Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fáček Petr
Hruda Kamil
 
 
Vlček Milan
Havlík Jaroslav st.
 
 
     3110
2.Pažout Daniel
Lanková Martina
 
 
Jarkovský Otto
Svoboda Jan
 
 
     2311
3.Fáček PetrVlček Milan     3221
4.Pažout DanielSvoboda Jan     0322
5.Lanková MartinaHavlík Jaroslav st.     0323
6.Hruda KamilJarkovský Otto     3133
7.Pažout DanielVlček Milan     1334
8.Lanková MartinaSvoboda Jan     1335
9.Hruda KamilHavlík Jaroslav st.     2336
10.Fáček PetrJarkovský Otto     3146
11.Lanková MartinaVlček Milan     0347
12.Hruda KamilSvoboda Jan     1348
13.Fáček PetrHavlík Jaroslav st.     3158
14.Pažout DanielJarkovský Otto     0359
15.Hruda KamilVlček Milan     23510
16.Fáček PetrSvoboda Jan     23511
17.Pažout DanielHavlík Jaroslav st.     13512
18.Lanková MartinaJarkovský Otto     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fáček Petr31Vlček Milan31
Pažout Daniel04Svoboda Jan40
Lanková Martina04Havlík Jaroslav st.31
Hruda Kamil13Jarkovský Otto22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dětřichov 193, 46401 Frýdlant v Čechách, Malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:19 TJ Viktoria Dětřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Bohumil
Chmelař Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
     3120
3.Chmelař MilanWO    3030
4.Tomíček EvženEngerer Jiří     3040
5.Konečný JosefBoháč Miloš     3250
6.Bohuněk BohumilZáleský Vlastimil     1351
7.Tomíček EvženWO    3061
8.Konečný JosefEngerer Jiří     3071
9.Bohuněk BohumilBoháč Miloš     3081
10.Chmelař MilanZáleský Vlastimil     2382
11.Konečný JosefWO    3092
12.Bohuněk BohumilEngerer Jiří     2393
13.Chmelař MilanBoháč Miloš     32103
14.Tomíček EvženZáleský Vlastimil     31113
15.Bohuněk BohumilWO    30123
16.Chmelař MilanEngerer Jiří     30133
17.Tomíček EvženBoháč Miloš     31143
18.Konečný JosefZáleský Vlastimil     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chmelař Milan21Engerer Jiří13
Tomíček Evžen30Boháč Miloš04
Konečný Josef21Záleský Vlastimil31
Bohuněk Bohumil12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 ST Frýdlant A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Nohejl Václav
Nohejl Martin
 
 
     3210
2.Široký Jiří
Halík Jiří
 
 
Nohejl Tomáš
Nohejl Václav ml.
 
 
     2311
3.Potenský JanNohejl Martin     3121
4.Krošlak EduardNohejl Václav     0322
5.Široký JiříNohejl Tomáš     1323
6.Halík JiříNohejl Václav ml.     3133
7.Krošlak EduardNohejl Martin     3143
8.Široký JiříNohejl Václav     2344
9.Halík JiříNohejl Tomáš     2345
10.Potenský JanNohejl Václav ml.     3055
11.Široký JiříNohejl Martin     3165
12.Hyršl JiříNohejl Václav     0366
13.Potenský JanNohejl Tomáš     3176
14.Krošlak EduardNohejl Václav ml.     3086
15.Hyršl JiříNohejl Martin     0387
16.Potenský JanNohejl Václav     3197
17.Krošlak EduardNohejl Tomáš     32107
18.Široký JiříNohejl Václav ml.     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potenský Jan40Nohejl Martin13
Krošlak Eduard31Nohejl Václav31
Široký Jiří13Nohejl Tomáš22
Halík Jiří11Nohejl Václav ml.13
Hyršl Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 SKST Liberec M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojkovič Karel st.
Knot Jan
 
 
Tacinec Martin
Vele Ondřej
 
 
     3010
2.Kriegelstein Petr
Richter Pavel
 
 
Hromník Mojmír
Novotný Jaroslav
 
 
     0311
3.Vojkovič Karel st.Tacinec Martin     3121
4.Knot JanNovotný Jaroslav     3231
5.Kriegelstein PetrHromník Mojmír     0332
6.Richter PavelVele Ondřej     3042
7.Knot JanTacinec Martin     3152
8.Kriegelstein PetrNovotný Jaroslav     2353
9.Richter PavelHromník Mojmír     2354
10.Vojkovič Karel st.Vele Ondřej     3064
11.Kriegelstein PetrTacinec Martin     3174
12.Richter PavelNovotný Jaroslav     1375
13.Vojkovič Karel st.Hromník Mojmír     1376
14.Knot JanVele Ondřej     3086
15.Richter PavelTacinec Martin     1387
16.Vojkovič Karel st.Novotný Jaroslav     0388
17.Knot JanHromník Mojmír     3098
18.Kriegelstein PetrVele Ondřej     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojkovič Karel st.22Tacinec Martin13
Knot Jan40Novotný Jaroslav31
Kriegelstein Petr22Hromník Mojmír31
Richter Pavel13Vele Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Felix
Vogel Matěj
 
 
Andrle Tomáš
Rýgl Lukáš
 
 
     3210
2.Perný Matěj
Ďurík Vojtěch
 
 
Plíšek Jan
Smutný Štěpán
 
 
     0311
3.Perný MatějAndrle Tomáš     0312
4.Čermák FelixRýgl Lukáš     1313
5.Vogel MatějPlíšek Jan     1314
6.Ďurík VojtěchSmutný Štěpán     3124
7.Čermák FelixAndrle Tomáš     2325
8.Vogel MatějRýgl LukášWO    3035
9.Ďurík VojtěchPlíšek Jan     0336
10.Perný MatějSmutný Štěpán     3046
11.Vogel MatějAndrle Tomáš     1347
12.Ďurík VojtěchRýgl LukášWO    3057
13.Perný MatějPlíšek Jan     1358
14.Čermák FelixSmutný Štěpán     1359
15.Ďurík VojtěchAndrle Tomáš     03510
16.Perný MatějRýgl LukášWO    30610
17.Čermák FelixPlíšek Jan     13611
18.Vogel MatějSmutný Štěpán     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perný Matěj12Andrle Tomáš40
Čermák Felix04Rýgl Lukáš10
Vogel Matěj03Plíšek Jan40
Ďurík Vojtěch12Smutný Štěpán22
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy