Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:24695:578KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cipro Petr
Franc Zdeněk
 
 
Klíma Karel
Pail Jáchym
 
 
-991010 3110
2.Kočvara Ivan
Valach Josef
 
 
Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
8710  3020
3.Kočvara IvanPail Jáchym-69-7-8 1321
4.Valach JosefKlíma Karel7-387 3131
5.Cipro PetrHurník Vladimír78-89 3141
6.Judák JiříŠtěpán Petr183  3051
7.Valach JosefPail Jáchym8-5-10-8 1352
8.Cipro PetrKlíma Karel372  3062
9.Judák JiříHurník Vladimír9-1096 3172
10.Kočvara IvanŠtěpán Petr875  3082
11.Cipro PetrPail Jáchym71-83 3192
12.Judák JiříKlíma Karel4-8-57-92393
13.Kočvara IvanHurník Vladimír7-13-118-102394
14.Valach JosefŠtěpán Petr12146  30104
15.Judák JiříPail Jáchym5-1066 31114
16.Kočvara IvanKlíma Karel-5-86-8 13115
17.Valach JosefHurník Vladimír-67-68-823116
18.Cipro PetrŠtěpán Petr372  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočvara Ivan13Pail Jáchym22
Valach Josef22Klíma Karel22
Cipro Petr40Hurník Vladimír22
Judák Jiří31Štěpán Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17659:502TJ Klášterec nad Ohří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Miroslav
Culek Igor
 
 
Kršek Stanislav
Sadílek Stanislav
 
 
4128  3010
2.Hlaváč František
Voříšek Jan
 
 
Galo Luboš
Wojtowicz Marek
 
 
-996-643220
3.Culek IgorWojtowicz Marek255  3030
4.Hlaváč FrantišekKršek Stanislav-128-6-5 1331
5.Voříšek JanSadílek Stanislav10113  3041
6.Homolka MiroslavGalo Luboš7108  3051
7.Hlaváč FrantišekWojtowicz Marek86-98 3161
8.Voříšek JanKršek Stanislav37-106 3171
9.Homolka MiroslavSadílek Stanislav5-868 3181
10.Culek IgorGalo Luboš859  3091
11.Voříšek JanWojtowicz Marek367  30101
12.Homolka MiroslavKršek Stanislav7-5-66532111
13.Culek IgorSadílek Stanislav7-1044 31121
14.Hlaváč FrantišekGalo Luboš-517-48-423122
15.Homolka MiroslavWojtowicz Marek552  30132
16.Culek IgorKršek Stanislav945  30142
17.Hlaváč FrantišekSadílek Stanislav-7-8-2  03143
18.Voříšek JanGalo Luboš582  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Culek Igor40Wojtowicz Marek04
Hlaváč František13Kršek Stanislav13
Voříšek Jan40Sadílek Stanislav13
Homolka Miroslav40Galo Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24707:607TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Svoboda Petr
 
 
Čajan Antonín
Grund Václav
 
 
89-67 3110
2.Svoboda Zbyněk
Procházka Oldřich
 
 
Kratochvíl Petr
Petrovič Jan
 
 
-7-68583220
3.Svoboda PavelČajan Antonín993  3030
4.Svoboda PetrKratochvíl Petr-988-583240
5.Svoboda ZbyněkČurda Gustav8-8-8883250
6.Procházka OldřichPetrovič Jan68-11-663260
7.Svoboda PetrČajan Antonín10-10-1210-112361
8.Svoboda ZbyněkKratochvíl Petr86-7-8-42362
9.Procházka OldřichČurda Gustav755  3072
10.Svoboda PavelGrund Václav6-858 3182
11.Svoboda ZbyněkČajan Antonín-13-118-3 1383
12.Procházka OldřichKratochvíl Petr1068  3093
13.Svoboda PavelČurda Gustav1177  30103
14.Svoboda PetrGrund Václav357  30113
15.Procházka OldřichČajan Antonín-5-5-6  03114
16.Svoboda PavelKratochvíl Petr551  30124
17.Svoboda PetrČurda Gustav999  30134
18.Svoboda ZbyněkGrund Václav-87-85332144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Pavel40Čajan Antonín31
Svoboda Petr31Kratochvíl Petr13
Svoboda Zbyněk22Čurda Gustav04
Procházka Oldřich31Petrovič Jan01
   Grund Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ VTŽ Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38620:662TJ VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Stütz Rainer
 
 
Starý Ladislav
Morávek Zdeněk
 
 
-6105-3-82301
2.Kalánek Josef
Pálinkáš Robert
 
 
Strejcovský Antonín
Vohradník Miloš
 
 
477  3011
3.Dobrovolný RostislavMorávek Zdeněk-6-59-4 1312
4.Novobilský JanStrejcovský Antonín-6-8-10  0313
5.Stütz RainerVohradník Miloš-8-11-9  0314
6.Kalánek JosefStarý Ladislav933  3024
7.Novobilský JanMorávek Zdeněk-7-6-7  0325
8.Stütz RainerStrejcovský Antonín-597-573235
9.Kalánek JosefVohradník Miloš5-769 3145
10.Dobrovolný RostislavStarý Ladislav977  3055
11.Stütz RainerMorávek Zdeněk-6-9-10  0356
12.Kalánek JosefStrejcovský Antonín-6-1011793266
13.Pálinkáš RobertVohradník Miloš-3-9-10  0367
14.Novobilský JanStarý Ladislav8-99-9-62368
15.Kalánek JosefMorávek Zdeněk13-688 3178
16.Pálinkáš RobertStrejcovský Antonín-5-10-2  0379
17.Novobilský JanVohradník Miloš-969-743289
18.Stütz RainerStarý Ladislav-5-7129-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobrovolný Rostislav11Morávek Zdeněk31
Novobilský Jan13Strejcovský Antonín22
Stütz Rainer13Vohradník Miloš22
Kalánek Josef40Starý Ladislav22
Pálinkáš Robert02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kadaň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:17721:547TJ Baník Březenecká D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Vlastimil
Apko Libor
 
 
Poustecký Lubomír
Šabík Kamil
 
 
753  3010
2.Sojka Theodor
Tykal Milan
 
 
Jamečný Roman
Trepesch Josef
 
 
7-10410 3120
3.Apko LiborPoustecký Lubomír1099  3030
4.Tykal MilanJamečný Roman-10-999-92331
5.Sojka TheodorTrepesch Josef-9-97693241
6.Novotný VlastimilŠabík Kamil286  3051
7.Tykal MilanPoustecký Lubomír4-967 3161
8.Sojka TheodorJamečný Roman598  3071
9.Novotný VlastimilTrepesch Josef439  3081
10.Apko LiborŠabík Kamil863  3091
11.Sojka TheodorPoustecký Lubomír1179  30101
12.Novotný VlastimilJamečný Roman94-57 31111
13.Apko LiborTrepesch Josef456  30121
14.Tykal MilanŠabík Kamil-1298-7-923122
15.Novotný VlastimilPoustecký Lubomír-6529 31132
16.Apko LiborJamečný Roman8-107-10732142
17.Tykal MilanTrepesch Josef5-459 31152
18.Sojka TheodorŠabík Kamil610-10-6832162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Apko Libor40Poustecký Lubomír04
Tykal Milan22Jamečný Roman13
Sojka Theodor40Trepesch Josef04
Novotný Vlastimil40Šabík Kamil13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy