pálinkáš Robert
 
 
Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
-66-9-10 1311
3.Dobrovolný RostislavSadílek Stanislav487  3021
4.Blažek JanKršek Stanislav86-99 3131
5.Pálinkáš RobertGalo Luboš1569  3041
6.Novobilský JanWojtowicz Marek456  3051
7.Stütz RainerSadílek Stanislav679  3061
8.Pálinkáš RobertKršek Stanislav893  3071
9.Novobilský JanGalo Luboš267  3081
10.Dobrovolný RostislavWojtowicz Marek82-97 3191
11.Pálinkáš RobertSadílek Stanislav13-95-8932101
12.Novobilský JanKršek Stanislav84-55 31111
13.Dobrovolný RostislavGalo Luboš9-599 31121
14.Stütz RainerWojtowicz Marek948  30131
15.Novobilský JanSadílek Stanislav-10953 31141
16.Dobrovolný RostislavKršek Stanislav934  30151
17.Stütz RainerGalo Luboš787  30161
18.Pálinkáš RobertWojtowicz Marek7-877 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobrovolný Rostislav40Sadílek Stanislav04
Blažek Jan10Kršek Stanislav04
Pálinkáš Robert40Galo Luboš04
Novobilský Jan40Wojtowicz Marek04
Stütz Rainer30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21664:569TJ Baník Březenecká D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Apko Libor
Novotný Vlastimil
 
 
Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
5910  3010
2.Sojka Theodor
Tykal Milan
 
 
Čajan Antonín
Grund Václav
 
 
-74108 3120
3.Apko LiborPetrovič Jan979  3030
4.Tykal MilanČajan Antonín-429-9103240
5.Sojka TheodorKratochvíl Petr-9-55-6 1341
6.Novotný VlastimilGrund Václav789  3051
7.Tykal MilanPetrovič Jan563  3061
8.Sojka TheodorČajan Antonín9-4-98-52362
9.Novotný VlastimilKratochvíl Petr-11734 3172
10.Apko LiborGrund Václav655  3082
11.Sojka TheodorPetrovič Jan12-1053 3192
12.Novotný VlastimilČajan Antonín869  30102
13.Apko LiborKratochvíl Petr-510-410832112
14.Tykal MilanGrund Václav9-84-5832122
15.Novotný VlastimilPetrovič Jan587  30132
16.Apko LiborČajan AntonínWO    03133
17.Tykal MilanKratochvíl Petr-9689 31143
18.Sojka TheodorGrund Václav2-9-98832153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Apko Libor30Petrovič Jan04
Tykal Milan40Čajan Antonín12
Sojka Theodor22Kratochvíl Petr13
Novotný Vlastimil40Grund Václav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:42502:585TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamečný Roman
Jamečný Filip
 
 
Strejcovský Antonín
Vohradník Miloš
 
 
-7-8-8  0301
2.Šabík Kamil
Poustecký Lubomír
 
 
Falis Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
-29-8-5 1302
3.Šabík KamilStrejcovský Antonín-5-6-7  0303
4.Jamečný FilipVohradník Miloš-2-8-5  0304
5.Jamečný RomanMorávek Zdeněk-6-5-2  0305
6.Poustecký LubomírFalis Jaroslav9911  3015
7.Jamečný FilipStrejcovský Antonín-7-7-6  0316
8.Jamečný RomanVohradník Miloš2-9-8-9 1317
9.Poustecký LubomírMorávek Zdeněk11-68-10-132318
10.Šabík KamilFalis Jaroslav9-689 3128
11.Jamečný RomanStrejcovský Antonín-7-9-4  0329
12.Poustecký LubomírVohradník Miloš82-8-6-1023210
13.Šabík KamilMorávek Zdeněk-5-6-4  03211
14.Jamečný FilipFalis Jaroslav-3-7-9  03212
15.Poustecký LubomírStrejcovský Antonín57-5-10932312
16.Šabík KamilVohradník MilošWO    30412
17.Jamečný FilipMorávek Zdeněk-3-2-4  03413
18.Jamečný RomanFalis JaroslavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šabík Kamil12Strejcovský Antonín31
Jamečný Filip04Vohradník Miloš30
Jamečný Roman03Morávek Zdeněk40
Poustecký Lubomír22Falis Jaroslav12
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy