Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav st.
Vlček Milan
 
 
Halík Jiří
Gittler Vladislav
 
 
     3010
2.Jarkovský Otto
Říčař Rudolf
 
 

 
 
WO    3020
3.Vlček MilanHalík Jiří     3030
4.Jarkovský OttoGittler Vladislav     3040
5.Havlík Jaroslav st.Hauer Marek     3050
6.Říčař RudolfWO    3060
7.Jarkovský OttoHalík Jiří     3070
8.Havlík Jaroslav st.Gittler Vladislav     3080
9.Říčař RudolfHauer Marek     3090
10.Vlček MilanWO    30100
11.Havlík Jaroslav st.Halík Jiří     31110
12.Říčař RudolfGittler Vladislav     31120
13.Vlček MilanHauer Marek     30130
14.Jarkovský OttoWO    30140
15.Říčař RudolfHalík Jiří     31150
16.Vlček MilanGittler Vladislav     30160
17.Jarkovský OttoHauer Marek     30170
18.Havlík Jaroslav st.WO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlček Milan30Halík Jiří04
Jarkovský Otto30Gittler Vladislav04
Havlík Jaroslav st.30Hauer Marek04
Říčař Rudolf30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dětřichov 193, 46401 Frýdlant v Čechách, Malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 TJ Viktoria Dětřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
Berger Jan
Kriegelstein Petr
 
 
     3010
2.Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
Richter Pavel
Donát Ondřej
 
 
     3120
3.Hejduk AlexanderBerger Jan     0321
4.Tomíček EvženKriegelstein Petr     3231
5.Konečný JosefRichter Pavel     3041
6.Bohuněk BohumilDonát Ondřej     3051
7.Tomíček EvženBerger Jan     0352
8.Konečný JosefKriegelstein Petr     2353
9.Bohuněk BohumilRichter Pavel     3063
10.Hejduk AlexanderDonát Ondřej     3073
11.Konečný JosefBerger Jan     1374
12.Bohuněk BohumilKriegelstein Petr     3284
13.Hejduk AlexanderRichter Pavel     3194
14.Tomíček EvženDonát Ondřej     30104
15.Bohuněk BohumilBerger Jan     03105
16.Hejduk AlexanderKriegelstein Petr     23106
17.Tomíček EvženRichter Pavel     30116
18.Konečný JosefDonát Ondřej     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejduk Alexander22Berger Jan40
Tomíček Evžen31Kriegelstein Petr22
Konečný Josef22Richter Pavel04
Bohuněk Bohumil31Donát Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 Slavia Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažout Daniel
Lanková Martina
 
 
Ďurík Vojtěch
Wolf Filip
 
 
     3010
2.Hruda Kamil
Fáček Petr
 
 
Čermák Bohuslav
Vejvoda Viktor
 
 
     3020
3.Fáček PetrĎurík Vojtěch     3030
4.Lanková MartinaWolf Filip     3240
5.Pažout DanielČermák Bohuslav     3150
6.Hruda KamilVejvoda Viktor     0351
7.Lanková MartinaĎurík Vojtěch     0352
8.Pažout DanielWolf Filip     3062
9.Hruda KamilČermák Bohuslav     2363
10.Fáček PetrVejvoda Viktor     3273
11.Pažout DanielĎurík Vojtěch     3183
12.Hruda KamilWolf Filip     3093
13.Fáček PetrČermák Bohuslav     2394
14.Lanková MartinaVejvoda Viktor     0395
15.Hruda KamilĎurík Vojtěch     31105
16.Fáček PetrWolf Filip     30115
17.Lanková MartinaČermák Bohuslav     13116
18.Pažout DanielVejvoda Viktor     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fáček Petr31Ďurík Vojtěch13
Lanková Martina13Wolf Filip04
Pažout Daniel40Čermák Bohuslav31
Hruda Kamil22Vejvoda Viktor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32 TTC Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Rýgl Lukáš
Cmunt Martin
 
 
     2301
2.Kačírek Miloslav
Engerer Jiří
 
 
Plíšek Jan
Smutný Štěpán
 
 
     3011
3.Matoušková StanislavaRýgl Lukáš     3221
4.Engerer JiříCmunt Martin     0322
5.Záleský VlastimilAndrle Tomáš     3032
6.Boháč MilošSmutný Štěpán     3042
7.Engerer JiříRýgl Lukáš     0343
8.Záleský VlastimilCmunt Martin     1344
9.Boháč MilošAndrle Tomáš     3254
10.Matoušková StanislavaPlíšek Jan     3064
11.Záleský VlastimilRýgl Lukáš     3174
12.Boháč MilošCmunt Martin     3284
13.Matoušková StanislavaAndrle Tomáš     2385
14.Engerer JiříPlíšek Jan     0386
15.Boháč MilošRýgl Lukáš     3296
16.Matoušková StanislavaCmunt Martin     32106
17.Engerer JiříAndrle Tomáš     13107
18.Záleský VlastimilPlíšek Jan     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušková Stanislava31Rýgl Lukáš13
Engerer Jiří04Cmunt Martin22
Záleský Vlastimil31Andrle Tomáš22
Boháč Miloš40Smutný Štěpán01
   Plíšek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Václav
Nohejl Tomáš
 
 
Tacinec Martin
Najman Mariusz Seweryn
 
 
     3210
2.Nohejl Václav ml.
Nohejl Matěj
 
 
Hromník Mojmír
Novotný Jaroslav
 
 
     0311
3.Nohejl VáclavTacinec Martin     3121
4.Nohejl TomášHromník Mojmír     0322
5.Nohejl Václav ml.Novotný Jaroslav     0323
6.Nohejl MatějNajman Mariusz Seweryn     1324
7.Nohejl TomášTacinec Martin     3034
8.Nohejl Václav ml.Hromník Mojmír     0335
9.Nohejl MatějNovotný Jaroslav     0336
10.Nohejl VáclavNajman Mariusz Seweryn     1337
11.Nohejl Václav ml.Tacinec Martin     3147
12.Nohejl MatějHromník Mojmír     0348
13.Nohejl VáclavNovotný Jaroslav     3158
14.Nohejl TomášNajman Mariusz Seweryn     1359
15.Nohejl MatějTacinec Martin     3269
16.Nohejl VáclavHromník Mojmír     13610
17.Nohejl TomášNovotný JaroslavWO    30710
18.Nohejl Václav ml.Najman Mariusz Seweryn     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nohejl Václav22Tacinec Martin04
Nohejl Tomáš12Hromník Mojmír40
Nohejl Václav ml.13Novotný Jaroslav21
Nohejl Matěj13Najman Mariusz Seweryn40
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy