Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30596:486TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafář František
Rokyta Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Magna Stanislav
Novák Antonín
 
 
Novotný Vlastimil
Tykal Milan
 
 
-510-3-8 1311
3.Rokyta JanNovotný Vlastimil1-1185 3121
4.Magna StanislavTykal Milan-11-7-9  0322
5.Novák AntonínSojka Theodor5-11-7963232
6.Šafář FrantišekWO    3042
7.Magna StanislavNovotný Vlastimil-1-7-7  0343
8.Novák AntonínTykal Milan814-10-2-32344
9.Šafář FrantišekSojka Theodor-7789 3154
10.Rokyta JanWO    3064
11.Novák AntonínNovotný Vlastimil-6-5-5  0365
12.Šafář FrantišekTykal Milan9-6-9-6 1366
13.Rokyta JanSojka Theodor66-99 3176
14.Magna StanislavWO    3086
15.Šafář FrantišekNovotný Vlastimil-69-4-6 1387
16.Rokyta JanTykal Milan-7884 3197
17.Magna StanislavSojka Theodor-9-9-9  0398
18.Novák AntonínWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rokyta Jan30Novotný Vlastimil31
Magna Stanislav03Tykal Milan31
Novák Antonín12Sojka Theodor13
Šafář František12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9631:384TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jiří
Voříšek Jan
 
 
Šabík Kamil
Trepesch Josef
 
 
643  3010
2.Culek Igor
Homolka Miroslav
 
 
Poustecký Lubomír
Jamečný Roman
 
 
355  3020
3.Culek IgorŠabík Kamil8-7410 3130
4.Hlaváč JiříTrepesch Josef799  3040
5.Voříšek JanPoustecký Lubomír159  3050
6.Homolka MiroslavJamečný Roman649  3060
7.Hlaváč JiříŠabík Kamil-10-8-2  0361
8.Voříšek JanTrepesch Josef364  3071
9.Homolka MiroslavPoustecký Lubomír175  3081
10.Culek IgorJamečný Roman638  3091
11.Voříšek JanŠabík Kamil156  30101
12.Homolka MiroslavTrepesch Josef498  30111
13.Culek IgorPoustecký Lubomír873  30121
14.Hlaváč JiříJamečný Roman11-7-99732131
15.Homolka MiroslavŠabík Kamil68-99 31141
16.Culek IgorTrepesch Josef5210  30151
17.Hlaváč JiříPoustecký Lubomír29-7-7532161
18.Voříšek JanJamečný RomanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Culek Igor40Šabík Kamil13
Hlaváč Jiří31Trepesch Josef04
Voříšek Jan30Poustecký Lubomír04
Homolka Miroslav40Jamečný Roman03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 04. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15663:484KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cipro Petr
Sýkora Libor
 
 
Strejcovský Antonín
Starý Ladislav
 
 
74-58 3110
2.Majoroš Alexandr
Judák Jiří
 
 
Kočvara Josef
Mikeska Radek
 
 
590  3020
3.Sýkora LiborStrejcovský Antonín10-9-5383230
4.Cipro PetrKočvara Josef786  3040
5.Majoroš AlexandrStarý Ladislav5-10714 3150
6.Judák JiříMikeska Radek676  3060
7.Cipro PetrStrejcovský Antonín-3-8-4  0361
8.Majoroš AlexandrKočvara Josef9-1051 3171
9.Judák JiříStarý Ladislav2510  3081
10.Sýkora LiborMikeska Radek93-87 3191
11.Majoroš AlexandrStrejcovský Antonín5-7-8-9 1392
12.Judák JiříKočvara Josef7126  30102
13.Sýkora LiborStarý Ladislav438  30112
14.Cipro PetrMikeska Radek973  30122
15.Judák JiříStrejcovský Antonín9-6128 31132
16.Sýkora LiborKočvara Josef7-854 31142
17.Cipro PetrStarý Ladislav4-1057 31152
18.Majoroš AlexandrMikeska Radek4610  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Libor40Strejcovský Antonín22
Cipro Petr31Kočvara Josef04
Majoroš Alexandr31Starý Ladislav04
Judák Jiří40Mikeska Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3623:373KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
Čurda Gustav
Kounovský David
 
 
868  3010
2.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Grund Václav
Petrovič Jan
 
 
4-1169 3120
3.Otruba MarekČurda Gustav789  3030
4.Vaško ZdeněkKounovský David698  3040
5.Budjač RenéPetrovič Jan467  3050
6.Bartl MichalGrund Václav376  3060
7.Vaško ZdeněkČurda Gustav898  3070
8.Budjač RenéKounovský David365  3080
9.Bartl MichalPetrovič Jan79-96 3190
10.Otruba MarekGrund Václav738  30100
11.Budjač RenéČurda Gustav258  30110
12.Bartl MichalKounovský David597  30120
13.Otruba MarekPetrovič Jan286  30130
14.Vaško ZdeněkGrund Václav865  30140
15.Bartl MichalČurda Gustav436  30150
16.Otruba MarekKounovský David767  30160
17.Vaško ZdeněkPetrovič Jan7-986 31170
18.Budjač RenéGrund Václav346  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otruba Marek40Čurda Gustav04
Vaško Zdeněk40Kounovský David04
Budjač René40Petrovič Jan04
Bartl Michal40Grund Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:38637:673TJ Baník Vysoká Pec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
Kršek Stanislav
Dundr Radek
 
 
-10-6-4  0301
2.Pail Jáchym
Klíma Karel
 
 
Galo Luboš
Sadílek Stanislav
 
 
286  3011
3.Pail JáchymKršek Stanislav7-7-9-7 1312
4.Hurník VladimírPomej Tomáš-68-8-6 1313
5.Štěpán PetrSadílek Stanislav-65-5-6 1314
6.Klíma KarelGalo Luboš9914  3024
7.Hurník VladimírKršek Stanislav112-4-6-82325
8.Štěpán PetrPomej Tomáš-6-9-6  0326
9.Klíma KarelSadílek Stanislav12114  3036
10.Pail JáchymGalo Luboš1178  3046
11.Štěpán PetrKršek Stanislav-12-7-9  0347
12.Klíma KarelPomej Tomáš-7-9-5  0348
13.Pail JáchymSadílek Stanislav-6712-5-92349
14.Hurník VladimírGalo Luboš-8-11109-823410
15.Klíma KarelKršek Stanislav5-711-5-823411
16.Pail JáchymPomej Tomáš11-12-8-11 13412
17.Hurník VladimírSadílek Stanislav889  30512
18.Štěpán PetrGalo Luboš-96-105832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pail Jáchym13Kršek Stanislav40
Hurník Vladimír13Pomej Tomáš40
Štěpán Petr13Sadílek Stanislav22
Klíma Karel22Galo Luboš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy