Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45661:691TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
Culek Igor
Homolka Miroslav
 
 
-78-12-8 1301
2.Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
-7-5-10  0302
3.Novobilský JanCulek Igor-6-9-7  0303
4.Stütz RainerHlaváč Vít-5-96963213
5.Pálinkáš RobertVoříšek Jan-8-9-12  0314
6.Kalánek JosefHomolka Miroslav14-7-910-92315
7.Stütz RainerCulek Igor-11-74-7 1316
8.Pálinkáš RobertHlaváč Vít-79-126-62317
9.Kalánek JosefVoříšek Jan-86911 3127
10.Novobilský JanHomolka Miroslav-665-5-92328
11.Pálinkáš RobertCulek Igor-5-612-9 1329
12.Kalánek JosefHlaváč Vít-7-87-8 13210
13.Novobilský JanVoříšek Jan10-982 31310
14.Stütz RainerHomolka Miroslav-7-4-6  03311
15.Kalánek JosefCulek Igor56-10-11-823312
16.Novobilský JanHlaváč Vít-2-1159532412
17.Stütz RainerVoříšek Jan-10-9-5  03413
18.Pálinkáš RobertHomolka MiroslavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novobilský Jan22Culek Igor40
Stütz Rainer13Hlaváč Vít22
Pálinkáš Robert03Voříšek Jan22
Kalánek Josef13Homolka Miroslav30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41617:667KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Vlastimil
Tykal Milan
 
 
Majoroš Alexandr
Judák Jiří
 
 
-6-75-6 1301
2.Hromádka David
Sojka Theodor
 
 
Kočvara Ivan
Sýkora Libor
 
 
-5-1010653211
3.Tykal MilanMajoroš Alexandr-7-77-5 1312
4.Sojka TheodorSýkora Libor-9-2-8  0313
5.Hromádka DavidJudák Jiří-10-7-7  0314
6.Novotný VlastimilKočvara Ivan668  3024
7.Sojka TheodorMajoroš Alexandr-5-4-4  0325
8.Hromádka DavidSýkora Libor-106-6-9 1326
9.Novotný VlastimilJudák Jiří88-106 3136
10.Tykal MilanKočvara Ivan811-99 3146
11.Hromádka DavidMajoroš Alexandr-9-6-5  0347
12.Novotný VlastimilSýkora Libor611-7-983257
13.Tykal MilanJudák Jiří1010-8-7-92358
14.Sojka TheodorKočvara Ivan-8-7-9  0359
15.Novotný VlastimilMajoroš Alexandr-6664 3169
16.Tykal MilanSýkora Libor10-10-8-6 13610
17.Sojka TheodorJudák Jiří-871010 31710
18.Hromádka DavidKočvara Ivan-84-8-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tykal Milan13Majoroš Alexandr31
Sojka Theodor13Sýkora Libor31
Hromádka David04Judák Jiří22
Novotný Vlastimil40Kočvara Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň ARozhodčí:Jamečný Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1812:54436:686KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamečný Roman
Jamečný Filip
 
 
Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
-5-4-7  0301
2.Šabík Kamil
Trepesch Josef
 
 
Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
9-7-5-5 1302
3.Jamečný RomanBartl Michal-38-5-7 1303
4.Jamečný FilipOtruba Marek-5-5-4  0304
5.Šabík KamilBudjač René-4-6-7  0305
6.Trepesch JosefVaško Zdeněk-69-8-5 1306
7.Jamečný FilipBartl Michal-4-3-3  0307
8.Šabík KamilOtruba Marek-5-78-7 1308
9.Trepesch JosefBudjač René-2-5-5  0309
10.Jamečný RomanVaško Zdeněk6-8-79-623010
11.Šabík KamilBartl Michal5-7-8-5 13011
12.Trepesch JosefOtruba Marek-9-48-7 13012
13.Jamečný RomanBudjač René-6-6-8  03013
14.Jamečný FilipVaško Zdeněk-7-5-9  03014
15.Trepesch JosefBartl Michal-97-7-4 13015
16.Jamečný RomanOtruba Marek-569-5-323016
17.Jamečný FilipBudjač René-6-2-5  03017
18.Šabík KamilVaško Zdeněk-88-4-5 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jamečný Roman04Bartl Michal40
Jamečný Filip04Otruba Marek40
Šabík Kamil04Budjač René40
Trepesch Josef04Vaško Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17630:500TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Starý Ladislav
Kočvara Josef
 
 
Tykal Petr
Hurník Vladimír
 
 
715-66 3110
2.Morávek Zdeněk
Vohradník Miloš
 
 
Žižka Karel
Klíma Karel
 
 
-46114 3120
3.Vohradník MilošTykal Petr666  3030
4.Kočvara JosefHurník Vladimír-3-9-10  0331
5.Starý LadislavŽižka Karel963  3041
6.Morávek ZdeněkKlíma Karel525  3051
7.Kočvara JosefTykal Petr1056  3061
8.Starý LadislavHurník Vladimír-8-88763271
9.Morávek ZdeněkŽižka Karel7410  3081
10.Vohradník MilošKlíma Karel-88-97133291
11.Starý LadislavTykal Petr967  30101
12.Morávek ZdeněkHurník Vladimír4110  30111
13.Vohradník MilošŽižka Karel-127-2-7 13112
14.Kočvara JosefKlíma Karel2-989 31122
15.Morávek ZdeněkTykal Petr413  30132
16.Vohradník MilošHurník VladimírWO    03133
17.Kočvara JosefŽižka Karel149-88 31143
18.Starý LadislavKlíma Karel1072  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vohradník Miloš21Tykal Petr04
Kočvara Josef31Hurník Vladimír12
Starý Ladislav40Žižka Karel13
Morávek Zdeněk40Klíma Karel04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SlovanRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27639:579TJ Slovan Vejprty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čajan Antonín
Čurda Gustav
 
 
Galo Luboš
Baláž Martin
 
 
9-77-6-112301
2.Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
Vaverka Miroslav
Wojtowicz Marek
 
 
65-86 3111
3.Grund VáclavGalo Luboš109-9-973221
4.Kratochvíl PetrBaláž Martin6-1177 3131
5.Čurda GustavVaverka Miroslav-5492 3141
6.Čajan AntonínWojtowicz Marek874  3051
7.Kratochvíl PetrGalo Luboš-69-9-9 1352
8.Čurda GustavBaláž Martin786  3062
9.Čajan AntonínVaverka Miroslav7-485 3172
10.Grund VáclavWojtowicz Marek56-310 3182
11.Čurda GustavGalo Luboš-36119 3192
12.Čajan AntonínBaláž Martin374  30102
13.Grund VáclavVaverka Miroslav98-98 31112
14.Kounovský DavidWojtowicz Marek-7-8-8  03113
15.Čajan AntonínGalo Luboš1156  30123
16.Grund VáclavBaláž Martin7-7-5-8 13124
17.Kounovský DavidVaverka Miroslav-7-4-7  03125
18.Čurda GustavWojtowicz Marek-9-7-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grund Václav31Galo Luboš13
Kratochvíl Petr11Baláž Martin13
Čurda Gustav31Vaverka Miroslav13
Čajan Antonín40Wojtowicz Marek22
Kounovský David02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy