Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Svoboda Jan
Jarkovský Otto
 
 
     1301
2.Hyršl Jiří
Halík Jiří
 
 
Vlček Milan
Havlík Jaroslav st.
 
 
     1302
3.Hyršl JiříVlček Milan     2303
4.Halík JiříSvoboda Jan     0304
5.Krošlak EduardHavlík Jaroslav st.     3214
6.Potenský JanJarkovský Otto     3124
7.Halík JiříVlček Milan     0325
8.Krošlak EduardSvoboda Jan     0326
9.Potenský JanHavlík Jaroslav st.WO    0327
10.Hyršl JiříJarkovský Otto     3137
11.Krošlak EduardVlček Milan     3147
12.Potenský JanSvoboda JanWO    0348
13.Hyršl JiříHavlík Jaroslav st.     3258
14.Halík JiříJarkovský Otto     0359
15.Potenský JanVlček MilanWO    03510
16.Hyršl JiříSvoboda Jan     03511
17.Halík JiříHavlík Jaroslav st.WO    30611
18.Krošlak EduardJarkovský Otto     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hyršl Jiří22Vlček Milan21
Halík Jiří03Svoboda Jan30
Krošlak Eduard22Havlík Jaroslav st.02
Potenský Jan10Jarkovský Otto22
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:20 SKST Liberec M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojkovič Karel st.
Berger Jan
 
 
Bohuněk Bohumil
Vacek Stanislav
 
 
     3110
2.Richter Pavel
Zacharová Kateřina
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     3120
3.Berger JanVacek Stanislav     3030
4.Zacharová KateřinaTomíček Evžen     2331
5.Richter PavelKonečný Josef     2332
6.Vojkovič Karel st.Bohuněk Bohumil     3042
7.Zacharová KateřinaVacek Stanislav     3052
8.Richter PavelTomíček Evžen     2353
9.Vojkovič Karel st.Konečný Josef     3063
10.Berger JanBohuněk Bohumil     3173
11.Richter PavelVacek Stanislav     1374
12.Vojkovič Karel st.Tomíček Evžen     3084
13.Berger JanKonečný Josef     3094
14.Zacharová KateřinaBohuněk Bohumil     30104
15.Vojkovič Karel st.Vacek Stanislav     30114
16.Berger JanTomíček Evžen     32124
17.Zacharová KateřinaKonečný Josef     30134
18.Richter PavelBohuněk Bohumil     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Jan40Vacek Stanislav13
Zacharová Kateřina31Tomíček Evžen22
Richter Pavel04Konečný Josef13
Vojkovič Karel st.40Bohuněk Bohumil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavia LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38591:644Slavia Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Felix
Vogel Matěj
 
 
Fáček Petr
Hruda Kamil
 
 
-5-5-6  0301
2.Tauchman Denis
Perný Matěj
 
 
Lanková Martina
Pažout Daniel
 
 
459  3011
3.Perný MatějFáček Petr8-4-5-5 1312
4.Vogel MatějLanková Martina-4733 3122
5.Tauchman DenisHruda Kamil81012  3032
6.Čermák FelixPažout Daniel8-2-7-9 1333
7.Vogel MatějFáček Petr-2-9-5  0334
8.Tauchman DenisLanková Martina9107  3044
9.Čermák FelixHruda Kamil49-9-843254
10.Perný MatějPažout Daniel-9-7-7  0355
11.Tauchman DenisFáček Petr10-766 3165
12.Čermák FelixLanková Martina-5-118773275
13.Perný MatějHruda Kamil-9-6-4  0376
14.Vogel MatějPažout Daniel6-2-9993286
15.Čermák FelixFáček Petr-10-15-9  0387
16.Perný MatějLanková Martina-77-8-9 1388
17.Vogel MatějHruda Kamil-910-36-82389
18.Tauchman DenisPažout Daniel-2-11-13  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perný Matěj04Fáček Petr31
Vogel Matěj22Lanková Martina13
Tauchman Denis31Hruda Kamil22
Čermák Felix22Pažout Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Janoušek Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Rýgl Lukáš
Plíšek Jan
 
 
Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
     3220
3.Plíšek JanWO    3030
4.Rýgl LukášEngerer Jiří     3040
5.Janoušek MilanZáleský Vlastimil     3050
6.Anton PetrBoháč Miloš     3060
7.Rýgl LukášWO    3070
8.Janoušek MilanEngerer Jiří     3180
9.Anton PetrZáleský Vlastimil     3090
10.Plíšek JanBoháč Miloš     0391
11.Janoušek MilanWO    30101
12.Anton PetrEngerer Jiří     30111
13.Plíšek JanZáleský Vlastimil     23112
14.Rýgl LukášBoháč Miloš     23113
15.Anton PetrWO    30123
16.Plíšek JanEngerer Jiří     23124
17.Rýgl LukášZáleský Vlastimil     32134
18.Janoušek MilanBoháč Miloš     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Plíšek Jan03Engerer Jiří13
Rýgl Lukáš21Záleský Vlastimil13
Janoušek Milan30Boháč Miloš22
Anton Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromník Mojmír
Šedina František ml.
 
 
Nohejl Martin
Nohejl Václav
 
 
     3110
2.Tacinec Martin
Novotný Jaroslav
 
 
Nohejl Tomáš
Nohejl Václav ml.
 
 
     3220
3.Hromník MojmírNohejl Martin     3030
4.Šedina František ml.Nohejl Václav     3040
5.Tacinec MartinNohejl Tomáš     1341
6.Novotný JaroslavNohejl Václav ml.     3151
7.Šedina František ml.Nohejl Martin     3061
8.Tacinec MartinNohejl Václav     1362
9.Novotný JaroslavNohejl Tomáš     3072
10.Hromník MojmírNohejl Václav ml.     3082
11.Tacinec MartinNohejl Martin     3292
12.Novotný JaroslavNohejl Václav     30102
13.Hromník MojmírNohejl Tomáš     30112
14.Vele OndřejNohejl Václav ml.     03113
15.Novotný JaroslavNohejl Martin     30123
16.Hromník MojmírNohejl Václav     13124
17.Vele OndřejNohejl Tomáš     30134
18.Tacinec MartinNohejl Václav ml.     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hromník Mojmír31Nohejl Martin04
Šedina František ml.20Nohejl Václav22
Tacinec Martin22Nohejl Tomáš13
Novotný Jaroslav40Nohejl Václav ml.13
Vele Ondřej11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy