Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarkovský Otto
Svoboda Jan
 
 
Smutný Štěpán
Janoušek Milan
 
 
     3110
2.Havlík Jaroslav st.
Vlček Milan
 
 
Anton Petr
Plíšek Jan
 
 
     3120
3.Svoboda JanAnton Petr     3230
4.Jarkovský OttoPlíšek Jan     2331
5.Havlík Jaroslav st.Smutný Štěpán     3041
6.Říčař RudolfAndrle Tomáš     2342
7.Jarkovský OttoAnton Petr     0343
8.Havlík Jaroslav st.Plíšek Jan     3153
9.Říčař RudolfSmutný Štěpán     3263
10.Svoboda JanAndrle Tomáš     3273
11.Havlík Jaroslav st.Anton Petr     1374
12.Říčař RudolfPlíšek Jan     3284
13.Svoboda JanJanoušek Milan     3094
14.Jarkovský OttoAndrle Tomáš     32104
15.Říčař RudolfAnton Petr     03105
16.Svoboda JanPlíšek Jan     30115
17.Jarkovský OttoJanoušek MilanWO    30125
18.Havlík Jaroslav st.Andrle TomášWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan40Anton Petr31
Jarkovský Otto12Plíšek Jan13
Havlík Jaroslav st.21Smutný Štěpán02
Říčař Rudolf22Andrle Tomáš12
   Janoušek Milan01
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromník Mojmír
Novotný Jaroslav
 
 
Ďurík Vojtěch
Vogel Jakub
 
 
     3110
2.Tacinec Martin
Najman Mariusz Seweryn
 
 
Vejvoda Viktor
Čermák Bohuslav
 
 
     0311
3.Hromník MojmírĎurík Vojtěch     3121
4.Najman Mariusz SewerynVogel Jakub     3031
5.Tacinec MartinVejvoda Viktor     1332
6.Novotný JaroslavČermák Bohuslav     3142
7.Najman Mariusz SewerynĎurík Vojtěch     2343
8.Tacinec MartinVogel Jakub     3153
9.Novotný JaroslavVejvoda Viktor     1354
10.Hromník MojmírČermák Bohuslav     3164
11.Tacinec MartinĎurík Vojtěch     3074
12.Novotný JaroslavVogel Jakub     3084
13.Hromník MojmírVejvoda Viktor     3294
14.Najman Mariusz SewerynČermák Bohuslav     32104
15.Novotný JaroslavĎurík Vojtěch     30114
16.Hromník MojmírVogel Jakub     30124
17.Najman Mariusz SewerynVejvoda Viktor     13125
18.Tacinec MartinČermák Bohuslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromník Mojmír40Ďurík Vojtěch13
Najman Mariusz Seweryn22Vogel Jakub04
Tacinec Martin31Vejvoda Viktor31
Novotný Jaroslav31Čermák Bohuslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34 ST Frýdlant B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Martin
Nohejl Václav
 
 
Berger Jan
Kriegelstein Petr
 
 
     1301
2.Nohejl Martin ml.
Nohejl Václav ml.
 
 
Zacharová Kateřina
Richter Pavel
 
 
     3111
3.Nohejl MartinBerger Jan     0312
4.Nohejl VáclavZacharová Kateřina     3022
5.Nohejl Martin ml.Kriegelstein Petr     0323
6.Nohejl Václav ml.Richter Pavel     3233
7.Nohejl VáclavBerger Jan     0334
8.Nohejl Martin ml.Zacharová Kateřina     3144
9.Nohejl Václav ml.Kriegelstein Petr     1345
10.Nohejl MartinRichter Pavel     3055
11.Nohejl Martin ml.Berger Jan     0356
12.Nohejl Václav ml.Zacharová Kateřina     3266
13.Nohejl MartinKriegelstein Petr     1367
14.Nohejl VáclavRichter Pavel     3177
15.Nohejl Václav ml.Berger Jan     1378
16.Nohejl MartinZacharová Kateřina     3088
17.Nohejl VáclavKriegelstein Petr     3198
18.Nohejl Martin ml.Richter Pavel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nohejl Martin22Berger Jan40
Nohejl Václav31Zacharová Kateřina04
Nohejl Martin ml.22Kriegelstein Petr31
Nohejl Václav ml.22Richter Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hyršl Jiří
Halík Jiří
 
 
WO    0301
2.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Krošlak Eduard
Hauer Marek
 
 
     3011
3.Krošlak EduardWO    0312
4.Engerer JiříHyršl Jiří     2313
5.Záleský VlastimilHalík Jiří     3023
6.Boháč MilošHauer Marek     3133
7.Engerer JiříKrošlak Eduard     2334
8.Záleský VlastimilHyršl Jiří     3244
9.Boháč MilošHalík Jiří     3154
10.Hauer MarekWO    0355
11.Záleský VlastimilKrošlak Eduard     1356
12.Boháč MilošHyršl Jiří     3266
13.Halík JiříWO    0367
14.Engerer JiříHauer Marek     3077
15.Boháč MilošKrošlak Eduard     1378
16.Hyršl JiříWO    0379
17.Engerer JiříHalík Jiří     3189
18.Záleský VlastimilHauer Marek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Engerer Jiří22Krošlak Eduard30
Záleský Vlastimil31Hyršl Jiří12
Boháč Miloš31Halík Jiří03
   Hauer Marek03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 TJ Viktoria Dětřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažout Daniel
Fáček Petr
 
 
Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
     1301
2.
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
WO    0302
3.Buzek JosefHejduk Alexander     3212
4.Fáček PetrTomíček Evžen     3022
5.Pažout DanielKonečný Josef     2323
6.Bohuněk BohumilWO    0324
7.Fáček PetrHejduk Alexander     3134
8.Pažout DanielTomíček Evžen     3244
9.Konečný JosefWO    0345
10.Buzek JosefBohuněk Bohumil     1346
11.Pažout DanielHejduk Alexander     3056
12.Tomíček EvženWO    0357
13.Buzek JosefKonečný Josef     3267
14.Fáček PetrBohuněk Bohumil     3077
15.Hejduk AlexanderWO    0378
16.Buzek JosefTomíček Evžen     1379
17.Fáček PetrKonečný Josef     3089
18.Pažout DanielBohuněk Bohumil     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Buzek Josef22Hejduk Alexander03
Fáček Petr40Tomíček Evžen12
Pažout Daniel22Konečný Josef12
   Bohuněk Bohumil21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy