Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31634:595KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Lukáš
Sýkora Libor
 
 
Svoboda Zbyněk
Šafář František
 
 
7-765 3110
2.Majoroš Alexandr
Judák Jiří
 
 
Brand Roman st.
Procházka Oldřich
 
 
-679-393220
3.Sýkora LiborSvoboda Zbyněk499  3030
4.Majoroš AlexandrŠafář František565  3040
5.Pašek LukášBrand Roman st.-6-75-5 1341
6.Judák JiříProcházka Oldřich-118-10-9 1342
7.Majoroš AlexandrSvoboda Zbyněk858  3052
8.Pašek Lukᚊafář František643  3062
9.Judák JiříBrand Roman st.8-9-99-62363
10.Sýkora LiborProcházka Oldřich9-79-893273
11.Pašek LukášSvoboda Pavel-8-7-1  0374
12.Judák JiříŠafář František3-9-71323284
13.Sýkora LiborBrand Roman st.-2-10-7  0385
14.Majoroš AlexandrProcházka Oldřich9-11-7753295
15.Judák JiříSvoboda Pavel-7-2-5  0396
16.Sýkora LiborŠafář František77-114 31106
17.Majoroš AlexandrBrand Roman st.-9-10-7  03107
18.Pašek LukášProcházka Oldřich556  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Libor31Svoboda Zbyněk02
Majoroš Alexandr31Šafář František04
Pašek Lukáš22Brand Roman st.40
Judák Jiří13Procházka Oldřich13
   Svoboda Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33684:650KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaško Zdeněk
Budjač René
 
 
Stütz Rainer
Novobilský Jan
 
 
9-768 3110
2.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Blažek Jan
Pálinkáš Robert
 
 
595  3020
3.Otruba MarekNovobilský Jan-1097-5-82321
4.Vaško ZdeněkBlažek Jan-109-9593231
5.Bartl MichalStütz Rainer61010  3041
6.Budjač RenéPálinkáš Robert4-108-9-92342
7.Vaško ZdeněkNovobilský Jan2-48-8-62343
8.Bartl MichalKalánek Josef567  3053
9.Budjač RenéStütz Rainer45-77 3163
10.Otruba MarekPálinkáš Robert34-711 3173
11.Bartl MichalNovobilský Jan8-5109 3183
12.Budjač RenéKalánek Josef-10-611-7 1384
13.Otruba MarekStütz Rainer-14-8-10  0385
14.Vaško ZdeněkPálinkáš Robert9-464 3195
15.Budjač RenéNovobilský Jan10-108-3532105
16.Otruba MarekKalánek Josef-6-5-6  03106
17.Vaško ZdeněkStütz Rainer-99-9-6 13107
18.Bartl MichalPálinkáš Robert-105-5-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otruba Marek13Novobilský Jan22
Vaško Zdeněk22Blažek Jan01
Bartl Michal31Stütz Rainer22
Budjač René22Pálinkáš Robert22
   Kalánek Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33625:632TJ Baník Březenecká E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
Novotný Vlastimil
Tykal Milan
 
 
-211-68-22301
2.Žižka Karel
Pail Jáchym
 
 
Sojka Theodor
Sučík David
 
 
-8986 3111
3.Hurník VladimírNovotný Vlastimil-11-7-6  0312
4.Štěpán PetrTykal Milan-7-7-7  0313
5.Pail JáchymSojka Theodor569  3023
6.Žižka KarelSučík David1610  3033
7.Štěpán PetrNovotný Vlastimil-5-6-3  0334
8.Pail JáchymTykal Milan5-897 3144
9.Žižka KarelSojka Theodor89-7-7-112345
10.Hurník VladimírSučík David763  3055
11.Pail JáchymNovotný Vlastimil5-897 3165
12.Klíma KarelTykal Milan-9-6-4  0366
13.Hurník VladimírSojka Theodor-5-6-8  0367
14.Štěpán PetrSučík David-99410 3177
15.Klíma KarelNovotný Vlastimil10-8813 3187
16.Hurník VladimírTykal Milan-66-11-4 1388
17.Štěpán PetrSojka Theodor11-6-8953298
18.Pail JáchymSučík David38-13-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hurník Vladimír13Novotný Vlastimil22
Štěpán Petr22Tykal Milan31
Pail Jáchym40Sojka Theodor22
Žižka Karel11Sučík David04
Klíma Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Wojty,Pod Věží 35,431 59 Vysoká PecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:27583:555TJ Baník Vysoká Pec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kršek Stanislav
Pomej Tomáš
 
 
Šabík Kamil
Trepesch Josef
 
 
789  3010
2.Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
Jamečný Roman
Poustecký Lubomír
 
 
98-94 3120
3.Kršek StanislavŠabík Kamil687  3030
4.Wojtowicz MarekTrepesch Josef-92-7-9 1331
5.Galo LubošJamečný Roman-8-2-8  0332
6.Pomej TomášPoustecký Lubomír-3769 3142
7.Wojtowicz MarekŠabík Kamil878  3052
8.Galo LubošTrepesch Josef-5-10-9  0353
9.Pomej TomášJamečný Roman4912  3063
10.Kršek StanislavPoustecký Lubomír103-510 3173
11.Galo LubošŠabík Kamil-9-11-10  0374
12.Pomej TomášTrepesch Josef984  3084
13.Kršek StanislavJamečný Roman10-496 3194
14.Wojtowicz MarekPoustecký Lubomír-5-9-7  0395
15.Pomej Tomᚊabík Kamil8-1382 31105
16.Kršek StanislavTrepesch Josef712-104 31115
17.Wojtowicz MarekJamečný Roman-10-7-3  03116
18.Galo LubošPoustecký Lubomír-4-7-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kršek Stanislav40Šabík Kamil13
Wojtowicz Marek13Trepesch Josef22
Galo Luboš04Jamečný Roman22
Pomej Tomáš40Poustecký Lubomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45564:667TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čurda Gustav
Grund Václav
 
 
Kočvara Josef
Starý Ladislav
 
 
8-78-9-72301
2.Petrovič Jan
Kratochvíl Petr
 
 
Vohradník Miloš
Falis Jaroslav
 
 
4-1199 3111
3.Petrovič JanKočvara Josef106-11-2-82312
4.Kratochvíl PetrVohradník Miloš636  3022
5.Grund VáclavStarý Ladislav-10-10-10  0323
6.Čurda GustavFalis Jaroslav-8-7-3  0324
7.Kratochvíl PetrKočvara Josef-97-13-9 1325
8.Grund VáclavVohradník Miloš-3-7-5  0326
9.Čurda GustavStarý Ladislav-7977 3136
10.Petrovič JanFalis Jaroslav-8-27-6 1337
11.Grund VáclavKočvara Josef-2-3-8  0338
12.Čurda GustavVohradník Miloš-119-6-9 1339
13.Petrovič JanStarý Ladislav-76-6-6 13310
14.Kratochvíl PetrFalis Jaroslav7-956 31410
15.Čurda GustavKočvara Josef-5-2-7  03411
16.Petrovič JanVohradník Miloš-8-79-8 13412
17.Kratochvíl PetrStarý Ladislav-88-10-3 13413
18.Grund VáclavFalis Jaroslav-8-5-11  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrovič Jan04Kočvara Josef40
Kratochvíl Petr22Vohradník Miloš31
Grund Václav04Starý Ladislav31
Čurda Gustav13Falis Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy