Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Wojty,Pod Věží 35,431 59 Vysoká PecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43506:653TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galo Luboš
Kršek Stanislav
 
 
Starý Ladislav
Vohradník Miloš
 
 
-91277 3110
2.Vaverka Miroslav
Wojtowicz Marek
 
 
Kočvara Josef
Morávek Zdeněk
 
 
-7-7-5  0311
3.Galo LubošMorávek Zdeněk-4-29-5 1312
4.Wojtowicz MarekStarý Ladislav-38-10-7 1313
5.Kršek StanislavVohradník Miloš9-8-7-7 1314
6.Vaverka MiroslavKočvara Josef-5-6-7  0315
7.Wojtowicz MarekMorávek Zdeněk-5-8-1  0316
8.Kršek StanislavStarý Ladislav-7-8-8  0317
9.Vaverka MiroslavVohradník Miloš-6-13-6  0318
10.Galo LubošKočvara Josef-10107-4-62319
11.Kršek StanislavMorávek Zdeněk-44-4-2 13110
12.Vaverka MiroslavStarý Ladislav-4-6-5  03111
13.Galo LubošVohradník Miloš96-32 31211
14.Wojtowicz MarekKočvara Josef97-179 31311
15.Vaverka MiroslavMorávek Zdeněk-3-1-6  03312
16.Galo LubošStarý Ladislav-9797 31412
17.Wojtowicz MarekVohradník Miloš-6-9-11  03413
18.Kršek StanislavKočvara Josef989  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galo Luboš22Morávek Zdeněk40
Wojtowicz Marek13Starý Ladislav31
Kršek Stanislav13Vohradník Miloš31
Vaverka Miroslav04Kočvara Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:15719:383TJ Baník Březenecká E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žižka Karel
Klíma Karel
 
 
Šabík Kamil
Trepesch Josef
 
 
7-583 3110
2.Štěpán Petr
Hurník Vladimír
 
 

 
 
WO    3020
3.Žižka KarelŠabík Kamil-9938 3130
4.Klíma KarelJamečný Filip4-959 3140
5.Štěpán PetrTrepesch Josef7-983 3150
6.Hurník VladimírWO    3060
7.Klíma KarelŠabík Kamil39-53 3170
8.Štěpán PetrJamečný Filip78-9-733280
9.Hurník VladimírTrepesch Josef54-9-1013290
10.Žižka KarelWO    30100
11.Štěpán PetrŠabík Kamil4-98-12632110
12.Hurník VladimírJamečný Filip457  30120
13.Žižka KarelTrepesch Josef-993-5932130
14.Klíma KarelWO    30140
15.Hurník VladimírŠabík Kamil2-834 31150
16.Žižka KarelJamečný Filip34-101 31160
17.Klíma KarelTrepesch Josef897  30170
18.Štěpán PetrWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žižka Karel30Šabík Kamil04
Klíma Karel30Jamečný Filip04
Štěpán Petr30Trepesch Josef04
Hurník Vladimír30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:26751:636KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaško Zdeněk
Budjač René
 
 
Apko Libor
Novotný Vlastimil
 
 
98-10-9-102301
2.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Tykal Milan
Sojka Theodor
 
 
757  3011
3.Vaško ZdeněkApko Libor-84-6453221
4.Bartl MichalNovotný Vlastimil56-10-983231
5.Budjač RenéTykal Milan8-858 3141
6.Otruba MarekSojka Theodor677  3051
7.Bartl MichalApko Libor-127-7643261
8.Budjač RenéNovotný Vlastimil68-9-633271
9.Otruba MarekTykal Milan137-39 3181
10.Vaško ZdeněkSojka Theodor84-7-9-92382
11.Budjač RenéApko Libor95-89 3192
12.Otruba MarekNovotný Vlastimil1513  30102
13.Vaško ZdeněkTykal Milan11-95-13-623103
14.Bartl MichalSojka Theodor8-786 31113
15.Otruba MarekApko Libor8-699 31123
16.Vaško ZdeněkNovotný Vlastimil-7-6-9  03124
17.Bartl MichalTykal Milan6-879 31134
18.Budjač RenéSojka Theodor9118  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaško Zdeněk13Apko Libor04
Bartl Michal40Novotný Vlastimil13
Budjač René40Tykal Milan13
Otruba Marek40Sojka Theodor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28647:599KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majoroš Alexandr
Šístek Pavel
 
 
Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
-78-8-9 1301
2.Pašek Lukáš
Cipro Petr
 
 
Pálinkáš Robert
Molnár Jiří
 
 
867  3011
3.Pašek LukášNovobilský Jan885  3021
4.Majoroš AlexandrStütz Rainer-9-8-7  0322
5.Šístek PavelPálinkáš Robert-7-9-9  0323
6.Cipro PetrMolnár Jiří355  3033
7.Majoroš AlexandrNovobilský Jan-91097 3143
8.Šístek PavelStütz Rainer411-8-6-22344
9.Cipro PetrPálinkáš Robert-7-913963254
10.Kočvara MichalMolnár Jiří98-79 3164
11.Šístek PavelNovobilský Jan-8-6-9  0365
12.Cipro PetrStütz Rainer-8294 3175
13.Kočvara MichalPálinkáš Robert13-88-5-82376
14.Majoroš AlexandrMolnár Jiří776  3086
15.Cipro PetrNovobilský Jan687  3096
16.Kočvara MichalStütz Rainer8-910-71232106
17.Majoroš AlexandrPálinkáš Robert485  30116
18.Šístek PavelMolnár Jiří8-0-10-4 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pašek Lukáš10Novobilský Jan13
Majoroš Alexandr31Stütz Rainer22
Šístek Pavel04Pálinkáš Robert22
Cipro Petr40Molnár Jiří13
Kočvara Michal21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32661:554nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
Brand Roman st.
Svoboda Pavel
 
 
-7-910-10 1301
2.Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 

 
 
WO    3011
3.Culek IgorBrand Roman st.-378-4-62312
4.Hlaváč VítSvoboda Pavel109-8-7-72313
5.Voříšek JanSvoboda Zbyněk978  3023
6.Homolka MiroslavWO    3033
7.Hlaváč VítBrand Roman st.-410-79-112334
8.Voříšek JanSvoboda Pavel-7-785-102335
9.Homolka MiroslavSvoboda Zbyněk-6765 3145
10.Culek IgorWO    3055
11.Voříšek JanBrand Roman st.-7-6-4  0356
12.Homolka MiroslavSvoboda Pavel-5-3-10  0357
13.Culek IgorSvoboda Zbyněk12-9-19-7 1358
14.Hlaváč VítWO    3068
15.Homolka MiroslavBrand Roman st.4-410-5-22369
16.Culek IgorSvoboda Pavel9-86-3113279
17.Hlaváč VítSvoboda Zbyněk-96-9473289
18.Voříšek JanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Culek Igor12Brand Roman st.40
Hlaváč Vít12Svoboda Pavel31
Voříšek Jan12Svoboda Zbyněk13
Homolka Miroslav12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy