Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:členové oddílu
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12666:457KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Dobrovolný Rostislav
 
 
Poustecký Lubomír
Jamečný Roman
 
 
-7-7-10  0301
2.Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
Trepesch Josef
Šabík Kamil
 
 
485  3011
3.Kalánek JosefPoustecký Lubomír588  3021
4.Pálinkáš RobertJamečný Roman97-9-953231
5.Dobrovolný RostislavTrepesch Josef357  3041
6.Novobilský JanŠabík Kamil596  3051
7.Pálinkáš RobertPoustecký Lubomír86-85 3161
8.Dobrovolný RostislavJamečný Roman-51298 3171
9.Novobilský JanTrepesch Josef452  3081
10.Kalánek JosefŠabík Kamil-12755 3191
11.Dobrovolný RostislavPoustecký Lubomír-610107 31101
12.Novobilský JanJamečný Roman-9359 31111
13.Kalánek JosefTrepesch Josef437  30121
14.Pálinkáš RobertŠabík Kamil639  30131
15.Novobilský JanPoustecký Lubomír6-874 31141
16.Kalánek JosefJamečný Roman943  30151
17.Pálinkáš RobertTrepesch Josef-91039 31161
18.Dobrovolný RostislavŠabík Kamil875  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalánek Josef40Poustecký Lubomír04
Pálinkáš Robert40Jamečný Roman04
Dobrovolný Rostislav40Trepesch Josef04
Novobilský Jan40Šabík Kamil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32679:640TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Rokyta Jan
 
 
Kočvara Josef
Mikeska Radek
 
 
-9658 3110
2.Svoboda Zbyněk
Šafář František
 
 
Strejcovský Antonín
Starý Ladislav
 
 
-107-9933220
3.Brand Roman st.Strejcovský Antonín6-7-8-4 1321
4.Rokyta JanKočvara Josef-7-9-8  0322
5.Šafář FrantišekStarý Ladislav107-4-6-52323
6.Svoboda ZbyněkMikeska Radek11712  3033
7.Rokyta JanStrejcovský Antonín-9-7-2  0334
8.Svoboda PavelKočvara Josef107-74 3144
9.Svoboda ZbyněkStarý Ladislav3-964 3154
10.Brand Roman st.Mikeska Radek8109  3064
11.Svoboda PavelStrejcovský Antonín10-5-7-10 1365
12.Svoboda ZbyněkKočvara Josef7910  3075
13.Brand Roman st.Starý Ladislav8-719-1063285
14.Rokyta JanMikeska Radek1073  3095
15.Svoboda ZbyněkStrejcovský Antonín7-8-9-6 1396
16.Brand Roman st.Kočvara Josef-124-88-102397
17.Rokyta JanStarý Ladislav6-7-8-4 1398
18.Svoboda PavelMikeska Radek3-975 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brand Roman st.22Strejcovský Antonín40
Rokyta Jan13Kočvara Josef22
Šafář František01Starý Ladislav22
Svoboda Zbyněk31Mikeska Radek04
Svoboda Pavel21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1 TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 
Čurda Gustav
Kounovský David
 
 
     3010
2.Voříšek Jan
Hlaváč Jiří
 
 
Petrovič Jan
Grund Václav
 
 
     3120
3.Culek IgorČurda Gustav     3030
4.Hlaváč JiříKounovský David     3040
5.Voříšek JanPetrovič Jan     3050
6.Homolka MiroslavGrund Václav     3060
7.Hlaváč JiříČurda Gustav     3070
8.Voříšek JanKounovský David     3080
9.Homolka MiroslavPetrovič Jan     3090
10.Culek IgorGrund Václav     30100
11.Voříšek JanČurda Gustav     30110
12.Homolka MiroslavKounovský David     30120
13.Culek IgorPetrovič Jan     30130
14.Hlaváč JiříGrund Václav     30140
15.Homolka MiroslavČurda Gustav     30150
16.Culek IgorKounovský David     30160
17.Hlaváč JiříPetrovič Jan     30170
18.Voříšek JanGrund Václav     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Culek Igor40Čurda Gustav04
Hlaváč Jiří40Kounovský David04
Voříšek Jan40Petrovič Jan04
Homolka Miroslav40Grund Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30646:581KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Libor
Valach Josef
 
 
Kršek Stanislav
Pomej Tomáš
 
 
-8-8-7  0301
2.Majoroš Alexandr
Šístek Pavel
 
 
Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
559  3011
3.Šístek PavelKršek Stanislav-76-8653221
4.Valach JosefPomej Tomáš-9-7-6  0322
5.Sýkora LiborGalo Luboš327  3032
6.Majoroš AlexandrWojtowicz Marek1053  3042
7.Valach JosefKršek Stanislav-7-8-7  0343
8.Sýkora LiborPomej Tomáš8-6-7983253
9.Majoroš AlexandrGalo Luboš8114  3063
10.Šístek PavelWojtowicz Marek-91183 3173
11.Sýkora LiborKršek Stanislav48-105 3183
12.Majoroš AlexandrPomej Tomáš-9-9-10  0384
13.Šístek PavelGalo Luboš35-116 3194
14.Valach JosefWojtowicz Marek9-4-39932104
15.Majoroš AlexandrKršek Stanislav11-5-12-10 13105
16.Šístek PavelPomej Tomáš-1345-8-623106
17.Valach JosefGalo Luboš767  30116
18.Fulínová HanaWojtowicz Marek-8-14-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šístek Pavel31Kršek Stanislav22
Valach Josef22Pomej Tomáš31
Sýkora Libor30Galo Luboš04
Majoroš Alexandr22Wojtowicz Marek13
Fulínová Hana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24678:576KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartl Tomáš
Vaško Zdeněk
 
 
Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
-6-1228-92301
2.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Klíma Karel
Pail Jáchym
 
 
759  3011
3.Otruba MarekKlíma Karel456  3021
4.Vaško ZdeněkŠtěpán Petr793  3031
5.Bartl MichalHurník Vladimír724  3041
6.Bartl TomášPail Jáchym-8-8-10  0342
7.Vaško ZdeněkKlíma Karel-77158 3152
8.Bartl MichalŠtěpán Petr899  3062
9.Bartl TomášHurník Vladimír8-9-5-2 1363
10.Otruba MarekPail Jáchym10109  3073
11.Bartl MichalKlíma Karel68-64 3183
12.Bartl Tomᚊtěpán Petr7-983 3193
13.Otruba MarekHurník Vladimír-610-87-82394
14.Vaško ZdeněkPail Jáchym129-11-61032104
15.Bartl TomášKlíma Karel-91-48732114
16.Otruba MarekŠtěpán Petr236  30124
17.Vaško ZdeněkHurník Vladimír-8-9-2  03125
18.Bartl MichalPail Jáchym-613-95632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otruba Marek31Klíma Karel04
Vaško Zdeněk31Štěpán Petr04
Bartl Michal40Hurník Vladimír31
Bartl Tomáš22Pail Jáchym13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy