Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:31 TTC Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flégl Pavel
Říčař Rudolf
 
 
Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
     2301
2.Svoboda Jan
Kitzler Lubor st.
 
 

 
 
WO    3011
3.Svoboda JanEngerer Jiří     3021
4.Flégl PavelBoháč Miloš     0322
5.Říčař RudolfZáleský Vlastimil     2323
6.Kitzler Lubor st.WO    3033
7.Flégl PavelEngerer Jiří     1334
8.Říčař RudolfBoháč Miloš     1335
9.Kitzler Lubor st.Záleský Vlastimil     0336
10.Svoboda JanWO    3046
11.Říčař RudolfEngerer Jiří     2347
12.Kitzler Lubor st.Boháč Miloš     0348
13.Svoboda JanZáleský Vlastimil     3058
14.Flégl PavelWO    3068
15.Kitzler Lubor st.Engerer Jiří     1369
16.Svoboda JanBoháč Miloš     3179
17.Flégl PavelZáleský Vlastimil     23710
18.Říčař RudolfWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svoboda Jan30Engerer Jiří31
Flégl Pavel03Boháč Miloš31
Říčař Rudolf03Záleský Vlastimil31
Kitzler Lubor st.03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavia LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42 Slavia Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Martin
Nohejl Václav
 
 
Fáček Petr
Lanková Martina
 
 
     2301
2.Nohejl Matěj
Nohejl Václav ml.
 
 
Buzek Josef
Pažout Daniel
 
 
     2302
3.Nohejl MartinFáček Petr     0303
4.Nohejl VáclavLanková Martina     3113
5.Nohejl MatějPažout Daniel     0314
6.Nohejl Václav ml.Buzek Josef     1315
7.Nohejl VáclavFáček Petr     0316
8.Nohejl MatějLanková Martina     3226
9.Nohejl Václav ml.Pažout Daniel     2327
10.Nohejl MartinBuzek Josef     3237
11.Nohejl MatějFáček Petr     0338
12.Nohejl Václav ml.Lanková Martina     3148
13.Nohejl MartinPažout Daniel     1349
14.Nohejl VáclavBuzek Josef     3059
15.Nohejl Václav ml.Fáček Petr     03510
16.Nohejl MartinLanková Martina     32610
17.Nohejl VáclavPažout Daniel     13611
18.Nohejl MatějBuzek Josef     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nohejl Martin22Fáček Petr40
Nohejl Václav22Lanková Martina04
Nohejl Matěj22Pažout Daniel40
Nohejl Václav ml.13Buzek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jaroslav
Hromník Mojmír
 
 
Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
     3210
2.Tacinec Martin
Najman Mariusz Seweryn
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     0311
3.Hromník MojmírBohuněk Bohumil     3121
4.Tacinec MartinHejduk Alexander     3231
5.Najman Mariusz SewerynKonečný Josef     1332
6.Novotný JaroslavTomíček Evžen     3042
7.Tacinec MartinBohuněk Bohumil     1343
8.Najman Mariusz SewerynHejduk Alexander     2344
9.Novotný JaroslavKonečný Josef     3054
10.Hromník MojmírTomíček Evžen     2355
11.Najman Mariusz SewerynBohuněk Bohumil     0356
12.Novotný JaroslavHejduk Alexander     3066
13.Hromník MojmírKonečný Josef     3076
14.Tacinec MartinTomíček Evžen     1377
15.Novotný JaroslavBohuněk Bohumil     3187
16.Hromník MojmírHejduk Alexander     3097
17.Tacinec MartinKonečný Josef     32107
18.Najman Mariusz SewerynTomíček Evžen     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromník Mojmír31Bohuněk Bohumil22
Tacinec Martin22Hejduk Alexander13
Najman Mariusz Seweryn04Konečný Josef13
Novotný Jaroslav40Tomíček Evžen31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Janoušek Milan
 
 
Potenský Jan
Hauer Marek
 
 
     0301
2.Rýgl Lukáš
Smutný Štěpán
 
 
Široký Jiří
Hyršl Jiří
 
 
     0302
3.Rýgl Lukᚊiroký Jiří     3012
4.Janoušek MilanHyršl Jiří     3122
5.Smutný ŠtěpánPotenský Jan     0323
6.Anton PetrHauer Marek     3133
7.Janoušek MilanŠiroký Jiří     3143
8.Smutný ŠtěpánHyršl Jiří     1344
9.Anton PetrPotenský Jan     3054
10.Rýgl LukášHauer Marek     3264
11.Smutný ŠtěpánŠiroký Jiří     1365
12.Anton PetrHyršl Jiří     3075
13.Rýgl LukášPotenský Jan     3085
14.Janoušek MilanHauer Marek     3195
15.Anton PetrŠiroký Jiří     30105
16.Rýgl LukášHyršl Jiří     31115
17.Janoušek MilanPotenský JanWO    30125
18.Smutný ŠtěpánHauer Marek     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rýgl Lukáš40Široký Jiří13
Janoušek Milan30Hyršl Jiří13
Smutný Štěpán13Potenský Jan12
Anton Petr40Hauer Marek04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35 SKST Liberec N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Bohuslav
Tauchman Denis
 
 
Kriegelstein Petr
Knot Jan
 
 
     3110
2.Perný Matěj
Vogel Matěj
 
 
Link Martin
Vojkovič Karel st.
 
 
     3120
3.Tauchman DenisVojkovič Karel st.     3230
4.Čermák BohuslavLink Martin     3140
5.Vogel MatějKriegelstein Petr     3250
6.Perný MatějKnot Jan     3060
7.Čermák BohuslavVojkovič Karel st.     1361
8.Vogel MatějLink Martin     3071
9.Perný MatějKriegelstein Petr     2372
10.Tauchman DenisKnot Jan     0373
11.Vogel MatějVojkovič Karel st.     1374
12.Perný MatějLink Martin     1375
13.Tauchman DenisKriegelstein Petr     3285
14.Čermák BohuslavKnot Jan     3295
15.Perný MatějVojkovič Karel st.     0396
16.Tauchman DenisLink Martin     30106
17.Čermák BohuslavKriegelstein Petr     03107
18.Vogel MatějKnot Jan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tauchman Denis31Vojkovič Karel st.31
Čermák Bohuslav22Link Martin13
Vogel Matěj22Kriegelstein Petr22
Perný Matěj13Knot Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy