Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34683:623TJ Baník Březenecká D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Apko Libor
Novotný Vlastimil
 
 
Svoboda Zbyněk
Procházka Oldřich
 
 
5-6-8873210
2.Sojka Theodor
Tykal Milan
 
 
Rokyta Jan
Brand Roman st.
 
 
-5-1012-4 1311
3.Apko LiborProcházka Oldřich946  3021
4.Tykal MilanBrand Roman st.-10-68-8 1322
5.Sojka TheodorSvoboda Zbyněk-871010 3132
6.Novotný VlastimilRokyta Jan956  3042
7.Tykal MilanProcházka Oldřich8-812-11-62343
8.Sojka TheodorŠafář František-6-8-9  0344
9.Novotný VlastimilSvoboda Zbyněk-1197-793254
10.Apko LiborRokyta Jan11-6-6763264
11.Sojka TheodorProcházka Oldřich-6-743-92365
12.Novotný VlastimilŠafář František546  3075
13.Apko LiborSvoboda Zbyněk5-558 3185
14.Tykal MilanRokyta Jan-744-7103295
15.Novotný VlastimilProcházka OldřichWO    30105
16.Apko LiborŠafář František5-8-72-823106
17.Tykal MilanSvoboda Zbyněk-7-9-7  03107
18.Sojka TheodorRokyta Jan-5-12-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Apko Libor31Procházka Oldřich21
Tykal Milan13Brand Roman st.10
Sojka Theodor13Svoboda Zbyněk13
Novotný Vlastimil30Rokyta Jan13
   Šafář František21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:48523:659TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Kamil
Trepesch Josef
 
 
Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 
-10-4-8  0301
2.Jamečný Roman
Poustecký Lubomír
 
 
Hlaváč František
Voříšek Jan
 
 
5-6-83-92302
3.Trepesch JosefCulek Igor-7-3-6  0303
4.Poustecký LubomírHlaváč František526  3013
5.Šabík KamilHomolka Miroslav-4-8-7  0314
6.Jamečný RomanVoříšek Jan-75-37-82315
7.Poustecký LubomírCulek Igor-7-79-8 1316
8.Šabík KamilHlaváč František7-87-8-82317
9.Jamečný RomanHomolka Miroslav7-8-2-5 1318
10.Trepesch JosefVoříšek Jan-9-8-3  0319
11.Šabík KamilCulek Igor8-2-6-4 13110
12.Jamečný RomanHlaváč František5810  30210
13.Trepesch JosefHomolka Miroslav-9-6-13  03211
14.Poustecký LubomírVoříšek Jan9-7-7-7 13212
15.Jamečný RomanCulek Igor9-8-2-7 13213
16.Trepesch JosefHlaváč František-26-4-8 13214
17.Poustecký LubomírHomolka Miroslav4-3-12-7 13215
18.Šabík KamilVoříšek Jan-10-5-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trepesch Josef04Culek Igor40
Poustecký Lubomír13Hlaváč František22
Šabík Kamil04Homolka Miroslav40
Jamečný Roman13Voříšek Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:29661:630TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Starý Ladislav
 
 
Cipro Petr
Sýkora Libor
 
 
-74-6543210
2.Strejcovský Antonín
Vohradník Miloš
 
 
Judák Jiří
Majoroš Alexandr
 
 
745  3020
3.Starý LadislavMajoroš Alexandr-58107 3130
4.Strejcovský AntonínJudák Jiří10-937 3140
5.Vohradník MilošCipro Petr8-49-3-122341
6.Morávek ZdeněkSýkora Libor782  3051
7.Strejcovský AntonínMajoroš Alexandr485  3061
8.Vohradník MilošJudák Jiří7-88-7113271
9.Morávek ZdeněkCipro Petr10-3-91163281
10.Starý LadislavSýkora Libor-5-68-6 1382
11.Vohradník MilošMajoroš Alexandr9-5-10-9 1383
12.Morávek ZdeněkJudák Jiří67-7-863293
13.Starý LadislavCipro Petr-13-5-7  0394
14.Strejcovský AntonínSýkora Libor-7868 31104
15.Morávek ZdeněkMajoroš Alexandr66-67 31114
16.Starý LadislavJudák Jiří-9987 31124
17.Strejcovský AntonínCipro Petr-5789 31134
18.Vohradník MilošSýkora LiborWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Starý Ladislav22Majoroš Alexandr13
Strejcovský Antonín40Judák Jiří04
Vohradník Miloš12Cipro Petr22
Morávek Zdeněk40Sýkora Libor12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SlovanRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:50463:656KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
-107108 3110
2.Čajan Antonín
Čurda Gustav
 
 
Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
-7-8-9  0311
3.Petrovič JanOtruba Marek-10-4-12  0312
4.Kratochvíl PetrVaško Zdeněk-1169-3-52313
5.Grund VáclavBudjač René-12-7-3  0314
6.Čajan AntonínBartl Michal-5-10-4  0315
7.Kratochvíl PetrOtruba Marek-7-9-6  0316
8.Grund VáclavVaško Zdeněk-65-4-2 1317
9.Čajan AntonínBudjač René-8-8-7  0318
10.Petrovič JanBartl Michal-7-6-9  0319
11.Grund VáclavOtruba Marek-3-45-10 13110
12.Čajan AntonínVaško Zdeněk78-84 31210
13.Kounovský DavidBudjač René-7-6-3  03211
14.Kratochvíl PetrBartl Michal-3-5-11  03212
15.Čajan AntonínOtruba Marek9-8-2-6 13213
16.Kounovský DavidVaško Zdeněk-8-2-2  03214
17.Kratochvíl PetrBudjač René-667-5-323215
18.Grund VáclavBartl Michal-2-6-10  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrovič Jan02Otruba Marek40
Kratochvíl Petr04Vaško Zdeněk31
Grund Václav04Budjač René40
Čajan Antonín13Bartl Michal40
Kounovský David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Wojty,Pod Věží 35,431 59 Vysoká PecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25593:565TJ Baník Vysoká Pec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kršek Stanislav
Sadílek Stanislav
 
 
Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
97-710 3110
2.Galo Luboš
Kekel Milan
 
 
Klíma Karel
Žižka Karel
 
 
-669-753220
3.Kršek StanislavŠtěpán Petr536  3030
4.Sadílek StanislavHurník Vladimír-4-5-3  0331
5.Galo LubošKlíma Karel645  3041
6.Kekel MilanŽižka Karel99-6-4-32342
7.Sadílek StanislavŠtěpán Petr4611  3052
8.Galo LubošHurník Vladimír996  3062
9.Kekel MilanKlíma Karel-7-4-10  0363
10.Kršek StanislavŽižka Karel710-811 3173
11.Galo LubošŠtěpán Petr10106  3083
12.Kekel MilanHurník Vladimír-2-5-9  0384
13.Kršek StanislavKlíma Karel675  3094
14.Sadílek StanislavŽižka Karel796  30104
15.Kekel MilanŠtěpán Petr5-8-69832114
16.Kršek StanislavHurník Vladimír8-887 31124
17.Sadílek StanislavKlíma Karel-9-1-5  03125
18.Galo LubošŽižka Karel-8-129-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kršek Stanislav40Štěpán Petr04
Sadílek Stanislav22Hurník Vladimír22
Galo Luboš31Klíma Karel22
Kekel Milan13Žižka Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy