Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Wojty,Pod Věží 35,431 59 Vysoká PecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50470:664KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
-4-4-10  0301
2.Holub Václav st.
Kršek Stanislav
 
 
Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
-9-57-10 1302
3.Wojtowicz MarekOtruba Marek-9-7-13  0303
4.Galo LubošVaško Zdeněk-9-65-7 1304
5.Kršek StanislavBartl Michal-610-99-42305
6.Holub Václav st.Budjač René-8-6-7  0306
7.Galo LubošOtruba Marek-69-6-10 1307
8.Kršek StanislavVaško Zdeněk998  3017
9.Holub Václav st.Bartl Michal-6-4-3  0318
10.Wojtowicz MarekBudjač René9-7-6-5 1319
11.Kršek StanislavOtruba Marek-1175-7-523110
12.Holub Václav st.Vaško Zdeněk-6-3-1  03111
13.Wojtowicz MarekBartl Michal-9-8-6  03112
14.Galo LubošBudjač René-5-9-7  03113
15.Holub Václav st.Otruba Marek-7-5-5  03114
16.Wojtowicz MarekVaško Zdeněk-6-6-4  03115
17.Galo LubošBartl Michal-3-4-1  03116
18.Kršek StanislavBudjač René-7-455832216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wojtowicz Marek04Otruba Marek40
Galo Luboš04Vaško Zdeněk31
Kršek Stanislav22Bartl Michal40
Holub Václav st.04Budjač René31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tj Slovan VejprtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:168:51473:648KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
Šístek Pavel
Sýkora Libor
 
 
8-8911 3110
2.Čurda Gustav
Grund Václav
 
 
Judák Jiří
Majoroš Alexandr
 
 
-69-111393220
3.Čurda GustavSýkora Libor-5-14-5  0321
4.Grund VáclavŠístek Pavel-8-6-5  0322
5.Kounovský DavidMajoroš Alexandr-9-8-7  0323
6.Petrovič JanJudák Jiří-6-8-9  0324
7.Grund VáclavSýkora Libor-8-5-6  0325
8.Kounovský DavidŠístek Pavel-8-7-8  0326
9.Petrovič JanMajoroš Alexandr-5-9-8  0327
10.Čurda GustavJudák Jiří-8-9-5  0328
11.Kounovský DavidSýkora Libor-8-5-6  0329
12.Petrovič JanŠístek Pavel-10-6-4  03210
13.Čurda GustavMajoroš Alexandr-11-5-9  03211
14.Grund VáclavJudák Jiří-7-5-8  03212
15.Petrovič JanSýkora Libor-9-8-10  03213
16.Čurda GustavŠístek Pavel-6-7-8  03214
17.Grund VáclavMajoroš Alexandr-1097-9-623215
18.Kounovský DavidJudák Jiří-8-6-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čurda Gustav04Sýkora Libor40
Grund Václav04Šístek Pavel40
Kounovský David04Majoroš Alexandr40
Petrovič Jan04Judák Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:44500:630TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejcovský Antonín
Starý Ladislav
 
 
Voříšek Jan
Hlaváč Jiří
 
 
814-8-793210
2.Kočvara Josef
Bajer Josef
 
 
Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 
-82-11-3 1311
3.Starý LadislavHlaváč Jiří348  3021
4.Kočvara JosefCulek Igor-6-8-9  0322
5.Bajer JosefHomolka Miroslav-4-8-6  0323
6.Strejcovský AntonínVoříšek Jan9-9-7983233
7.Kočvara JosefHlaváč Jiří-7-8-8  0334
8.Bajer JosefCulek Igor-6-1-1  0335
9.Strejcovský AntonínHomolka Miroslav-6-6610-102336
10.Starý LadislavVoříšek Jan8-2-7-6 1337
11.Bajer JosefHlaváč Jiří-3-4-6  0338
12.Strejcovský AntonínCulek Igor-61375 3148
13.Starý LadislavHomolka Miroslav-12-8-8  0349
14.Mikeska RadekVoříšek Jan-5-6-10  03410
15.Strejcovský AntonínHlaváč Jiří2104  30510
16.Starý LadislavCulek Igor-7-8-7  03511
17.Mikeska RadekHomolka Miroslav-5-8-1  03512
18.Bajer JosefVoříšek Jan-2-3-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Starý Ladislav13Hlaváč Jiří22
Kočvara Josef02Culek Igor31
Bajer Josef04Homolka Miroslav40
Strejcovský Antonín31Voříšek Jan31
Mikeska Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35557:476TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Kamil
Poustecký Lubomír
 
 
Svoboda Zbyněk
Brand Roman st.
 
 
-5-13-11  0301
2.Trepesch Josef
Jamečný Filip
 
 

 
 
WO    3011
3.Trepesch JosefBrand Roman st.-6-9-10  0312
4.Poustecký LubomírSvoboda Zbyněk2-9712 3122
5.Šabík KamilŠafář František105-9-5-112323
6.Jamečný FilipWO    3033
7.Poustecký LubomírBrand Roman st.-6-969-102334
8.Šabík KamilSvoboda Zbyněk-8-5-9  0335
9.Jamečný FilipŠafář František-4-6-9  0336
10.Trepesch JosefWO    3046
11.Šabík KamilBrand Roman st.6-8-9-6 1347
12.Jamečný FilipSvoboda Zbyněk-8-7-5  0348
13.Trepesch JosefŠafář František-8-67-8 1349
14.Poustecký LubomírWO    3059
15.Jamečný FilipBrand Roman st.-5-5-6  03510
16.Trepesch JosefSvoboda Zbyněk-6-4-4  03511
17.Poustecký LubomírŠafář František-7746 31611
18.Šabík KamilWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trepesch Josef03Brand Roman st.40
Poustecký Lubomír21Svoboda Zbyněk31
Šabík Kamil03Šafář František31
Jamečný Filip03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36585:646KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Vlastimil
Apko Libor
 
 
Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
89-42 3110
2.Tykal Milan
Sojka Theodor
 
 
Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
10-5-410-22311
3.Apko LiborKalánek Josef-1298-883221
4.Tykal MilanNovobilský Jan-9-7-4  0322
5.Sojka TheodorPálinkáš Robert-43-88-42323
6.Novotný VlastimilStütz Rainer5106  3033
7.Tykal MilanKalánek Josef5-9-8-9 1334
8.Sojka TheodorNovobilský Jan-3-577-72335
9.Novotný VlastimilPálinkáš Robert10-657 3145
10.Apko LiborStütz Rainer-38810 3155
11.Sučík DavidKalánek Josef-3-3-5  0356
12.Novotný VlastimilNovobilský Jan-510911 3166
13.Apko LiborPálinkáš Robert653  3076
14.Tykal MilanStütz Rainer8118  3086
15.Novotný VlastimilKalánek Josef-123-3-4 1387
16.Apko LiborNovobilský Jan-9-9-8  0388
17.Tykal MilanPálinkáš Robert-5-67-6 1389
18.Sučík DavidStütz Rainer-4-5-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Apko Libor31Kalánek Josef31
Tykal Milan13Novobilský Jan31
Sojka Theodor02Pálinkáš Robert22
Novotný Vlastimil31Stütz Rainer13
Sučík David02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy