Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40584:651TJ Slovan Vejprty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žižka Karel
Klíma Karel
 
 
Čajan Antonín
Grund Václav
 
 
298  3010
2.Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
Kratochvíl Petr
Čurda Gustav
 
 
-10-6-4  0311
3.Hurník VladimírČajan Antonín-211-6-6 1312
4.Štěpán PetrKratochvíl Petr-8-8-4  0313
5.Klíma KarelČurda Gustav810-9-6103223
6.Žižka KarelGrund Václav8-107-383233
7.Štěpán PetrČajan Antonín-3-3-9  0334
8.Klíma KarelKratochvíl Petr8-9-57-82335
9.Žižka KarelČurda Gustav-4857 3145
10.Hurník VladimírGrund Václav588  3055
11.Klíma KarelČajan Antonín-7-5-6  0356
12.Žižka KarelKratochvíl Petr-6388 3166
13.Hurník VladimírČurda Gustav910-12-6-62367
14.Štěpán PetrGrund Václav-67-7-6 1368
15.Tykal PetrČajan Antonín-5-6-8  0369
16.Hurník VladimírKratochvíl Petr-7-82-7 13610
17.Štěpán PetrČurda Gustav-6-102-4 13611
18.Klíma KarelGrund Václav-9883 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hurník Vladimír13Čajan Antonín40
Štěpán Petr04Kratochvíl Petr31
Klíma Karel22Čurda Gustav22
Žižka Karel30Grund Václav13
Tykal Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnazium KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27711:610KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaško Zdeněk
Budjač René
 
 
Strejcovský Antonín
Vohradník Miloš
 
 
-8-54-8 1301
2.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Starý Ladislav
Kočvara Josef
 
 
89-107 3111
3.Otruba MarekStrejcovský Antonín-768-8-102312
4.Vaško ZdeněkKočvara Josef1310-410 3122
5.Bartl MichalStarý Ladislav625  3032
6.Budjač RenéVohradník Miloš7-975 3142
7.Vaško ZdeněkStrejcovský Antonín-6-8-7  0343
8.Bartl MichalKočvara Josef-9354 3153
9.Budjač RenéStarý Ladislav-8-961473263
10.Otruba MarekVohradník Miloš-64-8973273
11.Bartl MichalStrejcovský Antonín578  3083
12.Budjač RenéKočvara Josef447  3093
13.Otruba MarekStarý Ladislav-8118-5832103
14.Vaško ZdeněkVohradník Miloš9-456 31113
15.Budjač RenéStrejcovský Antonín-8-7-8  03114
16.Otruba MarekKočvara Josef98-96 31124
17.Vaško ZdeněkStarý Ladislav-53-104732134
18.Bartl MichalVohradník Miloš88-99 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otruba Marek31Strejcovský Antonín31
Vaško Zdeněk31Kočvara Josef04
Bartl Michal40Starý Ladislav04
Budjač René31Vohradník Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5650:421KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Judák Jiří
Majoroš Alexandr
 
 
Šabík Kamil
Jamečný Filip
 
 
055  3010
2.Cipro Petr
Sýkora Libor
 
 
Trepesch Josef
Poustecký Lubomír
 
 
888  3020
3.Sýkora LiborPoustecký Lubomír63-116 3130
4.Cipro PetrŠabík Kamil4113  3040
5.Majoroš AlexandrTrepesch Josef4108  3050
6.Judák JiříJamečný Filip526  3060
7.Cipro PetrPoustecký Lubomír1379  3070
8.Majoroš AlexandrŠabík Kamil897  3080
9.Judák JiříTrepesch Josef655  3090
10.Sýkora LiborJamečný Filip649  30100
11.Majoroš AlexandrPoustecký Lubomír16812  30110
12.Judák JiříŠabík Kamil495  30120
13.Sýkora LiborTrepesch Josef771  30130
14.Cipro PetrJamečný Filip351  30140
15.Judák JiříPoustecký Lubomír-59-371032150
16.Sýkora LiborŠabík Kamil713-3-91232160
17.Cipro PetrTrepesch Josef846  30170
18.Majoroš AlexandrJamečný Filip659  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Libor40Poustecký Lubomír04
Cipro Petr40Šabík Kamil04
Majoroš Alexandr40Trepesch Josef04
Judák Jiří40Jamečný Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24686:573TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč František
Homolka Miroslav
 
 
Novotný Vlastimil
Tykal Milan
 
 
-788-5-82301
2.Hlaváč Vít
Voříšek Jan
 
 
Sučík David
Sojka Theodor
 
 
565  3011
3.Hlaváč FrantišekNovotný Vlastimil-4-6-9  0312
4.Hlaváč VítTykal Milan-6-965103222
5.Voříšek JanSojka Theodor9-989 3132
6.Homolka MiroslavSučík David733  3042
7.Hlaváč VítNovotný Vlastimil9-810-11-82343
8.Voříšek JanTykal Milan6-1087 3153
9.Homolka MiroslavSojka Theodor-98105 3163
10.Hlaváč FrantišekSučík David5101  3073
11.Voříšek JanNovotný Vlastimil89-38 3183
12.Homolka MiroslavTykal Milan-8-33893293
13.Hlaváč FrantišekSojka Theodor9-78-8832103
14.Hlaváč VítSučík David345  30113
15.Homolka MiroslavNovotný Vlastimil-9429 31123
16.Hlaváč FrantišekTykal Milan-7-11-2  03124
17.Hlaváč VítSojka Theodor-9948 31134
18.Voříšek JanSučík David726  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváč František22Novotný Vlastimil22
Hlaváč Vít31Tykal Milan13
Voříšek Jan40Sojka Theodor04
Homolka Miroslav40Sučík David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:51534:696KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zbyněk
Magna Stanislav
 
 
Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
59-8-7-32301
2.Rokyta Jan
Novák Antonín
 
 
Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
-12-7-4  0302
3.Svoboda ZbyněkKalánek Josef-5-5-4  0303
4.Rokyta JanNovobilský Jan-4-4-7  0304
5.Novák AntonínStütz Rainer-7-10-2  0305
6.Magna StanislavDobrovolný Rostislav45-11-8-102306
7.Rokyta JanKalánek Josef-3-5-6  0307
8.Novák AntonínNovobilský Jan-6-7-7  0308
9.Magna StanislavStütz Rainer6-9-78-22309
10.Svoboda ZbyněkDobrovolný Rostislav1179  3019
11.Novák AntonínPálinkáš Robert-6-27-9 13110
12.Magna StanislavNovobilský Jan-6-5-9  03111
13.Svoboda ZbyněkStütz Rainer9-5-106-423112
14.Rokyta JanDobrovolný Rostislav4-6-96-823113
15.Magna StanislavPálinkáš Robert-14-8-6  03114
16.Svoboda ZbyněkNovobilský Jan-7-119-8 13115
17.Rokyta JanStütz Rainer-98-10-8 13116
18.Novák AntonínDobrovolný Rostislav6-5-5-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zbyněk13Kalánek Josef20
Rokyta Jan04Novobilský Jan40
Novák Antonín04Stütz Rainer40
Magna Stanislav04Dobrovolný Rostislav31
   Pálinkáš Robert20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy