Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:40 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Vlček Milan
Havlík Jaroslav st.
 
 
     3110
2.Engerer Jiří
Kačírek Miloslav
 
 
Jarkovský Otto
Říčař Rudolf
 
 
     3220
3.Kačírek MiloslavVlček Milan     2321
4.Engerer JiříŘíčař Rudolf     3131
5.Záleský VlastimilHavlík Jaroslav st.     1332
6.Boháč MilošJarkovský Otto     2333
7.Engerer JiříVlček Milan     2334
8.Záleský VlastimilŘíčař Rudolf     3244
9.Boháč MilošHavlík Jaroslav st.     3154
10.Kačírek MiloslavJarkovský Otto     1355
11.Záleský VlastimilVlček Milan     1356
12.Boháč MilošŘíčař Rudolf     3166
13.Kačírek MiloslavHavlík Jaroslav st.     3276
14.Engerer JiříJarkovský Otto     0377
15.Boháč MilošVlček Milan     3087
16.Kačírek MiloslavŘíčař Rudolf     1388
17.Engerer JiříHavlík Jaroslav st.     1389
18.Záleský VlastimilJarkovský Otto     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačírek Miloslav13Vlček Milan31
Engerer Jiří13Říčař Rudolf13
Záleský Vlastimil13Havlík Jaroslav st.22
Boháč Miloš31Jarkovský Otto40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:33 Slavia Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruda Kamil
Fáček Petr
 
 
Nohejl Martin
Nohejl Václav
 
 
     3210
2.Lanková Martina
Pažout Daniel
 
 
Nohejl Martin ml.
Nohejl Tomáš
 
 
     2311
3.Fáček PetrNohejl Martin     3121
4.Pažout DanielNohejl Václav     3231
5.Lanková MartinaNohejl Martin ml.     2332
6.Hruda KamilNohejl Tomáš     3242
7.Pažout DanielNohejl Martin     2343
8.Lanková MartinaNohejl Václav     0344
9.Hruda KamilNohejl Martin ml.     3054
10.Fáček PetrNohejl Tomáš     3064
11.Lanková MartinaNohejl Martin     2365
12.Hruda KamilNohejl Václav     0366
13.Fáček PetrNohejl Martin ml.     3176
14.Pažout DanielNohejl Tomáš     3286
15.Hruda KamilNohejl Martin     3196
16.Fáček PetrNohejl Václav     32106
17.Pažout DanielNohejl Martin ml.     30116
18.Lanková MartinaNohejl Tomáš     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fáček Petr40Nohejl Martin22
Pažout Daniel31Nohejl Václav22
Lanková Martina13Nohejl Martin ml.13
Hruda Kamil31Nohejl Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dětřichov 193, 46401 Frýdlant v Čechách, Malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
Šedina František ml.
Hromník Mojmír
 
 
     1301
2.Tomíček Evžen
Konečný Josef
 
 
Novotný Jaroslav
Tacinec Martin
 
 
     3111
3.Hejduk AlexanderŠedina František ml.     0312
4.Tomíček EvženHromník Mojmír     3122
5.Konečný JosefNovotný Jaroslav     1323
6.Bohuněk BohumilTacinec Martin     3133
7.Tomíček EvženŠedina František ml.     1334
8.Konečný JosefHromník Mojmír     1335
9.Bohuněk BohumilNovotný Jaroslav     1336
10.Hejduk AlexanderTacinec Martin     2337
11.Konečný JosefŠedina František ml.     0338
12.Bohuněk BohumilHromník Mojmír     2339
13.Hejduk AlexanderNovotný Jaroslav     23310
14.Tomíček EvženTacinec Martin     23311
15.Bohuněk BohumilŠedina František ml.     03312
16.Hejduk AlexanderHromník Mojmír     03313
17.Tomíček EvženNovotný Jaroslav     31413
18.Konečný JosefTacinec Martin     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejduk Alexander04Šedina František ml.40
Tomíček Evžen22Hromník Mojmír31
Konečný Josef04Novotný Jaroslav31
Bohuněk Bohumil13Tacinec Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:46 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Rýgl Lukáš
Smutný Štěpán
 
 
     3210
2.Hauer Marek
Gittler Vladislav
 
 
Anton Petr
Plíšek Jan
 
 
     0311
3.Potenský JanRýgl Lukáš     1312
4.Krošlak EduardSmutný Štěpán     3122
5.Hauer MarekAnton Petr     0323
6.Gittler VladislavPlíšek Jan     1324
7.Krošlak EduardRýgl Lukáš     0325
8.Hauer MarekSmutný Štěpán     0326
9.Gittler VladislavAnton Petr     0327
10.Potenský JanPlíšek Jan     3237
11.Halík JiříRýgl Lukáš     1338
12.Gittler VladislavSmutný Štěpán     0339
13.Potenský JanAnton Petr     3249
14.Krošlak EduardPlíšek Jan     23410
15.Gittler VladislavRýgl Lukáš     03411
16.Potenský JanSmutný Štěpán     30511
17.Krošlak EduardAnton Petr     13512
18.Halík JiříPlíšek Jan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potenský Jan31Rýgl Lukáš40
Krošlak Eduard13Smutný Štěpán22
Hauer Marek02Anton Petr31
Gittler Vladislav04Plíšek Jan31
Halík Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29 SKST Liberec M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegelstein Petr
Richter Pavel
 
 
Čermák Felix
Tauchman Denis
 
 
     0301
2.Vojkovič Karel st.
Berger Jan
 
 
Vogel Matěj
Procházka Jaroslav
 
 
     3011
3.Kriegelstein PetrTauchman Denis     0312
4.Richter PavelČermák Felix     3122
5.Vojkovič Karel st.Vogel Jakub     3132
6.Berger JanProcházka Jaroslav     3042
7.Richter PavelTauchman Denis     0343
8.Vojkovič Karel st.Čermák Felix     3053
9.Berger JanVogel Jakub     3063
10.Kriegelstein PetrProcházka Jaroslav     3173
11.Vojkovič Karel st.Tauchman Denis     1374
12.Berger JanČermák Felix     3184
13.Kriegelstein PetrVogel Jakub     1385
14.Richter PavelProcházka Jaroslav     1386
15.Berger JanTauchman Denis     3196
16.Kriegelstein PetrČermák Felix     0397
17.Richter PavelVogel Jakub     2398
18.Vojkovič Karel st.Procházka Jaroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kriegelstein Petr13Tauchman Denis31
Richter Pavel13Čermák Felix13
Vojkovič Karel st.31Vogel Jakub22
Berger Jan40Procházka Jaroslav13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy