Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29654:611TJ Baník Březenecká D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Apko Libor
Novotný Vlastimil
 
 
Strejcovský Antonín
Starý Ladislav
 
 
-9-5-6  0301
2.Sojka Theodor
Tykal Milan
 
 
Kočvara Josef
Bajer Josef
 
 
-585-973211
3.Apko LiborStarý Ladislav1089  3021
4.Tykal MilanStrejcovský Antonín-7-6-7  0322
5.Sojka TheodorKočvara Josef9813  3032
6.Novotný VlastimilBajer Josef3411  3042
7.Tykal MilanStarý Ladislav-8746 3152
8.Sojka TheodorStrejcovský Antonín-88-7-8 1353
9.Novotný VlastimilKočvara Josef-81010-773263
10.Apko LiborBajer Josef1157  3073
11.Sojka TheodorStarý Ladislav-116-8103283
12.Novotný VlastimilStrejcovský Antonín83-8-4-82384
13.Sučík DavidMikeska Radek-11-4-11  0385
14.Tykal MilanBajer Josef-118206 3195
15.Novotný VlastimilStarý Ladislav95-6-7432105
16.Sučík DavidStrejcovský Antonín-3-6-6  03106
17.Tykal MilanMikeska Radek375  30116
18.Sojka TheodorBajer Josef-8975 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Apko Libor20Starý Ladislav04
Tykal Milan31Strejcovský Antonín40
Sojka Theodor31Kočvara Josef02
Novotný Vlastimil31Bajer Josef04
Sučík David02Mikeska Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15629:470KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
Čajan Antonín
Čurda Gustav
 
 
-5-9-10  0301
2.Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
794  3011
3.Kalánek JosefPetrovič Jan446  3021
4.Blažek JanČajan Antonín10-1079 3131
5.Pálinkáš RobertKratochvíl Petr-8-683-32332
6.Novobilský JanČurda Gustav987  3042
7.Blažek JanGrund Václav466  3052
8.Pálinkáš RobertČajan Antonín559  3062
9.Novobilský JanKratochvíl Petr38-119 3172
10.Kalánek JosefČurda Gustav-10427 3182
11.Pálinkáš RobertGrund Václav-9889 3192
12.Novobilský JanČajan Antonín-2-9-7  0393
13.Kalánek JosefKratochvíl Petr767  30103
14.Stütz RainerČurda Gustav834  30113
15.Novobilský JanGrund Václav869  30123
16.Kalánek JosefČajan Antonín-45-86732133
17.Stütz RainerKratochvíl Petr894  30143
18.Pálinkáš RobertČurda Gustav267  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalánek Josef40Petrovič Jan01
Blažek Jan20Čajan Antonín13
Pálinkáš Robert31Kratochvíl Petr13
Novobilský Jan31Čurda Gustav04
Stütz Rainer20Grund Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28589:596TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafář František
Rokyta Jan
 
 
Kršek Stanislav
Pomej Tomáš
 
 
8-9-3633210
2.Novák Antonín
Brand Roman st.
 
 
Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
979  3020
3.Šafář FrantišekKršek Stanislav7-4-6-8 1321
4.Rokyta JanPomej Tomáš-9-8-6  0322
5.Brand Roman st.Galo Luboš985  3032
6.Novák AntonínWojtowicz Marek69-4-6-52333
7.Rokyta JanKršek Stanislav11-5-97-72334
8.Brand Roman st.Pomej Tomáš98-10-9-52335
9.Novák AntonínGalo Luboš-57910 3145
10.Procházka OldřichWojtowicz Marek8109  3055
11.Brand Roman st.Kršek Stanislav-7949 3165
12.Novák AntonínPomej Tomáš-1-2-8  0366
13.Procházka OldřichGalo Luboš783  3076
14.Rokyta JanWojtowicz Marek858  3086
15.Novák AntonínKršek Stanislav-5-6-5  0387
16.Procházka OldřichPomej Tomáš-9-8-6  0388
17.Rokyta JanGalo Luboš1079  3098
18.Brand Roman st.Wojtowicz Marek7118  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šafář František01Kršek Stanislav31
Rokyta Jan22Pomej Tomáš40
Brand Roman st.31Galo Luboš04
Novák Antonín13Wojtowicz Marek13
Procházka Oldřich21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26614:566TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 
Klíma Karel
Pail Jáchym
 
 
656  3010
2.Hlaváč Jiří
Hlaváč František
 
 
Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
-8783 3120
3.Hlaváč FrantišekHurník Vladimír-9-6-3  0321
4.Hlaváč JiříŠtěpán Petr-9-794-62322
5.Culek IgorKlíma Karel397  3032
6.Homolka MiroslavPail Jáchym98-96 3142
7.Hlaváč JiříHurník Vladimír297  3052
8.Culek IgorŠtěpán Petr974  3062
9.Homolka MiroslavKlíma Karel810-45 3172
10.Hlaváč FrantišekPail Jáchym-7-8-11  0373
11.Culek IgorHurník Vladimír476  3083
12.Voříšek JanŠtěpán Petr625  3093
13.Hlaváč FrantišekKlíma Karel7-411-5-92394
14.Hlaváč JiříPail Jáchym-99-7-7 1395
15.Voříšek JanHurník Vladimír1089  30105
16.Hlaváč FrantišekŠtěpán Petr64-8-61032115
17.Hlaváč JiříKlíma KarelWO    03116
18.Culek IgorPail Jáchym-4-11119-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváč František13Hurník Vladimír13
Hlaváč Jiří12Štěpán Petr13
Culek Igor31Klíma Karel12
Homolka Miroslav20Pail Jáchym31
Voříšek Jan20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:44650:713KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majoroš Alexandr
Judák Jiří
 
 
Otruba Marek
Bartl Michal
 
 
-810-88-62301
2.Sýkora Libor
Cipro Petr
 
 
Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
8-959 3111
3.Sýkora LiborOtruba Marek5-6-8-4 1312
4.Majoroš AlexandrVaško Zdeněk8-93-9-122313
5.Cipro PetrBartl Michal-6-6-6  0314
6.Judák JiříBudjač René8-4-8953224
7.Majoroš AlexandrOtruba Marek-6-105743234
8.Cipro PetrVaško Zdeněk699  3044
9.Šístek PavelBartl Michal-5-65-4 1345
10.Sýkora LiborBudjač René-9-7-2  0346
11.Cipro PetrOtruba Marek-101011-1243256
12.Šístek PavelVaško Zdeněk4-9119 3166
13.Sýkora LiborBartl Michal-212-9-6 1367
14.Majoroš AlexandrBudjač René-9-7-9  0368
15.Šístek PavelOtruba Marek-65-53-102369
16.Sýkora LiborVaško Zdeněk-2-510-5 13610
17.Majoroš AlexandrBartl Michal9-8-6-8 13611
18.Cipro PetrBudjač René6-3-9-12 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Libor04Otruba Marek22
Majoroš Alexandr13Vaško Zdeněk22
Cipro Petr22Bartl Michal40
Judák Jiří10Budjač René31
Šístek Pavel12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy