Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:53 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tacinec Martin
Najman Mariusz Seweryn
 
 
Vlček Milan
Havlík Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Vele Ondřej
Brigantová Beata
 
 
Říčař Rudolf
Flégl Pavel
 
 
     1302
3.Vele OndřejVlček Milan     0303
4.Brigantová BeataFlégl Pavel     1304
5.Najman Mariusz SewerynHavlík Jaroslav st.     2305
6.Ortová PavlínaŘíčař Rudolf     0306
7.Brigantová BeataVlček Milan     0307
8.Najman Mariusz SewerynFlégl Pavel     3217
9.Ortová PavlínaHavlík Jaroslav st.     0318
10.Vele OndřejŘíčař Rudolf     0319
11.Najman Mariusz SewerynVlček Milan     23110
12.Ortová PavlínaFlégl Pavel     03111
13.Vele OndřejHavlík Jaroslav st.     03112
14.Brigantová BeataŘíčař Rudolf     03113
15.Ortová PavlínaVlček Milan     03114
16.Vele OndřejFlégl Pavel     03115
17.Brigantová BeataHavlík Jaroslav st.     13116
18.Najman Mariusz SewerynŘíčař Rudolf     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vele Ondřej04Vlček Milan40
Brigantová Beata04Flégl Pavel31
Najman Mariusz Seweryn13Havlík Jaroslav st.40
Ortová Pavlína04Říčař Rudolf40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:24 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Milan
Andrle Tomáš
 
 
Nohejl Martin
Starý Jiří st.
 
 
     3210
2.Rýgl Lukáš
Smutný Štěpán
 
 
Nohejl Matěj
Nohejl Václav ml.
 
 
     3020
3.Rýgl LukášNohejl Martin     3130
4.Smutný ŠtěpánStarý Jiří st.     1331
5.Andrle TomášNohejl Matěj     3041
6.Janoušek MilanNohejl Václav ml.     3051
7.Smutný ŠtěpánNohejl Martin     3261
8.Andrle TomášStarý Jiří st.     3271
9.Janoušek MilanNohejl Matěj     3181
10.Rýgl LukášNohejl Václav ml.     3091
11.Andrle TomášNohejl Martin     0392
12.Janoušek MilanStarý Jiří st.     32102
13.Rýgl LukášNohejl Matěj     23103
14.Smutný ŠtěpánNohejl Václav ml.     30113
15.Janoušek MilanNohejl Martin     31123
16.Rýgl LukášStarý Jiří st.     31133
17.Smutný ŠtěpánNohejl Matěj     32143
18.Andrle TomášNohejl Václav ml.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rýgl Lukáš31Nohejl Martin13
Smutný Štěpán31Starý Jiří st.13
Andrle Tomáš31Nohejl Matěj13
Janoušek Milan40Nohejl Václav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35611:623TTC Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Felix
Ďurík Vojtěch
 
 
Engerer Jiří
Kačírek Miloslav
 
 
-9-8-10  0301
2.Vogel Matěj
Tauchman Denis
 
 
Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
87-76 3111
3.Čermák FelixMatoušková Stanislava65-18 3121
4.Vogel MatějEngerer Jiří-9-7-8  0322
5.Tauchman DenisBoháč Miloš659  3032
6.Ďurík VojtěchZáleský Vlastimil-7-5-4  0333
7.Vogel MatějMatoušková Stanislava11-13-8-9 1334
8.Tauchman DenisEngerer Jiří737  3044
9.Ďurík VojtěchBoháč Miloš-1014-188-42345
10.Čermák FelixZáleský Vlastimil-6-11-9  0346
11.Tauchman DenisMatoušková Stanislava1458  3056
12.Ďurík VojtěchEngerer Jiří-9-38-4 1357
13.Čermák FelixBoháč Miloš-76139 3167
14.Vogel MatějZáleský Vlastimil-8-6-7  0368
15.Ďurík VojtěchMatoušková Stanislava-6-9-6  0369
16.Čermák FelixEngerer Jiří-9728 3179
17.Vogel MatějBoháč Miloš-69-74-923710
18.Tauchman DenisZáleský Vlastimil62-510 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Felix31Matoušková Stanislava22
Vogel Matěj04Engerer Jiří22
Tauchman Denis40Boháč Miloš22
Ďurík Vojtěch04Záleský Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavia LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32 Slavia Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Pavel
Kriegelstein Petr
 
 
Lanková Martina
Pažout Daniel
 
 
     1301
2.Vojkovič Karel st.
Knot Jan
 
 
Hruda Kamil
Fáček Petr
 
 
     3011
3.Richter PavelFáček Petr     1312
4.Kriegelstein PetrLanková Martina     2313
5.Knot JanPažout Daniel     3023
6.Vojkovič Karel st.Hruda Kamil     3133
7.Kriegelstein PetrFáček Petr     0334
8.Knot JanLanková Martina     3044
9.Vojkovič Karel st.Pažout Daniel     3054
10.Richter PavelHruda Kamil     0355
11.Knot JanFáček Petr     2356
12.Vojkovič Karel st.Lanková Martina     3066
13.Richter PavelPažout Daniel     1367
14.Kriegelstein PetrHruda Kamil     1368
15.Vojkovič Karel st.Fáček Petr     3078
16.Richter PavelLanková Martina     1379
17.Kriegelstein PetrPažout Daniel     23710
18.Knot JanHruda Kamil     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Pavel04Fáček Petr31
Kriegelstein Petr04Lanková Martina22
Knot Jan31Pažout Daniel22
Vojkovič Karel st.40Hruda Kamil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24 ST Frýdlant A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     0301
2.Široký Jiří
Hyršl Jiří
 
 
Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
     3111
3.Potenský JanHejduk Alexander     3021
4.Krošlak EduardTomíček Evžen     3231
5.Široký JiříKonečný Josef     1332
6.Hyršl JiříBohuněk Bohumil     3042
7.Krošlak EduardHejduk Alexander     3252
8.Široký JiříTomíček Evžen     3062
9.Hyršl JiříKonečný Josef     3072
10.Potenský JanBohuněk Bohumil     2373
11.Široký JiříHejduk Alexander     3183
12.Hyršl JiříTomíček Evžen     1384
13.Potenský JanKonečný Josef     3094
14.Krošlak EduardBohuněk Bohumil     30104
15.Hyršl JiříHejduk Alexander     30114
16.Potenský JanTomíček EvženWO    03115
17.Krošlak EduardKonečný Josef     03116
18.Široký JiříBohuněk BohumilWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potenský Jan21Hejduk Alexander04
Krošlak Eduard31Tomíček Evžen12
Široký Jiří21Konečný Josef22
Hyršl Jiří31Bohuněk Bohumil12
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy