Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35653:624TJ Baník Vysoká Pec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradník Miloš
Strejcovský Antonín
 
 
Pomej Tomáš
Kršek Stanislav
 
 
-9-8-9  0301
2.Bareš Jaroslav
Starý Ladislav
 
 
Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
-8675 3111
3.Starý LadislavPomej Tomáš-7-912-9 1312
4.Strejcovský AntonínKršek Stanislav-7878 3122
5.Vohradník MilošGalo Luboš-119-1-12 1323
6.Kočvara JosefWojtowicz Marek-133-9-10 1324
7.Strejcovský AntonínPomej Tomáš999  3034
8.Vohradník MilošKršek Stanislav-95-612-112335
9.Kočvara JosefGalo Luboš1611  3045
10.Starý LadislavWojtowicz Marek55-9-3-62346
11.Vohradník MilošPomej Tomáš-7-2-10  0347
12.Kočvara JosefKršek Stanislav-10-58-5 1348
13.Starý LadislavGalo Luboš68-45 3158
14.Strejcovský AntonínWojtowicz Marek237  3068
15.Kočvara JosefPomej Tomáš-10-710-1 1369
16.Starý LadislavKršek Stanislav-7-87-10 13610
17.Strejcovský AntonínGalo Luboš558  30710
18.Vohradník MilošWojtowicz Marek6-9-93332810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Starý Ladislav13Pomej Tomáš31
Strejcovský Antonín40Kršek Stanislav31
Vohradník Miloš13Galo Luboš13
Kočvara Josef13Wojtowicz Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31767:692KST Kadaň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trepesch Josef
Šabík Kamil
 
 
Žižka Karel
Pail Jáchym
 
 
-6-8-12  0301
2.Jamečný Roman
Poustecký Lubomír
 
 
Hurník Vladimír
Klíma Karel
 
 
82-99 3111
3.Poustecký LubomírPail Jáchym-1035-2163221
4.Jamečný RomanŽižka Karel96-12-1063231
5.Šabík KamilHurník Vladimír81413  3041
6.Trepesch JosefKlíma Karel468  3051
7.Jamečný RomanPail Jáchym3-12-811-112352
8.Šabík KamilŽižka Karel5-7-71083262
9.Trepesch JosefHurník Vladimír8-8-9-6 1363
10.Poustecký LubomírKlíma Karel-94108 3173
11.Šabík KamilPail Jáchym9-789 3183
12.Trepesch JosefŽižka Karel-65-9893293
13.Poustecký LubomírHurník Vladimír5519  30103
14.Jamečný RomanKlíma Karel-75-68-923104
15.Trepesch JosefPail Jáchym-10-4-11  03105
16.Poustecký LubomírŽižka Karel1137  30115
17.Jamečný RomanHurník Vladimír-9412-8932125
18.Šabík KamilKlíma Karel-137-74-723126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poustecký Lubomír40Pail Jáchym22
Jamečný Roman22Žižka Karel04
Šabík Kamil31Hurník Vladimír13
Trepesch Josef22Klíma Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:47406:668KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Vlastimil
Sojka Theodor
 
 
Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
-49-410-62301
2.
 
 
Vaško Zdeněk
Budjač René
 
 
WO    0302
3.Sojka TheodorOtruba Marek5-79-10123212
4.Sučík DavidVaško Zdeněk-5-6-1  0313
5.Bartl MichalWO    0314
6.Novotný VlastimilBudjač René7-88-1053224
7.Sučík DavidOtruba Marek-7-8-2  0325
8.Vaško ZdeněkWO    0326
9.Novotný VlastimilBartl Michal-79-7-6 1327
10.Sojka TheodorBudjač René-3-8-8  0328
11.Otruba MarekWO    0329
12.Novotný VlastimilVaško Zdeněk-7988 3139
13.Sojka TheodorBartl Michal-105-5-5 13310
14.Sučík DavidBudjač René-7-3-1  03311
15.Novotný VlastimilOtruba Marek7-765 31411
16.Sojka TheodorVaško Zdeněk-7-6109732511
17.Sučík DavidBartl Michal-5-7-5  03512
18.Budjač RenéWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sojka Theodor22Otruba Marek12
Sučík David04Vaško Zdeněk12
Novotný Vlastimil31Bartl Michal30
   Budjač René21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:28729:668KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
Judák Jiří
Majoroš Alexandr
 
 
7-987 3110
2.Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
Sýkora Libor
Pašek Lukáš
 
 
-107-9-12 1311
3.Kalánek JosefSýkora Libor5-5137 3121
4.Pálinkáš RobertPašek Lukáš-9-1108103231
5.Blažek JanJudák Jiří-78-7-6 1332
6.Novobilský JanMajoroš Alexandr56-92 3142
7.Pálinkáš RobertSýkora Libor-5978 3152
8.Blažek JanPašek Lukáš99-10-7-62353
9.Novobilský JanJudák Jiří6-8-64103263
10.Kalánek JosefMajoroš Alexandr81110  3073
11.Stütz RainerSýkora Libor267  3083
12.Novobilský JanPašek Lukáš-9-7-7  0384
13.Kalánek JosefJudák Jiří994  3094
14.Pálinkáš RobertMajoroš Alexandr-9-687-92395
15.Novobilský JanSýkora Libor1288  30105
16.Kalánek JosefPašek Lukáš-1110914 31115
17.Pálinkáš RobertJudák Jiří9-9-57532125
18.Stütz RainerMajoroš Alexandr-9910-7632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalánek Josef40Sýkora Libor04
Pálinkáš Robert31Pašek Lukáš22
Blažek Jan02Judák Jiří13
Novobilský Jan31Majoroš Alexandr13
Stütz Rainer20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45507:597TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rokyta Jan
Šafář František
 
 
Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 
-9-10-11  0301
2.Brand Roman st.
Magna Stanislav
 
 
Hlaváč Jiří
Voříšek Jan
 
 
-869-5-122302
3.Magna StanislavHlaváč Jiří-74-7-8 1303
4.Rokyta JanCulek Igor-7-3-6  0304
5.Brand Roman st.Voříšek Jan-7815 3114
6.Šafář FrantišekHomolka Miroslav-6-7-8  0315
7.Rokyta JanHlaváč Jiří-7810-8-92316
8.Brand Roman st.Culek Igor8712  3026
9.Šafář FrantišekVoříšek Jan-6-4-9  0327
10.Magna StanislavHomolka Miroslav-9-8-8  0328
11.Brand Roman st.Hlaváč Jiří-9-7-8  0329
12.Šafář FrantišekCulek Igor-4-3-7  03210
13.Magna StanislavVoříšek Jan-4-8-4  03211
14.Rokyta JanHomolka Miroslav-85-96532311
15.Šafář FrantišekHlaváč Jiří-4-2-6  03312
16.Magna StanislavCulek Igor-2-8-8  03313
17.Rokyta JanVoříšek Jan-8-7-11  03314
18.Brand Roman st.Homolka MiroslavWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Magna Stanislav04Hlaváč Jiří40
Rokyta Jan13Culek Igor31
Brand Roman st.21Voříšek Jan31
Šafář František04Homolka Miroslav21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy