Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40 SKST Liberec N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říčař Rudolf
Jarkovský Otto
 
 
Tauchman Denis
Čermák Bohuslav
 
 
     3210
2.Havlík Jaroslav st.
Pavlů Josef
 
 
Vogel Matěj
Čermák Felix
 
 
     0311
3.Říčař RudolfTauchman Denis     0312
4.Jarkovský OttoČermák Felix     3022
5.Havlík Jaroslav st.Vogel Matěj     1323
6.Pavlů JosefČermák Bohuslav     1324
7.Jarkovský OttoTauchman Denis     1325
8.Havlík Jaroslav st.Čermák Felix     3135
9.Pavlů JosefVogel Matěj     2336
10.Říčař RudolfČermák Bohuslav     3146
11.Havlík Jaroslav st.Tauchman Denis     3256
12.Kitzler Lubor st.Čermák Felix     0357
13.Říčař RudolfVogel Matěj     0358
14.Jarkovský OttoČermák Bohuslav     2359
15.Kitzler Lubor st.Tauchman Denis     03510
16.Říčař RudolfČermák Felix     30610
17.Jarkovský OttoVogel Matěj     32710
18.Havlík Jaroslav st.Čermák Bohuslav     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říčař Rudolf22Tauchman Denis31
Jarkovský Otto22Čermák Felix13
Havlík Jaroslav st.31Vogel Matěj31
Pavlů Josef02Čermák Bohuslav22
Kitzler Lubor st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Plíšek Jan
 
 
Kriegelstein Petr
Zacharová Kateřina
 
 
     3110
2.Janoušek Milan
Andrle Tomáš
 
 
Berger Jan
Knot Jan
 
 
     1311
3.Plíšek JanBerger Jan     1312
4.Janoušek MilanKnot Jan     0313
5.Andrle TomášZacharová Kateřina     3123
6.Anton PetrKriegelstein Petr     3033
7.Janoušek MilanBerger Jan     1334
8.Andrle TomášKnot Jan     0335
9.Anton PetrZacharová Kateřina     3045
10.Plíšek JanKriegelstein Petr     3155
11.Andrle TomášBerger Jan     1356
12.Anton PetrKnot Jan     3266
13.Plíšek JanZacharová Kateřina     2367
14.Janoušek MilanKriegelstein Petr     2368
15.Anton PetrBerger Jan     3178
16.Plíšek JanKnot Jan     3088
17.Janoušek MilanZacharová Kateřina     3198
18.Andrle TomášKriegelstein Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plíšek Jan22Berger Jan31
Janoušek Milan13Knot Jan22
Andrle Tomáš13Zacharová Kateřina13
Anton Petr40Kriegelstein Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromník Mojmír
Novotný Jaroslav
 
 
Krošlak Eduard
Potenský Jan
 
 
     1301
2.Tacinec Martin
Najman Mariusz Seweryn
 
 
Široký Jiří
Halík Jiří
 
 
     1302
3.Hromník MojmírPotenský Jan     3212
4.Tacinec MartinKrošlak Eduard     3222
5.Najman Mariusz SewerynHalík Jiří     1323
6.Novotný JaroslavŠiroký Jiří     3133
7.Tacinec MartinPotenský Jan     2334
8.Najman Mariusz SewerynKrošlak Eduard     1335
9.Novotný JaroslavHalík Jiří     3045
10.Hromník MojmírŠiroký Jiří     3155
11.Vele OndřejPotenský Jan     0356
12.Novotný JaroslavKrošlak Eduard     3166
13.Hromník MojmírHalík Jiří     3076
14.Tacinec MartinŠiroký Jiří     3286
15.Novotný JaroslavPotenský Jan     3196
16.Hromník MojmírKrošlak Eduard     30106
17.Tacinec MartinHalík Jiří     30116
18.Vele OndřejŠiroký Jiří     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hromník Mojmír40Potenský Jan22
Tacinec Martin31Krošlak Eduard13
Najman Mariusz Seweryn02Halík Jiří13
Novotný Jaroslav40Široký Jiří13
Vele Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Martin
Nohejl Václav
 
 
Bohuněk Bohumil
Chmelař Milan
 
 
     2301
2.Nohejl Tomáš
Nohejl Matěj
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     1302
3.Nohejl MartinBohuněk Bohumil     2303
4.Nohejl VáclavChmelař Milan     3213
5.Nohejl TomášKonečný Josef     1314
6.Nohejl MatějTomíček Evžen     3124
7.Nohejl VáclavBohuněk Bohumil     3034
8.Nohejl TomášChmelař Milan     3244
9.Nohejl MatějKonečný Josef     0345
10.Nohejl MartinTomíček Evžen     0346
11.Nohejl TomášBohuněk Bohumil     3256
12.Nohejl MatějChmelař Milan     0357
13.Nohejl MartinKonečný Josef     2358
14.Nohejl VáclavTomíček Evžen     3068
15.Nohejl MatějBohuněk Bohumil     3178
16.Nohejl MartinChmelař Milan     3188
17.Nohejl VáclavKonečný Josef     3198
18.Nohejl TomášTomíček Evžen     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nohejl Martin13Bohuněk Bohumil13
Nohejl Václav40Chmelař Milan13
Nohejl Tomáš22Konečný Josef31
Nohejl Matěj22Tomíček Evžen22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavia LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VratislaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Fáček Petr
Hruda Kamil
 
 
     0301
2.Engerer Jiří
Kačírek Miloslav
 
 
Pažout Daniel
Buzek Josef
 
 
     3011
3.Kačírek MiloslavFáček Petr     2312
4.Engerer JiříBuzek Josef     2313
5.Záleský VlastimilPažout Daniel     3123
6.Boháč MilošHruda Kamil     3233
7.Engerer JiříFáček Petr     3143
8.Záleský VlastimilBuzek Josef     3153
9.Boháč MilošPažout Daniel     1354
10.Kačírek MiloslavHruda Kamil     0355
11.Záleský VlastimilFáček Petr     1356
12.Boháč MilošBuzek Josef     3166
13.Kačírek MiloslavPažout Daniel     0367
14.Engerer JiříHruda Kamil     3177
15.Boháč MilošFáček Petr     3187
16.Kačírek MiloslavBuzek Josef     0388
17.Engerer JiříPažout Daniel     3198
18.Záleský VlastimilHruda Kamil     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírek Miloslav04Fáček Petr22
Engerer Jiří31Buzek Josef22
Záleský Vlastimil22Pažout Daniel22
Boháč Miloš31Hruda Kamil22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy