Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31675:650KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaško Zdeněk
Budjač René
 
 
Culek Igor
Homolka Miroslav
 
 
-10-88-11 1301
2.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Hlaváč Jiří
Hřích Mojmír
 
 
96-411 3111
3.Otruba MarekHřích Mojmír-88-7-8 1312
4.Vaško ZdeněkCulek Igor-5129-10-82313
5.Bartl MichalVoříšek Jan7-11-10883223
6.Budjač RenéHomolka Miroslav-89810 3133
7.Vaško ZdeněkHřích Mojmír12-5-9-6 1334
8.Bartl MichalCulek Igor598  3044
9.Budjač RenéVoříšek Jan4-5-8-5 1345
10.Otruba MarekHomolka Miroslav1829  3055
11.Bartl MichalHlaváč Jiří67-103 3165
12.Budjač RenéCulek Igor7-583 3175
13.Otruba MarekVoříšek Jan38-99 3185
14.Vaško ZdeněkHomolka Miroslav958  3095
15.Budjač RenéHlaváč Jiří-9-11-9  0396
16.Otruba MarekCulek Igor-9-712-12 1397
17.Vaško ZdeněkVoříšek Jan-2-6-7  0398
18.Bartl MichalHomolka Miroslav8146  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otruba Marek22Hřích Mojmír20
Vaško Zdeněk13Culek Igor22
Bartl Michal40Voříšek Jan22
Budjač René22Homolka Miroslav04
   Hlaváč Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48423:644TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Brand Roman st.
Svoboda Zbyněk
 
 
WO    0301
2.Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
Rokyta Jan
Procházka Oldřich
 
 
-4-6-9  0302
3.Klíma KarelSvoboda Zbyněk148-78 3112
4.Štěpán PetrBrand Roman st.-8-88-8 1313
5.Rokyta JanWO    0314
6.Hurník VladimírProcházka Oldřich-9359 3124
7.Štěpán PetrSvoboda Zbyněk-5-8-7  0325
8.Brand Roman st.WO    0326
9.Hurník VladimírRokyta Jan-786-1143236
10.Klíma KarelProcházka Oldřich-11-10-6  0337
11.Svoboda ZbyněkWO    0338
12.Hurník VladimírBrand Roman st.26-6-9-32339
13.Klíma KarelRokyta Jan-97-4433249
14.Štěpán PetrProcházka Oldřich-4-10-6  03410
15.Hurník VladimírSvoboda Zbyněk-1212-7-5 13411
16.Klíma KarelBrand Roman st.-9-9-4  03412
17.Štěpán PetrRokyta Jan-7-7-4  03413
18.Procházka OldřichWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klíma Karel22Svoboda Zbyněk21
Štěpán Petr04Brand Roman st.30
Hurník Vladimír22Rokyta Jan12
   Procházka Oldřich21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Wojty,Pod Věží 35,431 59 Vysoká PecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41616:704KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kršek Stanislav
Pomej Tomáš
 
 
Pálinkáš Robert
Kalánek Josef
 
 
-84910 3110
2.Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
Stütz Rainer
Novobilský Jan
 
 
-9-510-4 1311
3.Galo LubošKalánek Josef-2-115-7 1312
4.Wojtowicz MarekNovobilský Jan-7-7-6  0313
5.Pomej TomášBlažek Jan8910  3023
6.Kršek StanislavPálinkáš Robert-31397 3133
7.Wojtowicz MarekKalánek Josef7-6-7-10 1334
8.Pomej TomášNovobilský Jan777  3044
9.Kršek StanislavBlažek Jan-99-4973254
10.Galo LubošPálinkáš Robert-5-7-5  0355
11.Pomej TomášKalánek Josef-101265 3165
12.Kršek StanislavNovobilský Jan8-176-8-102366
13.Galo LubošStütz Rainer-4-99-10 1367
14.Wojtowicz MarekPálinkáš Robert-6-7-3  0368
15.Kršek StanislavKalánek Josef-6-58-9 1369
16.Galo LubošNovobilský Jan-7910-3-423610
17.Wojtowicz MarekStütz Rainer10-7-8-8 13611
18.Pomej TomášPálinkáš Robert-58-10-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galo Luboš04Kalánek Josef31
Wojtowicz Marek04Novobilský Jan31
Pomej Tomáš31Blažek Jan02
Kršek Stanislav22Pálinkáš Robert31
   Stütz Rainer20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion SlovanuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39579:614TJ Baník Březenecká D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
Sojka Theodor
Tykal Milan
 
 
-8742 3110
2.Čajan Antonín
Čurda Gustav
 
 
Apko Libor
Novotný Vlastimil
 
 
10-56-6-72311
3.Petrovič JanSojka Theodor-9-5-7  0312
4.Kratochvíl PetrNovotný Vlastimil-4-6-7  0313
5.Čurda GustavApko Libor-77-510-92314
6.Čajan AntonínTykal Milan912-10-10113224
7.Kratochvíl PetrSojka Theodor-995-1033234
8.Čurda GustavNovotný Vlastimil-5-6-10  0335
9.Čajan AntonínApko Libor64-57 3145
10.Grund VáclavTykal Milan-3-9-8  0346
11.Čurda GustavSojka Theodor-66-9-2 1347
12.Čajan AntonínNovotný Vlastimil-8-7-11  0348
13.Grund VáclavApko Libor-69-8-5 1349
14.Kratochvíl PetrTykal Milan899  3059
15.Čajan AntonínSojka TheodorWO    3069
16.Grund VáclavNovotný Vlastimil-7-9-6  03610
17.Kratochvíl PetrApko Libor9512  30710
18.Čurda GustavTykal Milan-5-6-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrovič Jan01Sojka Theodor21
Kratochvíl Petr31Novotný Vlastimil40
Čurda Gustav04Apko Libor22
Čajan Antonín21Tykal Milan22
Grund Václav03   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14640:393TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejcovský Antonín
Starý Ladislav
 
 
Šabík Kamil
Trepesch Josef
 
 
8109  3010
2.Kočvara Josef
Bajer Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Starý LadislavŠabík Kamil-8-107-6 1321
4.Strejcovský AntonínTrepesch Josef598  3031
5.Bajer JosefJamečný Filip795  3041
6.Kočvara JosefWO    3051
7.Strejcovský AntonínŠabík Kamil-91089 3161
8.Bajer JosefTrepesch Josef-810-7-11 1362
9.Kočvara JosefJamečný Filip756  3072
10.Starý LadislavWO    3082
11.Bajer JosefŠabík Kamil-7-11-9  0383
12.Kočvara JosefTrepesch Josef98-67 3193
13.Starý LadislavJamečný Filip775  30103
14.Strejcovský AntonínWO    30113
15.Kočvara JosefŠabík Kamil-10-8911732123
16.Starý LadislavTrepesch Josef-8759 31133
17.Strejcovský AntonínJamečný Filip343  30143
18.Bajer JosefWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Starý Ladislav21Šabík Kamil22
Strejcovský Antonín30Trepesch Josef13
Bajer Josef12Jamečný Filip04
Kočvara Josef30   
WO50WO05

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy