Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kadaň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia KadaňRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13660:466KST Kadaň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač René
Vaško Zdeněk
 
 
Kršek Stanislav
Sadílek Stanislav
 
 
877  3010
2.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
355  3020
3.Otruba MarekKršek Stanislav66-12-1153230
4.Vaško ZdeněkSadílek Stanislav-5-1068-122331
5.Bartl MichalGalo Luboš877  3041
6.Budjač RenéWojtowicz Marek836  3051
7.Vaško ZdeněkKršek Stanislav-8-7-5  0352
8.Bartl MichalSadílek Stanislav768  3062
9.Budjač RenéGalo Luboš757  3072
10.Otruba MarekWojtowicz Marek247  3082
11.Bartl MichalKršek Stanislav9-95-883292
12.Budjač RenéSadílek Stanislav5610  30102
13.Otruba MarekGalo Luboš547  30112
14.Vaško ZdeněkWojtowicz Marek635  30122
15.Budjač RenéKršek Stanislav-5-7711832132
16.Otruba MarekSadílek Stanislav864  30142
17.Vaško ZdeněkGalo Luboš10-728 31152
18.Bartl MichalWojtowicz Marek649  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otruba Marek40Kršek Stanislav13
Vaško Zdeněk22Sadílek Stanislav13
Bartl Michal40Galo Luboš04
Budjač René40Wojtowicz Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:450:20725:578KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Libor
Majoroš Alexandr
 
 
Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
-4-876-92301
2.Franc Zdeněk
Kočvara Ivan
 
 
Čajan Antonín
Grund Václav
 
 
-9683 3111
3.Sýkora LiborGrund Václav9-82-533221
4.Majoroš AlexandrKratochvíl Petr677  3031
5.Kočvara IvanKounovský David47-65 3141
6.Franc ZdeněkČajan Antonín1013-4-9-72342
7.Majoroš AlexandrGrund Václav1158  3052
8.Kočvara IvanKratochvíl Petr876  3062
9.Franc ZdeněkKounovský David654  3072
10.Sýkora LiborČajan Antonín11-888 3182
11.Kočvara IvanGrund Václav689  3092
12.Franc ZdeněkKratochvíl Petr-1010-1114-62393
13.Sýkora LiborČurda Gustav755  30103
14.Majoroš AlexandrČajan Antonín768  30113
15.Franc ZdeněkGrund Václav610-10-9-523114
16.Sýkora LiborKratochvíl Petr88-84 31124
17.Majoroš AlexandrČurda Gustav367  30134
18.Kočvara IvanČajan Antonín-7416-9732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Libor40Grund Václav13
Majoroš Alexandr40Kratochvíl Petr13
Kočvara Ivan40Kounovský David02
Franc Zdeněk13Čajan Antonín13
   Čurda Gustav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35624:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 
Strejcovský Antonín
Falis Jaroslav
 
 
7-11-98-72301
2.Voříšek Jan
Hlaváč František
 
 
Starý Ladislav
Morávek Zdeněk
 
 
-874-3-62302
3.Culek IgorStarý Ladislav1078  3012
4.Hlaváč FrantišekFalis Jaroslav4-12-3-6 1313
5.Voříšek JanMorávek Zdeněk-56-5-6 1314
6.Homolka MiroslavStrejcovský Antonín-7-210773224
7.Hlaváč FrantišekStarý Ladislav-59-5573234
8.Voříšek JanFalis Jaroslav9129  3044
9.Homolka MiroslavMorávek Zdeněk-6-2-12  0345
10.Culek IgorStrejcovský Antonín-7-108-9 1346
11.Voříšek JanStarý Ladislav79-68 3156
12.Homolka MiroslavFalis Jaroslav-9477 3166
13.Culek IgorMorávek Zdeněk-82-2-3 1367
14.Hlaváč FrantišekStrejcovský Antonín-5-78-4 1368
15.Homolka MiroslavStarý Ladislav-87-8883278
16.Culek IgorFalis Jaroslav152  3088
17.Hlaváč FrantišekMorávek Zdeněk-10-6-1  0389
18.Voříšek JanStrejcovský Antonín879  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Culek Igor22Starý Ladislav04
Hlaváč František13Falis Jaroslav13
Voříšek Jan31Morávek Zdeněk40
Homolka Miroslav31Strejcovský Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:18620:390TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Novák Antonín
 
 
Šabík Kamil
Poustecký Lubomír
 
 
8-1610 3110
2.Svoboda Zbyněk
Šafář František
 
 

 
 
WO    3020
3.Šafář FrantišekTrepesch Josef-995-743230
4.Brand Roman st.Poustecký Lubomír658  3040
5.Novák AntonínŠabík Kamil-6-5-7  0341
6.Svoboda PavelWO    3051
7.Brand Roman st.Trepesch Josef652  3061
8.Novák AntonínPoustecký Lubomír-6-1-6  0362
9.Svoboda PavelŠabík Kamil235  3072
10.Šafář FrantišekWO    3082
11.Novák AntonínTrepesch Josef910-74 3192
12.Svoboda PavelPoustecký Lubomír58-10-9832102
13.Šafář FrantišekŠabík Kamil-93-1061132112
14.Brand Roman st.WO    30122
15.Svoboda PavelTrepesch Josef738  30132
16.Šafář FrantišekPoustecký Lubomír-6-5-9  03133
17.Brand Roman st.Šabík Kamil8-897 31143
18.Novák AntonínWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafář František21Trepesch Josef04
Brand Roman st.30Poustecký Lubomír22
Novák Antonín12Šabík Kamil13
Svoboda Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17649:387KST Libědice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
Novotný Vlastimil
Sojka Theodor
 
 
-9-78673210
2.Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 

 
 
WO    3020
3.Novobilský JanNovotný Vlastimil-73-9-5 1321
4.Stütz RainerSojka Theodor466  3031
5.Dobrovolný RostislavSučík David236  3041
6.Kalánek JosefWO    3051
7.Pálinkáš RobertNovotný Vlastimil-864-6-82352
8.Dobrovolný RostislavSojka Theodor1038  3062
9.Kalánek JosefSučík David3-963 3172
10.Novobilský JanWO    3082
11.Dobrovolný RostislavNovotný Vlastimil9-58-9-32383
12.Kalánek JosefSojka Theodor489  3093
13.Novobilský JanSučík David6510  30103
14.Pálinkáš RobertWO    30113
15.Kalánek JosefNovotný Vlastimil7-799 31123
16.Novobilský JanSojka Theodor-58-7-9 13124
17.Pálinkáš RobertSučík David38-63 31134
18.Dobrovolný RostislavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novobilský Jan12Novotný Vlastimil31
Stütz Rainer10Sojka Theodor13
Dobrovolný Rostislav21Sučík David04
Kalánek Josef30   
Pálinkáš Robert11   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy