Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarkovský Otto
Říčař Rudolf
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     0301
2.Havlík Jaroslav st.
Vlček Milan
 
 
Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
     2302
3.Jarkovský OttoHejduk Alexander     3012
4.Vlček MilanTomíček Evžen     3122
5.Havlík Jaroslav st.Konečný Josef     2323
6.Říčař RudolfBohuněk Bohumil     0324
7.Vlček MilanHejduk Alexander     3034
8.Havlík Jaroslav st.Tomíček Evžen     3144
9.Říčař RudolfKonečný Josef     2345
10.Jarkovský OttoBohuněk Bohumil     3255
11.Havlík Jaroslav st.Hejduk Alexander     3065
12.Říčař RudolfTomíček Evžen     0366
13.Jarkovský OttoKonečný Josef     3076
14.Vlček MilanBohuněk Bohumil     3086
15.Říčař RudolfHejduk Alexander     3196
16.Jarkovský OttoTomíček Evžen     31106
17.Vlček MilanKonečný Josef     30116
18.Havlík Jaroslav st.Bohuněk BohumilWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarkovský Otto40Hejduk Alexander04
Vlček Milan40Tomíček Evžen13
Havlík Jaroslav st.21Konečný Josef22
Říčař Rudolf13Bohuněk Bohumil12
WO10WO01



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home credit arenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:32 Slavia Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruda Kamil
Lanková Martina
 
 
Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
     0301
2.Buzek Josef
Pažout Daniel
 
 
Hyršl Jiří
Halík Jiří
 
 
     0302
3.Lanková MartinaKrošlak Eduard     3112
4.Hruda KamilPotenský Jan     1313
5.Pažout DanielHyršl Jiří     3123
6.Buzek JosefHalík Jiří     3133
7.Hruda KamilKrošlak Eduard     3143
8.Pažout DanielPotenský Jan     1344
9.Buzek JosefHyršl Jiří     3054
10.Lanková MartinaHalík Jiří     3064
11.Pažout DanielKrošlak Eduard     0365
12.Buzek JosefPotenský Jan     0366
13.Lanková MartinaHyršl Jiří     3176
14.Hruda KamilHalík Jiří     3186
15.Buzek JosefKrošlak Eduard     2387
16.Lanková MartinaPotenský Jan     3297
17.Hruda KamilHyršl Jiří     32107
18.Pažout DanielHalík Jiří     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lanková Martina40Krošlak Eduard22
Hruda Kamil31Potenský Jan31
Pažout Daniel22Hyršl Jiří04
Buzek Josef22Halík Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31 TTC Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Richter Pavel
Zacharová Kateřina
 
 
     3110
2.Kačírek Miloslav
Engerer Jiří
 
 
Berger Jan
Knot Jan
 
 
     1311
3.Matoušková StanislavaBerger Jan     3221
4.Engerer JiříKnot Jan     0322
5.Záleský VlastimilZacharová Kateřina     3232
6.Boháč MilošRichter Pavel     3042
7.Engerer JiříBerger Jan     3252
8.Záleský VlastimilKnot Jan     1353
9.Boháč MilošZacharová Kateřina     1354
10.Matoušková StanislavaRichter Pavel     3064
11.Záleský VlastimilBerger JanWO    3074
12.Boháč MilošKnot Jan     3284
13.Matoušková StanislavaZacharová Kateřina     3194
14.Engerer JiříRichter Pavel     31104
15.Boháč MilošBerger JanWO    30114
16.Matoušková StanislavaKnot JanWO    03115
17.Engerer JiříZacharová Kateřina     13116
18.Záleský VlastimilRichter Pavel     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušková Stanislava30Berger Jan02
Engerer Jiří22Knot Jan21
Záleský Vlastimil21Zacharová Kateřina22
Boháč Miloš21Richter Pavel04
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23 ST Frýdlant B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Martin
Nohejl Václav
 
 
Čermák Felix
Vogel Jakub
 
 
     3210
2.Nohejl Martin ml.
Nohejl Václav ml.
 
 
Čermák Bohuslav
Vejvoda Viktor
 
 
     3020
3.Nohejl MartinČermák Bohuslav     3230
4.Nohejl VáclavVogel Jakub     3040
5.Nohejl Martin ml.Vejvoda Viktor     3150
6.Nohejl Václav ml.Čermák Felix     3060
7.Nohejl VáclavČermák Bohuslav     3170
8.Nohejl Martin ml.Vogel Jakub     1371
9.Nohejl Václav ml.Vejvoda Viktor     3181
10.Nohejl MartinČermák Felix     1382
11.Nohejl Martin ml.Čermák Bohuslav     2383
12.Nohejl Václav ml.Vogel Jakub     3093
13.Nohejl MartinVejvoda Viktor     31103
14.Nohejl MatějČermák Felix     13104
15.Nohejl Václav ml.Čermák Bohuslav     13105
16.Nohejl MartinVogel Jakub     30115
17.Nohejl MatějVejvoda Viktor     30125
18.Nohejl Martin ml.Čermák Felix     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nohejl Martin31Čermák Bohuslav22
Nohejl Václav20Vogel Jakub13
Nohejl Martin ml.22Vejvoda Viktor04
Nohejl Václav ml.31Čermák Felix22
Nohejl Matěj11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:44 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tacinec Martin
Najman Mariusz Seweryn
 
 
Anton Petr
Plíšek Jan
 
 
     1301
2.Novotný Jaroslav
Hromník Mojmír
 
 
Cmunt Martin
Rýgl Lukáš
 
 
     3111
3.Najman Mariusz SewerynRýgl Lukáš     0312
4.Hromník MojmírCmunt Martin     3222
5.Tacinec MartinAnton Petr     0323
6.Novotný JaroslavJanoušek Milan     3133
7.Hromník MojmírRýgl Lukáš     3243
8.Tacinec MartinCmunt Martin     3253
9.Novotný JaroslavAnton Petr     0354
10.Najman Mariusz SewerynJanoušek Milan     2355
11.Tacinec MartinRýgl Lukáš     1356
12.Novotný JaroslavCmunt Martin     3166
13.Najman Mariusz SewerynAnton Petr     0367
14.Hromník MojmírJanoušek Milan     3277
15.Novotný JaroslavRýgl LukášWO    0378
16.Najman Mariusz SewerynCmunt Martin     0379
17.Hromník MojmírAnton PetrWO    03710
18.Tacinec MartinPlíšek Jan     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najman Mariusz Seweryn04Rýgl Lukáš21
Hromník Mojmír30Cmunt Martin13
Tacinec Martin13Anton Petr30
Novotný Jaroslav21Janoušek Milan12
   Plíšek Jan10
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy