Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarkovský Otto
Svoboda Jan
 
 
Richter Pavel
Kriegelstein Petr
 
 
     3010
2.Vlček Milan
Havlík Jaroslav st.
 
 
Veselka Jiří ml.
Donát Ondřej
 
 
     3120
3.Vlček MilanRichter Pavel     3030
4.Svoboda JanKriegelstein Petr     3040
5.Havlík Jaroslav st.Veselka Jiří ml.     3050
6.Jarkovský OttoDonát Ondřej     3060
7.Svoboda JanRichter Pavel     3070
8.Havlík Jaroslav st.Kriegelstein Petr     3080
9.Jarkovský OttoVeselka Jiří ml.     3090
10.Vlček MilanDonát Ondřej     30100
11.Havlík Jaroslav st.Richter Pavel     32110
12.Jarkovský OttoKriegelstein Petr     30120
13.Vlček MilanVeselka Jiří ml.     32130
14.Svoboda JanDonát Ondřej     31140
15.Jarkovský OttoRichter Pavel     30150
16.Vlček MilanKriegelstein Petr     30160
17.Svoboda JanVeselka Jiří ml.     31170
18.Havlík Jaroslav st.Donát Ondřej     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Milan40Richter Pavel04
Svoboda Jan40Kriegelstein Petr04
Havlík Jaroslav st.40Veselka Jiří ml.04
Jarkovský Otto40Donát Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42 SKST Liberec N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Hauer Marek
 
 
Tauchman Denis
Vogel Matěj
 
 
     1301
2.Široký Jiří
Hyršl Jiří
 
 
Čermák Felix
Vejvoda Viktor
 
 
     3011
3.Hyršl JiříVejvoda Viktor     1312
4.Široký JiříČermák Felix     3122
5.Potenský JanVogel Matěj     3132
6.Hauer MarekTauchman Denis     0333
7.Široký JiříVejvoda Viktor     0334
8.Potenský JanČermák Felix     0335
9.Hauer MarekVogel Matěj     0336
10.Hyršl JiříTauchman Denis     0337
11.Potenský JanVejvoda Viktor     3147
12.Hauer MarekČermák Felix     2348
13.Hyršl JiříVogel Matěj     2349
14.Široký JiříTauchman Denis     13410
15.Hauer MarekVejvoda Viktor     13411
16.Hyršl JiříČermák FelixWO    03412
17.Široký JiříVogel MatějWO    30512
18.Potenský JanTauchman DenisWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hyršl Jiří03Vejvoda Viktor31
Široký Jiří12Čermák Felix21
Potenský Jan21Vogel Matěj21
Hauer Marek04Tauchman Denis30
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dětřichov 193, 46401 Frýdlant v Čechách, Malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
Rýgl Lukáš
Cmunt Martin
 
 
     3210
2.Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
Janoušek Milan
Plíšek Jan
 
 
     3120
3.Hejduk AlexanderCmunt Martin     3230
4.Tomíček EvženPlíšek Jan     3140
5.Konečný JosefJanoušek Milan     1341
6.Bohuněk BohumilRýgl Lukáš     1342
7.Tomíček EvženCmunt Martin     3052
8.Konečný JosefPlíšek Jan     3062
9.Bohuněk BohumilJanoušek Milan     1363
10.Hejduk AlexanderRýgl Lukáš     0364
11.Konečný JosefCmunt Martin     0365
12.Bohuněk BohumilPlíšek Jan     3275
13.Hejduk AlexanderJanoušek Milan     0376
14.Tomíček EvženRýgl Lukáš     2377
15.Bohuněk BohumilCmunt Martin     0378
16.Hejduk AlexanderPlíšek Jan     0379
17.Tomíček EvženJanoušek Milan     03710
18.Konečný JosefRýgl Lukáš     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejduk Alexander13Cmunt Martin22
Tomíček Evžen22Plíšek Jan13
Konečný Josef13Janoušek Milan40
Bohuněk Bohumil13Rýgl Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
home credit arenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 Slavia Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fáček Petr
Hruda Kamil
 
 
Šedina František ml.
Novotný Jaroslav
 
 
     1301
2.Lanková Martina
Pažout Daniel
 
 
Tacinec Martin
Vele Ondřej
 
 
     3111
3.Fáček PetrTacinec Martin     3021
4.Lanková MartinaŠedina František ml.     0322
5.Pažout DanielNovotný Jaroslav     3232
6.Hruda KamilVele Ondřej     3042
7.Lanková MartinaTacinec Martin     0343
8.Pažout DanielŠedina František ml.     2344
9.Hruda KamilNovotný Jaroslav     2345
10.Fáček PetrVele Ondřej     3055
11.Pažout DanielTacinec Martin     0356
12.Hruda KamilŠedina František ml.     3166
13.Fáček PetrNovotný Jaroslav     3176
14.Lanková MartinaVele Ondřej     3086
15.Hruda KamilTacinec Martin     0387
16.Fáček PetrŠedina František ml.     0388
17.Lanková MartinaNovotný Jaroslav     3098
18.Pažout DanielVele Ondřej     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fáček Petr31Tacinec Martin31
Lanková Martina22Šedina František ml.31
Pažout Daniel22Novotný Jaroslav13
Hruda Kamil22Vele Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:29 TTC Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Nohejl Martin
Nohejl Václav
 
 
     2301
2.Kačírek Miloslav
Engerer Jiří
 
 
Nohejl Tomáš
Nohejl Václav ml.
 
 
     0302
3.Matoušková StanislavaNohejl Martin     3212
4.Engerer JiříNohejl Václav     0313
5.Záleský VlastimilNohejl Tomáš     3023
6.Boháč MilošNohejl Václav ml.     3133
7.Engerer JiříNohejl Martin     3243
8.Záleský VlastimilNohejl Václav     3053
9.Boháč MilošNohejl Tomáš     3163
10.Matoušková StanislavaNohejl Václav ml.     3273
11.Záleský VlastimilNohejl Martin     3283
12.Boháč MilošNohejl Václav     3193
13.Matoušková StanislavaNohejl Tomáš     30103
14.Engerer JiříNohejl Václav ml.     13104
15.Kačírek MiloslavNohejl Martin     13105
16.Matoušková StanislavaNohejl Václav     31115
17.Engerer JiříNohejl Tomáš     32125
18.Záleský VlastimilNohejl Václav ml.     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušková Stanislava40Nohejl Martin13
Engerer Jiří22Nohejl Václav13
Záleský Vlastimil40Nohejl Tomáš04
Boháč Miloš30Nohejl Václav ml.13
Kačírek Miloslav01   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy