Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47534:668KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zbyněk
Brand Roman st.
 
 
Sýkora Libor
Kočvara Michal
 
 
9-7-9-2 1301
2.Procházka Oldřich
Novák Antonín
 
 
Cipro Petr
Šístek Pavel
 
 
-9-9-5  0302
3.Svoboda ZbyněkKočvara Michal-510-4-7 1303
4.Procházka OldřichSýkora Libor-7-8-8  0304
5.Brand Roman st.Cipro Petr8119  3014
6.Novák AntonínŠístek Pavel-5-69-10 1315
7.Procházka OldřichKočvara Michal-98-78-72316
8.Brand Roman st.Sýkora Libor85-7-9-92317
9.Novák AntonínCipro Petr-10-7-8  0318
10.Svoboda ZbyněkŠístek Pavel-8-9-10  0319
11.Brand Roman st.Kočvara Michal5106  3029
12.Novák AntonínSýkora Libor-5-6-7  03210
13.Svoboda ZbyněkCipro Petr10-4-7-8 13211
14.Procházka OldřichŠístek Pavel-4-8-5  03212
15.Novák AntonínKočvara Michal-4-7-9  03213
16.Svoboda ZbyněkSýkora Libor-3-8-4  03214
17.Procházka OldřichCipro Petr-9-88-9 13215
18.Brand Roman st.Šístek Pavel-9117-4632315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zbyněk04Kočvara Michal31
Procházka Oldřich04Sýkora Libor40
Brand Roman st.31Cipro Petr31
Novák Antonín04Šístek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40676:700KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
9911  3010
2.Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
-6-7111053220
3.Novobilský JanVaško Zdeněk75-68 3130
4.Stütz RainerOtruba Marek-5-8-5  0331
5.Pálinkáš RobertBudjač René9-9-11-7 1332
6.Kalánek JosefBartl Michal10910  3042
7.Stütz RainerVaško Zdeněk-5-7-8  0343
8.Pálinkáš RobertOtruba Marek-97-7-9 1344
9.Kalánek JosefBudjač René2-10-10-13 1345
10.Novobilský JanBartl Michal-99-71193255
11.Pálinkáš RobertVaško Zdeněk-5-1084-32356
12.Kalánek JosefOtruba Marek-98-9533266
13.Novobilský JanBudjač René-9-710-6 1367
14.Stütz RainerBartl Michal-4-11-9  0368
15.Kalánek JosefVaško Zdeněk-12103-11-92369
16.Novobilský JanOtruba Marek1077  3079
17.Stütz RainerBudjač René8-55-8-923710
18.Pálinkáš RobertBartl Michal-9-55-4 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novobilský Jan31Vaško Zdeněk31
Stütz Rainer04Otruba Marek22
Pálinkáš Robert04Budjač René40
Kalánek Josef22Bartl Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24672:473TJ Baník Březenecká D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Apko Libor
Novotný Vlastimil
 
 

 
 
WO    3010
2.Sojka Theodor
Tykal Milan
 
 
Štěpán Petr
Hurník Vladimír
 
 
-7-1185-22311
3.Tykal MilanKlíma Karel779  3021
4.Apko LiborHurník Vladimír925  3031
5.Sojka TheodorŠtěpán Petr-129-8-9 1332
6.Novotný VlastimilWO    3042
7.Apko LiborKlíma Karel7-7-7-11 1343
8.Sojka TheodorHurník Vladimír8-765 3153
9.Novotný VlastimilŠtěpán Petr897  3063
10.Tykal MilanWO    3073
11.Sojka TheodorKlíma Karel-8-97-8 1374
12.Novotný VlastimilHurník Vladimír9-7-7-5 1375
13.Tykal MilanŠtěpán Petr7-837 3185
14.Apko LiborWO    3095
15.Novotný VlastimilKlíma Karel9-95-9632105
16.Tykal MilanHurník Vladimír78-11-6-523106
17.Apko LiborŠtěpán Petr7-86-7832116
18.Sojka TheodorWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tykal Milan21Klíma Karel22
Apko Libor21Hurník Vladimír22
Sojka Theodor12Štěpán Petr13
Novotný Vlastimil21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:35667:644KST Kadaň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamečný Roman
Trepesch Josef
 
 
Kršek Stanislav
Sadílek Stanislav
 
 
879  3010
2.Šabík Kamil
Poustecký Lubomír
 
 
Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
119-9-573220
3.Jamečný RomanWojtowicz Marek6-8-4-9 1321
4.Trepesch JosefSadílek Stanislav-8-787-82322
5.Šabík KamilKršek Stanislav-4-9-8  0323
6.Poustecký LubomírGalo Luboš510-89 3133
7.Trepesch JosefWojtowicz Marek5108  3043
8.Šabík KamilSadílek Stanislav-6-6-7  0344
9.Poustecký LubomírKršek Stanislav-828-843254
10.Jamečný RomanGalo Luboš-37-6763264
11.Šabík KamilWojtowicz Marek564  3074
12.Poustecký LubomírSadílek Stanislav96-72 3184
13.Jamečný RomanKršek Stanislav7-1-9723294
14.Trepesch JosefGalo Luboš-118-9-6 1395
15.Poustecký LubomírWojtowicz Marek8-89-9332105
16.Jamečný RomanSadílek Stanislav7-45-7532115
17.Trepesch JosefKršek Stanislav7-6-6-13 13116
18.Šabík KamilGalo Luboš-6-7-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamečný Roman31Wojtowicz Marek13
Trepesch Josef13Sadílek Stanislav22
Šabík Kamil13Kršek Stanislav22
Poustecký Lubomír40Galo Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23605:523TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Starý Ladislav
 
 
Čajan Antonín
Čurda Gustav
 
 
534  3010
2.Falis Jaroslav
Vohradník Miloš
 
 
Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
-710-3-9 1311
3.Morávek ZdeněkČurda Gustav944  3021
4.Falis JaroslavKratochvíl Petr14-9-6-9 1322
5.Starý LadislavČajan Antonín12-39-9-72323
6.Vohradník MilošPetrovič Jan86-45 3133
7.Falis JaroslavČurda Gustav1086  3043
8.Starý LadislavKratochvíl Petr5-778 3153
9.Vohradník MilošČajan Antonín-7454 3163
10.Morávek ZdeněkPetrovič Jan117  3073
11.Starý LadislavČurda Gustav5-596 3183
12.Vohradník MilošKratochvíl Petr7-63-8103293
13.Morávek ZdeněkČajan Antonín1283  30103
14.Falis JaroslavGrund Václav-954-9532113
15.Vohradník MilošČurda GustavWO    03114
16.Morávek ZdeněkKratochvíl Petr7810  30124
17.Falis JaroslavČajan AntonínWO    03125
18.Starý LadislavGrund Václav315  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk40Čurda Gustav03
Falis Jaroslav21Kratochvíl Petr13
Starý Ladislav31Čajan Antonín12
Vohradník Miloš30Petrovič Jan02
   Grund Václav02
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy